Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WyjaÂśniÂłem Ci juÂż powody mojej decyzji w tamtym wÂątku. Jak chcesz to odejdÂź z forum. W koĂącu kaÂżdy ma jakieÂś swoje waÂżne powody. -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Salladynie nie odchodÂź :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: To tylko nazwa tematu ale reszta nad czym pracowaÂłeÂś zostaÂła... i zostanie...

salladyn pisze:Pozdrawiam wszystkich fanĂłw Justyny Pochanke.TVN_FAN-a pochanke-fan-a terrax Kamila i Pawla


Dzieki za pozdrowienia, rĂłwniez Ciebie pozdrawiam....

salladyn pisze:(myÂślĂŞ Âże jestem jej fanem prawda?)


Jasne Âże jesteÂś. :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:mad: :mad: No nie !! Dlaczego znowu odchodz¹ ludzie, którzy maj¹ coœ do powiedzenia poza debilnymi postami typu "a goœÌ bêdzie";"a wydaù specjalnych mo¿emy siê spodziewaÌ wtedy i wtedy";"Tak, mo¿emy spodziewaÌ siê specjalnego popo³udniowego wydania ,,Faktów'',
ktĂłre zapewne bĂŞdzie trwaĂŚ trochĂŞ dÂłuÂżej... ";"Oto, jak bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ Fakty ÂŻaÂłobne" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Salladynie mam nadziejĂŞ, Âże przemyÂślisz swojÂą decyzjĂŞ, ktĂłra (mam takÂą nadziejĂŞ) byÂła podyktowana impulsem i bĂŞdziesz pisaÂł dalej bo w przeciwnym razie znowu zniknie z forum ktoÂś wartoÂściowy.
:twisted: :cry: :( :cry: :(
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Salladynie ... nie popieram Twojej decyzji o odejsciu z forum :] ale tez i rozumiem... wielokrotnie sama doœwiadczy³am sytuacji w której namêczy³am siê aby i post i temat stanowi³y jak¹œ integraln¹ ca³oœÌ zgodn¹ z duchem mojej wypowiedzi... i zosta³y zmienione...
Uwa¿am ¿e jeœli temat jest "na temat" i bez przekleùstw to nikt nie ma prawa go zmieniac bo tak samo jak post jest pewn¹ w³¹snoœci¹ intelektualn¹ jego autora !!!

Ale jednak Salladynie powinieneÂś zostaĂŚ ;)
Szkoda ciekawych userĂłw Faustus ArO Michos MichaÂł Kubs coraz rzadziej pisze to samo Arrow , i wielu wielu innych
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

byÂło miÂło ale siĂŞ skoĂączyÂło

Post autor: salladyn »

Za namowÂą trzech osĂłb postanowiÂłem jednak nieodchodziĂŚ z forum,uzaleÂżniÂłem siĂŞ od rozmĂłw z Terrax,TVN_FAN-em Pawel-em ostatnio coraz lepiej siĂŞ dogaduje z kamuii a takÂże kilkoma innymi osobami.Nie pozwolĂŞ by to co zrobiÂł arrow (co byÂło kompletnie nie fair w stosunku do mnie) musiaÂło siĂŞ wiÂązaĂŚ z tym Âże nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł porozamawiaĂŚ z osobami z ktĂłrymi rozmawia mi siĂŞ doskonale.WrĂłcĂŞ do wÂątku (ktĂłry dalej bĂŞdĂŞ nazywaÂł po swojemu),by arrow kompletnie go nie zrujnowaÂł.DziĂŞkujĂŞ tym wszystkim osobom ktĂłre namĂłwiÂły mnie do tego bym nie odchodziÂł.Wielkie dziĂŞki. Smile
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

No có¿, ka¿dy chce mieÌ swoje piêÌ minut. Skoro prawie odszed³eœ z powodu zmiany tematu, to a¿ siê bojê o u¿ytkowników, których posty(!) s¹ kasowane z ró¿nych przyczyn.
A tak na dobr¹ sprawê to mó³bym siê przyczepiÌ chocia¿by do tego, ¿e w dziale "Kana³y Grupy TVN" i w temacie "Pilne TVN24" sam wstawi³eœ capsy z zagranicznych telewizji informacyjnych co ju¿ nie jest zgodne z regulaminem. Z szacunku dla Twojego wk³adu pracy nie przenios³em czêœci postów do nowego tematu w dziale "Telewizja" czy "Fakty".
NastĂŞpnym razem pomyÂśl dwa razy zanim podniesiesz niepotrzebny raban. -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i bardzo dobrze Âże zostajesz. :] :D I nie przejmĂłj sie tym co zrobiÂł :arrow: ... :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

byÂło miÂło ale siĂŞ skoĂączyÂło

Post autor: salladyn »

arrow pisze:No có¿, ka¿dy chce mieÌ swoje piêÌ minut.
"Ludzie którzy znaj¹ swoj¹ wartoœÌ nie potrzebuj¹ dodatkowego dowartoœciowywania siê..." To cytat z ksi¹¿ki "Retoryka Podrêczna".

Polecam ci j¹ Benedykt Chmielowski napisa³ o niej (o ksi¹¿ce) tak:

"MÂądrym dla memoriaÂłu,Idiotom dla nauki,Politykom dla praktyki,Melancholikom dla rozrywki".Do ktĂłrej z tych grup naleÂżysz :?: Na to pytanie musisz sobie juÂż sam odpowiedzieĂŚ ,ja juÂż siĂŞ przkonaÂłem do ktĂłrej naleÂżysz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arrow pisze:(...)
A tak na dobr¹ sprawê to mó³bym siê przyczepiÌ chocia¿by do tego, ¿e w dziale "Kana³y Grupy TVN" i w temacie "Pilne TVN24" sam wstawi³eœ capsy z zagranicznych telewizji informacyjnych co ju¿ nie jest zgodne z regulaminem. Z szacunku dla Twojego wk³adu pracy nie przenios³em czêœci postów do nowego tematu w dziale "Telewizja" czy "Fakty".
(...)
Zastanawiam siĂŞ tylko dlaczego nikt nie zareagowaÂł na niektĂłre posty, ktĂłre znajdujÂą siĂŞ w omawianym wÂątku(sam Marcin reagowaÂł na te "wypociny") a krytykowany jest salladyn, ktĂłry w tym wÂątku napisaÂł 99,99% wartoÂściowych postĂłw. No ale tu chyba dziaÂła tzw. reakcja ÂłaĂącuchowa...A szkoda, Âże niektĂłrym brakuje obiektywizmu.
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ile razy ja chcia³em odejœÌ... hohoho. Jak narazie jestem ale myœlê salladynie ¿e jakbyœ dozna³ tyle ciosów co ja to by Ciê tu ju¿ dawno nie by³o.
Przy okazji warto zastanowiÌ siê nad sensem tak mocnego trzymania siê zasad znajduj¹cych siê w regulaminie i w g³owach szanownej ekipy rz¹dz¹cej. Jesteœmy tu tresowani (wytresowani) jak psy do tego stopnia ¿e nie mamy prawa do w³asnej nazwy tematu... nawet gdy wczeœniej jest proœba by tej nazwy nie zmieniaÌ. Czy takie szczegó³y s¹ naprawdê wa¿ne? Czy wa¿niejsza jest nazwa tematu od wypowiedzi (mam tu na myœli posty Monstera)?
Powracaj¹c do odchodzenia z forum nie zapomnê tego co zrobi³ mi tutejszy Administrator... nie bêdê publicznie zdradza³ szczegó³ów bo sytuacja siê powtórzy... chocia¿ mo¿liwe ¿e i to zostanie usuniête... jak to kiedyœ mia³o miejsce. Ehh...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

byÂło miÂło ale siĂŞ skoĂączyÂło

Post autor: salladyn »

Tak siĂŞ skÂłada Âże niedÂługo bĂŞdĂŞ instalowaÂł samodzielnie zestaw tv-sat i wszedÂłem na forum na stronie http://www.skysunsat.home.pl panuje tam niezwykÂła atmosfera Tam sÂą maniacy ktĂłrzy majÂą po 5-10 anten satelitarnych wielkoÂści po kilka metrĂłw kaÂżda.I wszyscy sobie pomagajÂą.I moderatorzy nie przestrzegajÂą tam wogĂłle nie ma czegoÂś takiego jak zakaz pisania dwĂłch postĂłw pod rzÂąd.Bo i po co taki zakaz :?: Takich przykÂładĂłw mĂłgÂłbym mnozyĂŚ.SÂłowo tresowanie jest dobrym sÂłowem.Dbanie o poziom forum przerodziÂło siĂŞ w dyktaturĂŞ co poniektĂłrych moderatorĂłw.(Nie wszystkich)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No tak - po co ma byĂŚ porzÂądek, skoro moÂże byĂŚ baÂłagan?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie moim zdaniem te zasady sÂą dobre. Gdyby nie byÂło zakazu pisania np. 2 postĂłw pod rzÂąd to niektĂłrzy by pisali z 10 pod rzÂąd bo w pierwszym zapomniali tego dodaĂŚ, w drugim tamtego itd. No ale tego (czasem sa 2 posty) by nie byÂło gdyby byÂła ta opcja EDYTUJ :!: No ale zmiana tematu to inna sprawa... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

byÂło miÂło ale siĂŞ

Post autor: salladyn »

Dobra rozumiem,chcecie zabobiec taki sytuacjom jakiem miaÂły miejsce z fusiakiem ale do cholery dlaczego nie bĂŞdzie opcji edycji tylko ostatniego posta hmm :?: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:: Kamil pisze:JesteÂśmy tu tresowani (wytresowani) jak psy


:lol: :lol: :lol:
:: Kamil pisze:Czy waÂżniejsza jest nazwa tematu od wypowiedzi (mam tu na myÂśli posty Monstera)?
W³aœnie wróci³em z dalekiej podró¿y i zabieram siê za tego potworka. Czeka go przykry los. 8)
:: Kamil pisze:PowracajÂąc do odchodzenia z forum nie zapomnĂŞ tego co zrobiÂł mi tutejszy Administrator...
Ja Ci teÂż wielu rzeczy nie zapomnĂŞ. :D Przypomnij sobie rĂłwnieÂż jak siĂŞ to wszystko z tym administratorem skoĂączyÂło...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości