Problemy z PW

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Problemy z PW

Post autor: ZeTek »

WchodzĂŞ na skrzynkĂŞ na forum tym i chcĂŞ wyÂświetliĂŚ prywatnÂą wiadomosĂŚ co dostaÂłem od kogoÂś i mam coÂś takiego:

Could not query private message post information

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_privmsgs_text.MYI'. (errno: 145)

SELECT u.username AS username_1, u.user_id AS user_id_1, u2.username AS username_2, u2.user_id AS user_id_2, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_avatar, pm.*, pmt.privmsgs_bbcode_uid, pmt.privmsgs_text FROM phpbb_privmsgs pm, phpbb_privmsgs_text pmt, phpbb_users u, phpbb_users u2 WHERE pm.privmsgs_id = 10616 AND pmt.privmsgs_text_id = pm.privmsgs_id AND pm.privmsgs_to_userid = 669 AND ( pm.privmsgs_type = 0 OR pm.privmsgs_type = 1 OR pm.privmsgs_type = 5 ) AND u.user_id = pm.privmsgs_from_userid AND u2.user_id = pm.privmsgs_to_userid

Line : 238
File : privmsg.php
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

SprĂłbuj teraz. Powinno juÂż byĂŚ dobrze.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TeÂż dostaÂłem taka wiadomoÂśc i teraz niemoge nawet otworzyĂŚ.
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja mam inny problem :D
dosyaje na maila potwierdzene ze dostaÂłam pw a jak wchodze na PW to nic nie ma :razz:
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości