Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

ByÂło miÂło ale siĂŞ skonczyÂło...

Post autor: Kowal »

S³uchajcie wiem, ¿e robie b³êdy ale mam nap[rawde ma³o czasu by tu wpadac wiêc musze pisaÌ szybko, dlatego bardzij skupiam siê na treœci a nie na jakoœci. wiem, ¿e wielu z was to przeszkadza³o, dostawa³em tak¿e wiadomoœci, ¿e obni¿am poziom forum. wiêc by wiêcej tego nierobiÌ przestaje pisaÌ.

PoznaÂłem tu wielu swietnych ludzi z niektĂłrymi sie zaprzyjaÂźniÂłem (pozdrawiam kamuii) staraÂłem siĂŞ byc dla wszystkich miÂły i wiĂŞkszoÂśc byÂła taka dla mnie. Z wieloma siĂŞ niezgadzaÂłem co do pogladĂłw i podobaÂły mi siĂŞ dyskusje z nimi.

BĂŞdzie mi naprawde brakowaÂło wiĂŞc pewni bĂŞde czasami wpadaÂł ale staram siĂŞ nie odwoÂływac raz podjĂŞtych decyzji wiĂŞc z dniem 3 listopada przestaje pisaĂŚ.

¯ycze wszystkim by ich marzenia i plany siê spe³ni³y, bo forum by³o jeszce leprze niz jest. Pewni w tym pouscie te¿ zrobi³em b³êdy...ale teki juz jestem. Za wszystkie b³êdy bardzo przepraszam. chcia³em podzekowac administratorom a w szczególnoœci £ukaszowi, który bardzo mi pomaga³ na poczatku. ³ukas zwiem, ¿e by³em czasami dla ciebie mêcz¹cy.

No dobra to mĂłj najdÂłuÂższy pous wiĂŞc czas koĂączyĂŚ...to jescze raz wszystkigo najleprzego i przepraszam.

ÂŻegnajecie


Kowal (PaweÂł)
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mo¿e po prostu zamiast odchodziÌ, naprawdê byœ siê postara³ pisaÌ bezb³êdnie w miarê mo¿liwoœci.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kowal-u, wystarczy napisaÌ posta w Wordzie, który sprawdza b³êdy a potem skopiowaÌ na forum, to tylko kilka sekund d³u¿ej a ile radoœci bycia z nami :) -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dodam, ¿e jeœli wyka¿esz szczer¹ chêÌ pisania ³adnych postó, to w miarê mo¿liwoœci czasowych na swoich dzia³ach mogêpoprawiaÌ niektóre Twoje b³êdy,t ak by bardziej nie razi³y. Ale Ty tak¿e musisz siê postaraÌ. A liczy siê nie tylko ortografia, równie¿ styl. Nie s¹dzê, byœ musial odchodziÌ z forum. Arrow ma racjê (jak zawsze). :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kowal ja rĂłwnieÂż pozdrawiam :D
i powiem tak mi co prawda na PW nikt siĂŞ nie odwaÂżyÂł :evil2: siĂŞ powiedziec Âże zaniÂżam poziom forum :D
Co nie znacyz ze kilka razy ktoœ tam siê na moje b³êdy nie oburza³ g³oœno na forum ;)
Ale nie odeszÂłam z tego powodu z forum bo mnie to poprostu nie obchodzi :D
Jak komuÂś nie pasuje niech nie czyta moich postĂłw mam to gdzieÂś :D
Skupiam siĂŞ na znaczeniu wypowiedzi a nie nad tym w jaki sposĂłb pisze siĂŞ jakieÂś tma maÂło istotne sÂłowo.
Zapamiêtaj Kowal ¿e trzeba daÌ spokój tym co poprawiaj¹ b³êdy bo prawdopodbnie tylko to potrafi¹ :evil2: nie ma siê co przejmowaÌ...
Grzeczna i inteligentna osoba odpowie na posta... krzykacz skupi siê na b³êdach

Tyle ode mnie pozdrowienia :D od KAMÓII :D

ps... mam nadzieje ze jednak zmienisz zdanie ;)
pss 2 bez z³oœliwoœci w poœcie Marcina widze kilka literówek ;) i co z tego ??? nic dowód na to ze osoba która zazwyczaj pisze bez b³êdu tez moze siê pomyliÌ...
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie wiem.. jestem nied³ugo na tym forum, ale wydaje mi siê, ¿e to bezsensu, ¿ebyœ odchodzi³ jeœli masz coœ do powiedzenia (napisania). Nad b³êdami zawsze mo¿na popracowaÌ. :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

moÂżna tylko po co ??? :D
lepiej byĂŚ naturalnym ;)
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Kowal, ten powĂłd dla ktĂłrego odchodzisz, to Âżaden powĂłd :P
Kiedy ja nie wiem jak coÂś napisaĂŚ, to albo korzystam z pomocy Worda albo z wyszukiwarki Google :wink:
Mozna tez pisac w ten sposob - bez ogonkow, i tez jest OK..
A jeÂśli nie wiesz co pisaĂŚ to pisz co ci Âślina na jĂŞzyk przyniesie.. i tak bĂŞdzie ciekawe :wink:

Nie znamy siĂŞ zbytnio, ale mam nadziejĂŞ Âże jeszcze przemyÂślisz swojÂą decyzjĂŞ i wrĂłcisz na to forum, tak jak ja :wink:

Pozdrawiam
kamrat- spec od badziewnych capsĂłw :wink:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: ByÂło miÂło ale siĂŞ skonczyÂło...

Post autor: Łukasz »

Kowal pisze:chciaÂłem podzekowac administratorom a w szczegĂłlnoÂści ÂŁukaszowi, ktĂłry bardzo mi pomagaÂł na poczatku. Âłukas zwiem, Âże byÂłem czasami dla ciebie mĂŞczÂący.
A teraz pomagaÌ Ci chc¹ moderatorzy, kamuii i inni namawiaj¹ do pozostania, wiêc mo¿e siê jeszcze zastanów. Jeœli nas lubisz i chcesz tu pisaÌ, to pisz. Co do b³êdów, to doskonale pamiêtam, jak by³o na pocz¹tku. Robisz du¿e postêpy i mo¿e za jakiœ czas sam bêdzie poprawia³ nowych forumowiczów.

Tym, Âże ktoÂś Ci tam napisaÂł na PW, Âże zaniÂżasz poziom, siĂŞ nie przejmuj. ByÂł taki jeden (Faustus siĂŞ nazywaÂł), co wiĂŞkszoÂści pisaÂł i wmawiaÂł, Âże zaniÂżajÂą poziom. SkoĂączyÂło siĂŞ tak, Âże sam siĂŞ "zaniÂżyÂł"...

W kaÂżdym razie - zostaĂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To jest tak nawet jak "odejde" to bêde tu wpada³ bo jestem a¿ ciekaw zdania niektórych co do pewnych kwesti. Co do b³êdów to moge sie postaraÌ...mo¿e faktycznie ta decyzja by³a spowodowana impulsem a jak mówi pan dyrektor "z problemem trzeba siê przespaÌ"... wiêc mo¿e zmienie zdania. W ka¿dym razie bardzo mi mi³o s³yszeÌ (przeczytaÌ) wasze zdania.
Wróciłem!!
Dared00

Post autor: Dared00 »

Kowal, nie odchodÂź! UÂżyj programĂłw monopolisty i pisz dalej! Chodzi o MS Word :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bez przesady z tymi b³êdami! Byle by mo¿na by³o je w miarê odczytaÌ, bo przede wszystkim liczy siê merytoryka. Nie odchodŸ :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kurde, zdziwiÂła mnie wasza reakcja. MyslaÂłem, z eten temat zostanie niezauwaÂżony:)
Wróciłem!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

a widzisz! jednak ludzie Cie zauwaÂżaja i chca abys zostaÂł :D To moze swiadczyc o tym ze jednak piszesz ciekawwie a bÂłedy (jak wszyscy mĂłwia) da sie poprawiĂŚ.
Nie ma sensu odchodzic tylko z tego powodu...
pozdrawiam :D
....w świecie Faktów....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Moje literĂłwki to zgubienie doÂświadczenia. :D Prawie tydzieĂą nie miaÂłem dostepu do komputera, bo spaliÂł mi siĂŞ dysk, rozrusznik i pamiĂŞĂŚ, a wczeÂśniej z tego samego powodu monitor. :D

Proponujê tak¿e, by publicznie przestaÌ wytykaÌ b³êdów ortograficznych na forum. Jeœli jakieœ ra¿¹ Was szczególnie, to proszê o PW albo do osoby, pope³niajacej b³¹d lub do moderatora o poprawienie.

Pozdrawiam. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości