Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Lukaszu monster napisaÂł do mnie i do innych pewnie teÂż, Âż ejestesm,y gwiazdami i mamy iÂś cdo niego na forum...zrĂłb z nim porzÂądek!! Nie wytresowaÂł siĂŞ!! Monster bĂłj siĂŞ wrĂłciÂł nasz Ojciec Dyrektor!!
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Monsterowi zosta³ zbanowany nick, bo IP ma zmienne i bêdzie z nim problem. Zablokowane zosta³y tak¿e inne konta, z których korzysta³, czyli Piotrek 1992 i FAN_TVN. On pewnie jeszcze wróci pod jak¹œ inn¹ nazw¹...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja niejstem tego pewien, ja z innymi forumowiczami potraktowaliœmy go niemi³o. Dotegto wys³a³em kilka goszkich s³ów do niego w odpowiedzi na jego zaproszenie. Po zatym ma ju¿ swoje forum mo¿e bêdzie siê tylko tam udziela³...mud³my siê o to do Ojca dyrektora.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ÂŁukasz pisze:Monsterowi zostaÂł zbanowany nick, bo IP ma zmienne i bĂŞdzie z nim problem.
Oj, to ja bym pewnie nie wyleciaÂł z forum nigdy, bo mam codzienny dostĂŞp do 5 komputerĂłw :twisted: .
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:Monsterowi zostaÂł zbanowany nick, bo IP ma zmienne i bĂŞdzie z nim problem.(...)
Chyba nie bĂŞdzie z nim problemu, bo juÂż wczeÂśniej strzeliÂł focha na to forum Âże... :twisted: :evil2: :evil2: :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ten temat za³ozy³em ju¿ jakiœ czas i neistty tu wracam. Pamiêtam te wszytkie mi³e s³owa jakie tu pad³y ale z nikno³em z forum na jakiœ czas, za namow¹ forumowego kolegi wróci³em. Jednak niektórych bardzo ra¿¹ moje b³edy i uwa¿aj¹, ¿e jestem ¿a³osny. Wiem, ¿e robie b³êdy i staram siê to zmieniÌ. Je¿eli ktoœ jest bardzo oburzony nie tym co ja napisze ale tym jak pisze to prosze swoje oburzenie pisaÌ tutaj by nie zaœmiecaÌ tematów.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I ja Ci proponujĂŞ - nie obreÂź siĂŞ - abyÂś pisaÂł posty trochĂŞ wolniej bo wiele w nich literĂłwek. :? Rozumiem kaÂżdemu siĂŞ zdarza, ale u Ciebie sÂą ona chyba w kaÂżdym poÂście. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nieobra¿am siê tylko czêsto jest tak, ¿e ja mam chwilke by wpaœÌ na forum i to st¹t te literówki.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Chwila moment literówki to s¹ wtedy gdy zamiast napisaÌ "burza"napiszemy "ubrza" albo zamiast "d" nacisniemy "f" a nie gdy robimy b³¹d który patrz¹c na klawiaturê le¿y na drugim brzegu! Gydby b³yo tak jak miwósz mgyób³s ten teskt pzrezcyatÌ bez porbelómw ntaruy otrogarfcizenj

Ostatnie zdanie to oczywiÂście jawna prowokacja ;-)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:Jednak niektórych bardzo ra¿¹ moje b³edy i uwa¿aj¹, ¿e jestem ¿a³osny.
Kto konkretnie tak niby uwaÂża? :>

PozwolĂŞ sobie zacytowaĂŚ fragment prywatnej wiadomoÂści od Ciebie:
Kowal pisze: [...]

Andrzej, andrzej, Andrzej, Andrzej, Andrzej, Andrzej Andrzej Andrzej Andrzej

jeszcze, jescze, jescze, jescze, jescze, jescze, jeszcze, jescze jescze, jescze

[...]
albo mam leprzy pomysÂł [...]
To chyba tyle.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tu macie odpowiedni wÂątek na tÂą gÂłupkowatÂą dyskusjĂŞ :] http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=671 i nie rĂłbcie offtopicu :]
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale ja mam maÂłe pytanie to ten cytat miaÂł dac w rozmowie bo nierozumiem??
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:Ale ja mam maÂłe pytanie to ten cytat miaÂł dac w rozmowie bo nierozumiem??
MyÂślĂŞ Âże jesteÂś inteligentny i po przeczytaniu cytatu jeszcze raz zrozumiesz o co chodziÂło.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No w³aœnie jak w temacie by³o mi³o (nawet bardzo), ale siê skoùczy³o. Dziœ podj¹³em decyzjê o odejœciu z tego forum. To nie by³o ³atwe, bo bardzo polubi³em Was - poprostu uzale¿ni³em siê do lub od tego forum. Dziêkujê Wam za wspólne liczne dyskusje...

No i oczywiœcie trzeba podaÌ powód, a nim - nie ukrywam - jest Monster. Uzna³em, ¿e nie ma miejsca na jednym forum dla nas dwóch. Nie ukrywam równie¿, ze go nie lubiê wrêcz nienawidzê. Powrót jego by³ dla mnie wielkim zaskoczeniem na poczatku tego nie rozumia³em, ale £ukasz wyt³umaczy³ i teraz to rozumiem. Jednak nie mogê zostaÌ jego posty mnie przera¿aj¹ no i nie tylko mnie. Gdy je czytam to mnie krew zalewa... Szkoda, bo ten user ci¹nie oj ci¹gnie forum w dó³. To jest oczywiœcie moje zdanie, tak myœlê i oczywiœcie nikt nie musi siê z nim zgadzaÌ.

I na koniec pozdrawiam: fanĂłw StyÂśki, Kazi, Anity iii poprostu wszystkich oprĂłcz Monstera. DziĂŞkujĂŞ jeszcze raz...

ÂŻegnam :) (jedyna emotka w tym poÂście)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No w³aœnie jak w temacie by³o mi³o (nawet bardzo), ale siê skoùczy³o. Dziœ podj¹³em decyzjê o odejœciu z tego forum. To nie by³o ³atwe, bo bardzo polubi³em Was - poprostu uzale¿ni³em siê do lub od tego forum. Dziêkujê Wam za wspólne liczne dyskusje...

No i oczywiœcie trzeba podaÌ powód, a nim - nie ukrywam - jest Monster. Uzna³em, ¿e nie ma miejsca na jednym forum dla nas dwóch. Nie ukrywam równie¿, ze go nie lubiê wrêcz nienawidzê. Powrót jego by³ dla mnie wielkim zaskoczeniem na poczatku tego nie rozumia³em, ale £ukasz wyt³umaczy³ i teraz to rozumiem. Jednak nie mogê zostaÌ jego posty mnie przera¿aj¹ no i nie tylko mnie. Gdy je czytam to mnie krew zalewa... Szkoda, bo ten user ci¹nie oj ci¹gnie forum w dó³. To jest oczywiœcie moje zdanie, tak myœlê i oczywiœcie nikt nie musi siê z nim zgadzaÌ.

I na koniec pozdrawiam: fanĂłw StyÂśki, Kazi, Anity iii poprostu wszystkich oprĂłcz Monstera. DziĂŞkujĂŞ jeszcze raz...

ÂŻegnam :) (jedyna emotka w tym poÂście)
Pawlle - mam nadziejĂŞ, Âże dokÂładnie przeanalizujesz swojÂą decyzjĂŞ i zmienisz swoje zdanie. Nie moÂże byĂŚ tak, Âżeby user majÂący ponad 3 000 postĂłw, niejednokrotnie wynajdujÂący wiele ciekawych i interesujÂących rzeczy na temat TVN i caÂłego IT, chodzÂące google forum - jak kiedyÂś nazwaÂła CiĂŞ terraX - rezygnowaÂł z pisania przez osobnika, ktĂłry robiÂł i pisaÂł takie rzeczy na tym forum, ktĂłre nie nadajÂą siĂŞ do powtĂłrzenia.
Wielokrotne przemiany jego nicka, jego obraÂźliwe i wulgarne wypowiedzi zostaÂły zapomniane...
A niestety Monster vel Piotrek_1992 vel FAN_TVN i jeszcze parĂŞ innych nickĂłw znĂłw zaczyna pokazywaĂŚ swoje prawdziwe oblicze swoimi jakÂże ÂświatÂłymi postami.
A ze zdaniem pawella, Âże ten 13latek ciÂągnie forum coraz niÂżej to w zupeÂłnoÂści siĂŞ zgadzam, poniewaÂż 90% jego postĂłw nadawaÂłoby siĂŞ do skasowania co ze zrozumiaÂłych wzglĂŞdĂłw jest niewykonalne. Nikt bowiem nie przebywa w sieci 24h na dobĂŞ.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości