Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

po starych pojawiajÂą siĂŞ nowi.to kwestia czasu.poza tym,mĂłwi siĂŞ,Âże zawsze wracajÂą ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A w ostatnich miesi¹cach pojawi³o siê du¿o fajnych dziewczyn (Mandi, nika, nuna, wczeœniej terraX) i to mnie bardzo cieszy. :D Dawniej praktycznie w ogóle nie by³o kobiet, a one pisz¹ m¹drzej, ciekawiej i bez b³êdów. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

to prawda.nasze dziewczyny sÂą piÂśmienne na wysokim poziomie,dziĂŞki nim jest ciekawiej i wcale nie monotematycznie :D
z drugiej strony ciekawi mnie,dlaczego piszÂą skoro nie majÂą jakiegoÂś idola,czy osoby,ktĂłrÂą uwielbiajÂą.ale przecieÂż nie mogĂŞ wszystkich mierzyĂŚ swojÂą miarÂą,kaÂżdy ma swoje indywidualne powody!
nie moÂżna zapomnieĂŚ o Funcky,ktĂłra niedawno siĂŞ nie pojawiÂła ;) i A.I.W.L.I.S,ale ona niestety juÂż nie pisze :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

£ukasz pisze:A w ostatnich miesi¹cach pojawi³o siê du¿o fajnych dziewczyn (Mandi, nika, nuna, wczeœniej terraX) i to mnie bardzo cieszy. :D Dawniej praktycznie w ogóle nie by³o kobiet, a one pisz¹ m¹drzej, ciekawiej i bez b³êdów. :D
ojejej, ale tu komplemetĂłw pod moim adresem i reszty dziewczyn :D DziĂŞkujĂŞ! Dodam tylko, Âże bez Was facetĂłw to forum by byÂło niemrawe (Âżadnych zachwytĂłw nad prezenterkami) a co gorsza- to forum, by nie istniaÂło :rozglada: TakÂże dziĂŞki ÂŁukasz, dziĂŞki chÂłopacy. A co do tych odchodzÂących, to tak to juÂż bywa, jedni odchodzÂą, drudzy przychodzÂą,a czasami ci pierwsi wracajÂą :P
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja teÂż dziĂŞkuje za komplement. Mam nadziejĂŞ, Âże w przyszÂłoÂści doÂłaczÂą tu jeszcze jakieÂś ciekawe osobowoÂści. Bez tych "starych" userĂłw jest trochĂŞ smutno. ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości