Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a jeÂśli chodzi o PW... Kamuii juz do Ciebie pisze
Hehe wÂłasnie widze :D i nawet odpisÂłam :evil2:

Hehe ja np tez widze wiele b³êdów w innych postach :D ale ich nie poprawiam bo przecie¿ sama nie pisze poprawnie wiêc po co sie oœmieszaÌ ??? Z reszt¹ szkoda mi na idiotyzmy czasu...
No chyba ¿e ktoœ mi robi b³¹d w tak waznych wyrazach jak ch***j :lol: w tedy nie ma litoœci :D

A jeszcze mam 1 propozycjê co do b³êdów... skoro mamy na forum dowcipnisia który lubi poprawiaÌ czyjeœ b³êdy to moze uda siê na jak¹œ stronê z modami php BB2 i sci¹gnie moda PISOWNIA :D a potem ³adnie poprosi £ukasza aby zainstalowa³ i nie trzeba bêdzie pisaÌ w wordzie... choÌ jeœli komuœ nie chce sie w³¹czyÌ worda to w¹tpie by chcia³o mu sie z tego korzystaÌ :D
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No toœmy sobie pogadali o b³êdach na trzech stronach. Mam pomys³ niech ka¿dy sobie weŸmie to do serca i nie poprawia innych tylko szuka belki we wlasnym oku (jako ¿e mamy dziœ niedzielê, to tak religijnie zalecialam), ewentualnie w postach :evil2:
ZostaĂącie z bogiem!

PS.Panie o dwĂłch toÂżsamoÂściach-widzisz przecieÂż Âże tu trzeba na priwa pisaĂŚ :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No Âładnie Âładnie bedziemy mieli forumowy pokĂłj schadzek :evil2: nie ma Âżadne na priv :D wszystko musi zostaĂŚ w "forumowej rodzinie" :D
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:31 przez quantrix, łącznie zmieniany 2 razy.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

quantrix pisze:NajwaÂżniejsze Âże zrobiÂło siĂŞ wesoÂło. I wszyscy mamy dobre lekarstwo na jesiennÂą depresjĂŞ :P
Oj wesoÂło nie byÂło... jeden juzer chciaÂł odejÂśc, ale na szczĂŞÂście mu to wytÂłukli z gÂłowy, za to drugi odszedÂł.. ale teÂż na szczĂŞÂście powrĂłciÂł (tylko,Âże rzÂąda coraz wiĂŞcej i wiĂŞcej). :evil2: :evil2:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ostatnio tu maÂło byÂłem i nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z tym drugim userem, ktĂłry wrĂłciÂł i chce coraz wiĂŞcej. :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukasz pisze:Ostatnio tu maÂło byÂłem i nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z tym drugim userem, ktĂłry wrĂłciÂł i chce coraz wiĂŞcej. :>
Kolega Quantrix przechodzi³ ró¿ne przemiany osobowoœci (i nicka), do czego siê na forum, publicznie przyzna³. :wink: A teraz dybie na bogu ducha winne dziewczêta. :>
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak dziewczĂŞta majÂą skoĂączone 15 lat, to niech sobie dybie. :>

W wolnej chwili muszĂŞ siĂŞ mu dokÂładnie przyjrzeĂŚ...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehehe Terrax masz przerÂąbane :D
teraz z aprobatÂą ÂŁukasz to juÂż nic cie nie uchroni przed podaniem gg :lol:
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ba, ja juÂż odszedÂłem 3 miesiÂące temu we wrzeÂśniu, ale jak siĂŞ te wszystkie olimpiady skoĂączyÂły, to mogĂŞ teraz sobie spokojnie popisaĂŚ. Witam ponownie!!!
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:30 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

NastĂŞpny odchodzi :> ?
ehhh
a WÂłoch Ty wrociÂłeÂś czy nie ? bo sygnaturka troche mylÂąca jest :D
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Sorry, jeszcze jej nie zmieniÂłem. JuÂż siĂŞ robi.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jezu nie bylo mnie 2 dni i ile postow tu popisaliscie z trudem to wszystko ogarnalem. :D Nie wyobrazam sobie jakby to bylo gdyby nie bylo mnie tu z 2 tygodnie... :roll: :D :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

byÂło miÂło ale siĂŞ skonczyÂło

Post autor: salladyn »

Podj¹³em decyzjê odchodzê z forum.
Wczoraj ca³¹ noc przede wszystkim dla u¿ytkowników tego forum robi³em capsy przegl¹da³em strony interentowe portalów informacyjnych, na bie¿¹co relacjonowa³em co siê dziejê.Do 4.00 nad ranem kiedy by³em jedynym zalogowanym u¿ytkownikiem na forum.Mia³em tylko jedn¹ ma³a proœbê,nie zmieniaÌ nazwy tematu.G³upia ma³a proœba.Stanowi³a jednak du¿y problem dla moderatora.W ten temat (PILNE tvn24) w³o¿y³em ca³e moje si³y i ca³e moje serce.Ubod³o mnie to.Nie widzê ju¿ miejsca dla mnie na tym forum.

Pozdrawiam wszystkich fanĂłw Justyny Pochanke.TVN_FAN-a pochanke-fan-a terrax Kamila i Pawla (myÂślĂŞ Âże jestem jej fanem prawda?)

Pozdrawiam te¿ wszystkich fanów Anity Werner,wierzcie mi pozdrowienia s¹ szczere.Na prawdê to by³ fajny czas,bardzo trudno mi odejœÌ st¹d,ale czasem trzeba odejœÌ je¿eli siê z nami nikt nie liczy.Pozdrowienia dla wszystkich.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości