Nowy moderator

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: nowy moderator

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:(...)Kubs daÂł przed chcwilÂą niezÂły popis(patrz temat forumowicze ile mamy lat).
Ja tam nie widzĂŞ nic zÂłego w wypowiedzi Kubs'a-no i salladyn-nie naleÂży siĂŞ tak Âłatwo obraÂżaĂŚ o wiek. KaÂżdy z nas kiedyÂś miaÂł(lub bĂŞdzie miaÂł) te 15,16 czy 17 lat i nigdy(Ci co mieli) nie wstydzili siĂŞ tego wieku. A nawet( ja osobiÂście) miÂło wspominam tamte lata(choĂŚ znĂłw nie byÂło to tak dawno :lol: ). Dlatego naprawdĂŞ-nie ma siĂŞ co obraÂżaĂŚ !!

A odnoÂśnie nowego moderatora - to ÂżyczĂŞ mu...Âżeby siĂŞ sprawdziÂł :)
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

Ja siĂŞ nie obraÂżam o wiek.TeÂż bym mĂłgÂł powiedzieĂŚ Âże nie bĂŞdĂŞ gadaÂł z Daredevilem na przykÂład bo jest 3 lata mÂłodszy,ale nie zrobiĂŞ tego.A swojego wieku siĂŞ nie wstydzĂŞ,po pierwsze nie moja wina Âże urodziÂłem siĂŞ wtedy kiedy siĂŞ urodziÂłem,a po drugie jestem mÂłody i piĂŞkny :) i wszystko przede mnÂą,podczas gdy was czeka juÂż tylko osteoporoza Âłamanie w koÂściach i prostata :lol:

P.S. jak Kubs nie chce ze mnÂą rozmawiac to nie,nie ma sprawy juz siĂŞ do niego sÂłowem nie odezwĂŞ,na jego wÂłasne Âżyczenie.Teraz bĂŞdzie miaÂł ÂświĂŞty spokĂłj.O jednego "podlotka"(bo za takiego mnie uwaÂża) bĂŞdzie miaÂł mniej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ola! Ola! Nie rozmawiamy tu ani o prostacie ani o tym kto ile ma lat, tylko o arrowie. :lol: Po za tym nie peszcie go, Âże jest za stary. :twisted:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

No skoro my jesteÂśmy berbeciami to on jest kim :?: Starszym panem ze szronem na gÂłowie :evil: ZawiodÂłem siĂŞ na Kubs-ie.Tyle.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Oj przecie¿ to by³o w kategorii ¿artu... :? Darujcie to sobie. :? Te¿ mam 15 lat i jakoœ siê nie obra¿am. I powróÌcie wreszcie do tematu. O wieku rozmawiamy gdzie indziej!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: nowy moderator

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze: P.S. jak Kubs nie chce ze mnÂą rozmawiac to nie,nie ma sprawy juz siĂŞ do niego sÂłowem nie odezwĂŞ,na jego wÂłasne Âżyczenie.Teraz bĂŞdzie miaÂł ÂświĂŞty spokĂłj.O jednego "podlotka"(bo za takiego mnie uwaÂża) bĂŞdzie miaÂł mniej.
Phi, kolejna osoba na liÂście ignorowanych. UwaÂżaj, ÂżebyÂś nie musiaÂł ignorowaĂŚ wypowiedzi wszystkich uczestnikĂłw tego forum...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowy moderator

Post autor: salladyn »

Jak juÂż kiedyÂś napisaÂłem konsekwentnie ignorujĂŞ posty faustusa.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Mam takie jedno ma³e pytanie do zarz¹dzaj¹cego ca³¹ stron¹,jak i do moderatorów i administratorów forum.Ile zarobiliœcie w zesz³ym roku na umieszczaniu linków i bannerów reklamowych?(Chodzi mi o te aukcje z allegro).Pytam sie tego bo zamierzam tworzyc w³asna strone(o samochodach i TVN Turbo)
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to pytanie najlepiej zadaj ÂŁukaszowi bezposrednio na PW -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pytanie jest co najmniej nie na miejscu. :?

Kilkakrotnie £ukasz sam wraz z forumowiczami op³aca³ drogi serwer. Dopiero póŸniej wprowadzi³ linki reklamowe i bannery, ale starczaj¹ one jedynie na pokrycie op³at za serwer! Admin na stronie nie zarabia.
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Tak tylko pytaÂłem :oops: .Na epublice.pl jest bezpÂłatne konto na strone,a tam mozna dawaĂŚ linki reklamowe.ByÂłem po prostu ciekaw ile zarabiacie :twisted:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze: Jak juÂż kiedyÂś napisaÂłem konsekwentnie ignorujĂŞ posty faustusa.
A ignoruj sobie co tylko chcesz.


Zwracam jednak uwagê, ¿e to w³aœnie Twoje posty nie wnosz¹ nic do dyskusji i zazwyczaj s¹ zwyk³ym spamem. Vide :arrow: kilka ostatnich wypowiedzi dotycz¹cych Kubsa. Nie kryjesz oburzenia wywo³anego Jego wypowiedzi¹; piszesz, ¿e liczy siê jakoœÌ, a nie wiek, ale dok³adnie w tym samym momencie udowadniasz, ¿e z tzw "jakoœÌ" jest Ci tak samo obca, jak wielebnemu Rydzykowi rzetelnoœci. Twój wiek bije z Twoich wypowiedzi a¿ nadto.
Jednoczeœnie przypominam, ¿e wci¹¿ jesteœ tu nowy i nie masz ¿adnego prawa oceniania u¿ytkowników ze starszym sta¿em. Zw³aszcza takiej kalsy jak Kubs.
To forum ju¿ dawno przesta³o byÌ miejscem inspiruj¹cej i rzetelnej dyskusji. G³ównie dziêki takim wypowiedziom jak Twoje.
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2005, 16:26 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

BRAWO ARROW :D :brawo:
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Gratulacje Arrow! :D Powodzenia! :wink: :spoko: :brawo:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

dziĂŞki, dziĂŞki :D Kamuii, nie wolno pisaĂŚ capsem :evil2: -->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości