Nowy moderator

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Nowy moderator

Post autor: Łukasz »

Podj¹³em ju¿ decyzjê w sprawie nowego moderatora. Szymcio wci¹¿ nie chcia³ siê zgodziÌ i uzna³em, ¿e najlepsz¹ osob¹ na to stanowisko w obecnej sytuacji bêdzie arrow.

Teraz krĂłtkie uzasadnienie dlaczego jest najlepszy. :D

Zacznê od siebie. Z arrowem bêdzie mi siê dobrze wspó³pracowa³o. Kiedyœ pomaga³ ju¿ przy stronie. Jako pierwszy zrobi³ fotki lokalnemu oddzia³owi TVN24 w £odzi. I to na drugi dzieù jak go o to poprosi³em. Drugi raz mile mnie zaskoczy³, gdy mieliœmy problem ze znalezieniem kilkuset z³otych na op³atê za serwer. Jeszcze tego samego wieczora, gdy dowiedzia³ siê o problemach, poszed³ na pocztê i nas "dofinansowa³". Zreszt¹... te¿ jako pierwszy.

Arrow zawsze byÂł i jest wzglĂŞdem wszystkich okej. Chyba nie ma na forum osoby, ktĂłra by go nie lubiÂła. Jego poczucie humoru juÂż nie raz pomagaÂło w rozwiÂązywaniu konfliktĂłw - a to na tym stanowisku jest waÂżne (ostatni przykÂład chociaÂżby spĂłr Fusiaka z Marcinem). No i ostatni argument - to jest sympatyk TVN. Poza tym dorosÂły student, ktĂłry nie bĂŞdzie siĂŞ wdawaÂł w dziecinne dyskusje.

UwaÂżam, Âże jest to najlepsze rozwiÂązanie zarĂłwno dla mnie, jak i dla forumowiczĂłw i dobra forum. Na poczÂątek, tak jak poprzedni moderatorzy, arrow dostaje pod swojÂą opiekĂŞ jeden dziaÂł. Potem ta liczba siĂŞ zwiĂŞkszy.

ÂŻyczcie mu powodzenia i na poczÂątku bÂądÂźcie wyrozumiali. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

Mo¿ebyœ powiedzia³ £ukasz kto ci t¹ kandydaturê podsun¹³ 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A to nie byÂła Âżadna poufna podpowiedÂź. Wszyscy czytali tamten temat i wszyscy wiedzÂą kto, co proponowaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jak dla mnie to jest bardzo dobra decyzja zobaczymy jak siĂŞ Arrow speÂłni w tej funkcji
¯YCZÊ TOBIE ARROW POWODZENIA !!!!!!!! :wink: :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 25 sie 2005, 21:38 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze:A to nie byÂła Âżadna poufna podpowiedÂź. Wszyscy czytali tamten temat i wszyscy wiedzÂą kto, co proponowaÂł. :D
Musia³em pod³echtaÌ swoj¹ pró¿noœÌ :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

Arrow, do³¹czam siê do ca³ej reszty i ¿yczê ci powodzenia na dalszej drodze ¿ycia. Bêdziesz mia³ co w CV napisaÌ :D. No i co wiêcej? Nic.

POWODZENIA, ARROW!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

Od razu pomyÂślaÂłem o tobie(dzieĂą bez wazeliny dniem straconym :lol: ).A tak na serio to od razu wiedziaÂłem Âże to albo bedziesz ty albo Kubs.OczywiÂście sztampowe zyczenia usÂłyszysz ode mnie :P :ÂżyczĂŞ ci powodzenia i ÂżebyÂś miaÂł maÂło pracy.Pozdrawiam.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie-dziekujĂŞ :D Ale pamietajcie, Âże moderator jest m.in od sprzÂątania baÂłaganu, ktĂłry robiÂą uÂżytkownicy. Im wiĂŞkszy baÂłagan, tym wiecej pracy i nieporozumieĂą. WiĂŞc z korzysciÂą dla wszystkich bĂŞdzie niebaÂłaganienie i stosowanie siĂŞ do zasad obowiÂązujÂących na forum. Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie nam siĂŞ forumowaÂło rĂłwnie miÂło jak dotychczas! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Oooo... Arrow zacz¹³ pisaÌ starannie i zdania rozpoczyna z du¿ej litery. Dotychczas tego nie robi³. Widzicie, stara siê. Daje nam przyk³ad. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dziwne, bo nawet na to nie zwrĂłciÂłem uwagi. To pewnie magia tego zzieleniaÂłego nicka :evil2: -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁaÂł. Decyzja ta jest super Po cichu liczyÂłem na to, Âże to arrow albo Kubs zostanÂą moderatorem. :D I siĂŞ speÂłniÂło. :D Bardzo dobra decyzja. Arrow jest sympatyczny, ma poczucie humoru i... wszyscy go lubiÂą. :D PamiĂŞtam, Âże jak odszedÂłszymcio to byÂłem ÂświĂŞcei przekonany, Âże to wÂłaÂśnie arrow zostanie moderatorem. Jakie byÂło wĂłwczas moje zdziwienie gdy ÂŁukasz do trej funkcji namawiaÂł... mnie. :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przy okazji Marcinowi zostaÂły zmienione dziaÂły. Teraz bĂŞdzie miaÂł dwa koÂło siebie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

GratulujĂŞ podjĂŞtych decyzji. Lepiej chyba nie byÂło moÂżna. :wesoly: I oczywiÂście gratulujĂŞ Arrow'owi! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Arrow!! Arrow!! Arrow!!

Ehh, pewnie sÂława uderzy mu do gÂłowy i bĂŞdĂŞ musiaÂł sam sobie teraz ze wszystkim radziĂŚ... JuÂż mnie zostawiÂł ;(
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

BoÂże jak to dobrze Âże to ÂŁukasz wybiera moderatora.Kubs daÂł przed chcwilÂą niezÂły popis(patrz temat forumowicze ile mamy lat).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości