Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

JeÂśli chodzi o moje posty...
Wy gdy zaczynaliÂście pisaĂŚ na forum z pewnoÂściÂą teÂż od czasu do czasu napisaliÂście jakiÂś post, ktĂłry Wam nie wyszedÂł. Teraz macie juÂż na swoim koncie ponad 1000 postĂłw i piszecie juÂż profesjonalnie.
ObiecujĂŞ, Âże postaram siĂŞ zmieniĂŚ sposĂłb w jaki piszĂŞ posty.

Pawell nie fochuj i wracaj :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Panowie, dajcie sobie spokĂłj z tym, bo takie dziecinne tekÂściki przerabialiÂśmy na forum setki razy i zawsz siĂŞ tak samo koĂączyÂły. Odchodzisz? W porzÂądku, tylko zachowaj siĂŞ przyzwoicie, odejedÂź w milczeniu, bo i tak 99% "odchodzÂących" wraca, a 100% czyta. Ten dziaÂł nie jest po to, Âżeby siĂŞ nad sobÂą uÂżalaĂŚ i nie jest po to, Âżeby robiĂŚ show z wÂłasnego "odejÂścia", bo to naprawdĂŞ na nikim nie robi wraÂżenia i nikogo nie schizuje. Wszystkie posty dotyczÂące zachowania pawÂła, jak i innych odchodzÂących bĂŞdÂą kasowane, bo to jest juÂż nie tyle Âśmieszne, co dziecinne, a nawet oÂśmieszacie sami siebie tÂą bÂłazenadÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dziêkujê wszystkim którym duskusja ze mn¹ sprawi³a przyjemnoœÌ i dziekujê tym którzy dyskutowali ze mn¹ pomimo braku jakiejkolwiek przyjemnoœci ;) . Pozdrawiam TerraX, pochanke-fana, TVN_FANa i wielu wielu innych. Trzymajcie siê zawsze bêdê was mi³o wspomina³ :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wprawdzie mnie nie pozdrowiÂłeÂś (moÂże przez jakieÂś dawne drobne nieporozumienia? :D ), ale teÂż dziĂŞkujĂŞ za te ponad 1200 fajnych postĂłw. Nie wiem gdzie i czemu odchodzisz, ale - pamiĂŞtaj - zawsze moÂżna wrĂłciĂŚ. :D I teÂż miÂło CiĂŞ bĂŞdĂŞ wspominaÂł.
Ostatnio zmieniony sobota 14 paź 2006, 23:44 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladyn, ty sie nie wyglupiaj ! :shock:

... nie czytam raczej innych wÂątkĂłw, oÂświeĂŚ mnie plizzz, co siĂŞ staÂło ?


fan StyÂśki odchodzi ? ;( :( :twisted: :(
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

IdÂź w pokoju. ÂŻegnam.
kubiak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:59

Post autor: kubiak »

Dobra decyzja, pochwalam. :devil:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co Cie skÂłoniÂło do takiej decyzji ?? ;( Pozdrawiam ....
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Szkoda, bo Salladyn zawsze potrafiÂł coÂś ciekawego i rzeczowego napisaĂŚ. Mam nadziejĂŞ, Âże poda jakiÂś powĂłd :>
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

finis coronat opus
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ByÂło miÂło ale siĂŞ skoĂączyÂło... Tak. DziĂŞkujĂŞ kaÂżdemu kto przeczytaÂł przynajmniej jednÂą mojÂą wypowiedÂź ;) DziĂŞkujĂŞ rĂłwnieÂż za Wasze posty ktĂłre na pewno do czegoÂś mi siĂŞ przydaÂły - czytaÂłem duÂżo, pisaÂłem mniej. Pozdrawiam szczegĂłlnie tych uÂżytkownikĂłw ktĂłrzy mogli siĂŞ trochĂŞ podenerwowaĂŚ i poÂśmiaĂŚ z mojej osoby. Wszystkim ÂżyczĂŞ powodzenia w tych trudnych, kaczkowatych czasach w jakich przyszÂło nam ÂżyĂŚ ;) Do zobaczenia!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmmm no ubywa "starych" fajnych uzytkownikĂłw. :> Najpierw salladyn teraz Ty kto nastĂŞpny? :roll:




p.s. jakby ktoÂś nie wiedziaÂł to mnie teÂż "nie ma"
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

wszyscy pomaÂłu odchodzÂą, a ja zostanĂŞ zupeÂłnie sam ... k...a zostanĂŞ !wierny fan Justyny nigdzie sie nie wybiera ! :twisted: bĂŞdĂŞ dokladaÂł posty do ostatnich swoich, nikt nie napisze ... trudno

...szkoda Kamil :(, ale dziĂŞki, pozdrawiam :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pochanke fanie,ja teÂż byÂłem osamotniowy,jeÂśli chodzi o fascynacje.ale skads wzial sie inny fan mojej ulubionej prezenterki,co mnie naturalnie uradowalo.jedno jest pewne:badzmy zdecydowani i trwali w swoich postanowieniach,badzmy im wierni i 3majmy sie twardo,badzmy fanami PRAWDZIWYMI 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dziwnie siĂŞ robi na forum gdy "starzy" forumowicze odchodzÂą. Niestety, ale wszystko idzie w zÂłym kierunku. ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości