W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: D00 »

Chwała wam, Moderatorzy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

User @Szefostwo to wcześniej zablokowany @Robert026. Proszę o wiadome kroki. Już się znów zaczyna ta sama bajka.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

User beti12345 - w 3 tematach, na zasadzie kopiuj - wklej, to samo. Wiem, że można być fanką Jarosława Kuźniara, ale wystarczy napisać raz w jego wątku, a nie w trzech. I to nie pierwszy raz.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

Albo jestes slepy i masz zeza
Ten koles z karbownica na glowie
to jakas tania prostytutka z Hawany
Alez tam plodne stworzenia pracuja w tym TVN-ie. To tylko kwestia czasu jak ktos ukluje Aske z Siemiatycz
I milion innych...

oczywiście sylwiagfan
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Przesadzasz Piotrek. Zdania przez Ciebie zacytowane są wyrwane z kontekstu. A gdy się rzuci na nie okiem w pełnym świetle (vide wątek Gólickiego) to tak nie rażą. So stay cool. 8)
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: sylwiagfan »

piotrek888 to skarzypyta :>
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

NIENAWIDZĘ, kiedy ktoś na publicznym forum umieszcza zdjęcia z mojego prywatnego profilu na naszej klasie. Dopóki, dopóty użytkownik sylwiagfan na tym forum pisze, mnie nie ma. Mam dość czytania o zezie Kamili, o tym, że podniecamy się Dagmarą i to, że Beata ma na czole botoks.

Pozdrawiam, do napisania
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: sybic »

Jeśli o naszą klasę chodzi to jeśli zaakceptowałeś ostatni regulamin, to oni twoje zdjęcie mogą umieścić nawet na reklamie i to bez twojej zgody. Bo zgodę już wyraziłeś.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: sylwiagfan »

piotrek888 pisze:NIENAWIDZĘ, kiedy ktoś na publicznym forum umieszcza zdjęcia z mojego prywatnego profilu na naszej klasie.
W tym caly sek ze te zdjecia nie sa juz twoje, od momentu kiedy uploadowales je do NK
piotrek888 pisze:Dopóki, dopóty użytkownik sylwiagfan na tym forum pisze, mnie nie ma.
I cale szczescie, wyjdzie ci na zdrowie, jedz na jeziorko i sie troche poopalaj, w koncu masz blisko. Oczy ci troche odpoczna od kompa.
A BTW ja rowniez udaje sie na zwei woche urlaub wiec nie szczelaj takich fochow.
piotrek888 pisze:Mam dość czytania o zezie Kamili, o tym, że podniecamy się Dagmarą i to, że Beata ma na czole botoks.
Prawda kole w oczy, wszystko co napisalem jest prawda, no moze z wyjatkiem botoksu ale to mein prywatna opinia, i mam do niej prawo.
Widac ty chcialbys zeby wszystko bylo po twojej mysl. A to juz jest CENZURA.

Nara, nie musicie mnie banowac, bo sam sie banuje na te 2 tygodnie.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: sylwiagfan »

Domagam sie usuniecia wszystkich moich 100 postow z forum tvnfakty.pl
Nie zgadzam sie na permanentna cenzure i dyktat piotrka888.
Nie bede firmowac swoimi postami tej strony.
Banowanie mnie nic nie da, bede zakladal nowe konta a to forum tylko na tym straci
Jesli wszystkie moje posty zostana usuniete udam sie godnie do domu :P
A ja nie to zobaczycie tutaj prawdziwa obrone krzyza :twisted:
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pixie »

a nie możecie poprostu nie zrwacać na siebie uwagi? Mnie też czasami wkurzają posty niektórych użytkowników, ale co zrobić.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

Rozczaruję cię. Regulamin forum nie przewiduje czegoś takiego jak "usuńcie moje posty".
Przypomnę Ci, że ów regulamin nie pozwala też na wywoływanie konfliktów, które psują atmosferę na forum. Przypomnę też, że udzielając się w dyskusji, należy trzymać się narzuconego tematu. Oraz że nie wolno umieszczać obrazków w podpisie.
I chyba nie trzeba dodawać, że umieszczanie prywatnych zdjęć dziennikarzy z ich prywatnych kont na profilach społecznościowych nie jest stosownym zachowaniem na tym forum. To nie pudelek.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Łukasz »

sylwiagfan pisze:A ja nie to zobaczycie tutaj prawdziwa obrone krzyza :twisted:
To chyba nie jest dobry przykład. Tutejsza forumowa władza byłaby o wiele bardziej zdecydowana rozwiązując problem. :D

Każdy kto się obrazi, chce żeby jego postu usunąć. Już to dziesiątki razy przerabialiśmy. Kiedyś niektórzy napeleńcy edytowali po jednym swoje 2000 postów, usuwając ich treść. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Taka prośba mała. O ile to możliwe, nie wdawajcie się w niezbędne dyskusje z trollami, bo to ich tylko nakręca, a nam zaśmieca forum. I jeszcze jedna mała prosba :D - 2/3 administracji się urlopuje, więc proszę wszystkie podejrzane posty klikać do moderacji z podwójną nadgorliwością. Z góry dziękuję.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Łukasz »

No co Ty, ja w przerwach między plażą, a wieczornymi wyjściami codziennie sobie tu wchodzę i kasuje nowe konta pewnego użytkownika wraz z jego postami. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości