Usunięty post

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

poniewaÂż mĂłj post zostaÂł usuniĂŞtey :D to napiszĂŞ jeszcze raz...

Rewelacyjne Grzesiu ;) i adekwatne do kampani ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZostaÂł usuniĂŞty, poniewaÂż napisaÂłaÂś post jednowyrazowy. JuÂż nie pamiĂŞtam, jaki to byÂł wyraz. CoÂś w stylu "fajne", "Âświetne"... A potem w innym topicu narzekasz, Âże moderatorzy nie panujÂą nad tematami.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

akurat z 2 wyrazowy konkretnie... do tego zwiÂązany z tematem
ja nie narzekam tylko zgÂłaszam protest przeciwko zaÂśmiecaniu forum idiotyzmami... i reklamami

z resztÂą akurat to nie byÂł 1 i pewnie nie ostatnie skasowany post... jakieÂś pare dni temu zniknĂŞÂły 2 inne fakt ze byÂł to offtopic ale caÂły ten temat jest jednym wielkim offtopicem bez sensownym :?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

CaÂły temat nie moÂże byĂŚ off topiciem. Temat poÂświĂŞcony byÂł specjalnym rangom dla pracownikĂłw TVN i temu, w jaki sposĂłb majÂą siĂŞ "potwierdzaĂŚ". Dwa posty wyleciaÂły, bo nie byÂło to w ogĂłle na temat potwierdzania toÂżsamoÂści, tylko taka wymiana zdaĂą z Kubsem (idealnie nadajÂąca siĂŞ na PW). Poszerzona o jakieÂś nieprawdziwe informacje dotyczÂące Âśredniej wieku na forum. Zapewniam CiĂŞ, Âże nie 15 tylko wyÂżej, chociaÂż z pozoru tak moÂżna stwierdziĂŚ, bo oni najwiĂŞcej piszÂą.

Przez kilka miesiêcy na pocz¹tku istnienia Twojego forum TVP administratorem by³aœ Ty i dwunastoletni Przemek. To by³a dopiero fascynuj¹ca œrednia wieku, nie wspominaj¹c o wszechobecnych b³êdach ortograficznych. Bo niby kto z tej dwójki mia³by je poprawiaÌ?

I wiem, ¿e bêdziesz siê k³óciÌ, bo coœ tam znowu sobie wymyœlisz, dlatego to wydzielam. Do dziœ pamiêtam w¹tek, w którym stara³aœ mi siê udowodniÌ, ¿e przez zmianê loga zwalnia forum. Tak¿e pozwolisz, ¿e na kolejne absurdy nie bêdê ju¿ odpowiada³?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Skoro nie chcesz odpowiadac to po cholere wydzielasz ????
2.Przemek dalej jest adminem :] a lat bynajniej nie ma 12 :)
3.Na wiĂŞcej nie mam teraz czasu ale wieczorem napisze... :evil2:
ehh ÂżaÂłujĂŞ ze to dopiero teraz znalazÂłam bo ciekawe argumenty juÂż dawno wyleciaÂły mi z gÂłowy ale damy rade :lol:

O juÂż :twisted:
caÂły temat nie moze byĂŚ offtopicem
A to bardzo zabawne :D wyborne wrĂŞcz proponuje byÂś jednak przejÂżaÂł ten temat zanim coÂś takiego napiszesz...
http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php?t=1335

Tematu dotyczyÂły moze 2/3 posty w ktĂłrych nowy user pytaÂł o specjalnÂą range i moze 2 nastĂŞpne ktĂłre odpowiadÂły na to pytanie.
reszta tego tematu to dyskusje o topografii osrodka tvn krakĂłw automatach do kawy stÂłubiach i innych.A potem moja dyskusja z Kubsem.
A mĂłj zarzut wcale nie byÂł absurdalny. SpytaÂłam tylko czemu mĂłwisz "kilku pracownikĂłw stacji" skoro Âśrednia forum to lat 15. Nie czynie z tego zarzutu bo jest mi to obojĂŞtne z kim rozmawiam byle do rzeczy. To poprostu zwykÂłe pytanie. Co zaÂś do tego ze nie taka jest Âśrednia userĂłw to nie interesuje mnie ilu z uÂżytkownikĂłw ktĂłrzy nie napisali ani jednego posta :evil2: ma lat 50 ,100 albo i jeszcze wiĂŞcej, mĂłwie o osobach aktywnych i biorÂących udziaÂł w dyskusjach a z tych osĂłb wiĂŞkszoÂśc ma lat okoÂło 15 co sam przyznaÂłeÂś.

Co do tego kto poprawia b³êdy na moim forum, to akurat nie ja i nie Przemek i dobrz o tym wiesz. Ja uwa¿am ze nie ma wogóle potrzeby ich poprawiaÌ ale poprawia je Micha³ !!!

tyle ode mnie...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:SpytaÂłam tylko czemu mĂłwisz "kilku pracownikĂłw stacji" skoro Âśrednia forum to lat 15.
ChĂŞtnie bym Ci wyjaÂśniÂł o co chodzi, tylko nie rozumiem, co ma jedno do drugiego.

Na pewno jest 5 osĂłb z TVN, ktĂłre siĂŞ nie ukrywajÂą. ByĂŚ moÂże jest ich 7, ale nie mam pewnoÂści. Na pewno trzy z Krakowa i dwie z Warszawy. Co do pozostaÂłych dwĂłch mam jeszcze wÂątpliwoÂści, ale teÂż raczej KrakĂłw.

Odnoœnie wieku. Wydaje mi siê, ¿e Black, Funky, Kamuii, Kubs, Arrow, te wszystkie feministki z tematu o Szczuce, kolumbus, tobi tê œredni¹ zawy¿aj¹. Zreszt¹ to mo¿na policzyÌ. Wzi¹Ì pierwsz¹ 50 najaktywniejszych i wyliczyÌ œredni¹, tylko po co? Mamy chyba powa¿niejsze problemy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Po nic to byÂło zwykÂłe pytanie a nawet Âżart bardziej... :lol: nie moja wina ze tego nie rozumiesz ;)
Ja siĂŞ zirytowaÂłam tylko usuniĂŞciem posta ktĂłry jak dowiodÂłam byÂł czeÂścia tej idiotycznej dyskusji a nie tym kto ile ma lat :D

Z mojej strony to wszystko ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości