Poznajmy się

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

No to ja mam na imiĂŞ Mariusz :wink:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja tam mam fotki wszystkich moich forumowych ulubieĂącĂłw, takÂże tych zbanowanych, tylko terrax stawrza trudnoÂści i jako jedyna odmĂłwiÂła. :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Eghem!

Nie jestem zachwycony, Âże przywoÂłujesz pawell artykuÂł o mnie sprzed niemal roku :P Przed chwilÂą do niego zajrzaÂłem i teraz zastanawiam siĂŞ czy skasowaĂŚ linka do niego czy teÂż nie. :p

Ale taka publikacja aktualnych zdjĂŞĂŚ nie byÂłaby chyba zÂła. :p
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

poznajmy siĂŞ

Post autor: salladyn »

No niech siĂŞ znajdzie ktoÂś odwaÂżny.Ja mogĂŞ byĂŚ drugi :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukaszowi wÂładza uderza do gÂłowy, hihi. Chce mieĂŚ panowanie nad wszystkim. :wink:
ÂŁukaszu to podziel siĂŞ tymi fotkami, ja teÂż chciaÂłabym zobaczyĂŚ jak wyglÂądajÂą twoi ulubieĂący (chÂłopcy czy dziewczynki?)
Marcin...ja widziaÂłam juÂż ten link. Dobrze, Âże PaweÂł go odÂświeÂżyÂł. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Nie jestem zachwycony, Âże przywoÂłujesz pawell artykuÂł o mnie sprzed niemal roku :P Przed chwilÂą do niego zajrzaÂłem i teraz zastanawiam siĂŞ czy skasowaĂŚ linka do niego czy teÂż nie. :p
No moze troszke zle zrobilem dajac linka bez pytania Ciebie o zdanie ale no dalem pewnie wiele osob jest ciekawych jak wyglada jeden z moderatorow :> :D A czy skasujesz tego linka czy nie to juz jak chcesz... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

poznajmy siĂŞ

Post autor: salladyn »

To odwaÂży siĂŞ ktoÂś w koĂącu czy nie :roll: :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Salladyn dawaj Ty, co siĂŞ bĂŞdziesz szczypaÂł? :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

poznajmy siĂŞ

Post autor: salladyn »

Ja moge byĂŚ drugi,serio,jesli ktoÂś pokaze swoje zdjĂŞcie to ja od razu daje swoje :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Chyba nic z tego nie bĂŞdzie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukaszu miaÂłeÂś juÂż dawno swoje zdjĂŞcie opublikowaĂŚ. W innym dziale. :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To miaÂło byĂŚ zdjĂŞcie mojego, a nie moje, ale najpierw miaÂło byĂŚ Twoje topless - do dziÂś go nie ma. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Jako admin powinieneÂś daĂŚ przykÂład ludziom, za TobÂą pĂłjdÂą legiony, ÂŁukaszu.:evil2:
Salladyn juÂż siĂŞ zdeklarowaÂł, Âże chce byĂŚ drugi (btw: w Âżyciu teÂż?:wink:), moÂże ktoÂś jeszcze... moÂże moderatorzy, a potem reszta uÂżytkownikĂłw.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Salladynie przekroczyles 500 postow wiec zgodnie z tym co pisales w innym temacie musisz opisac 10 uzytkownikow... :> :D ja tez musze ale mi sie nie chce... :roll:
terraX pisze:
Salladyn juÂż siĂŞ zdeklarowaÂł, Âże chce byĂŚ drugi (btw: w Âżyciu teÂż? ), moÂże ktoÂś jeszcze... moÂże moderatorzy, a potem reszta uÂżytkownikĂłw.
Juz wiemy jak wyglada jeden z dwoch moderatorow... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:
terraX pisze:
Salladyn juÂż siĂŞ zdeklarowaÂł, Âże chce byĂŚ drugi (btw: w Âżyciu teÂż? ), moÂże ktoÂś jeszcze... moÂże moderatorzy, a potem reszta uÂżytkownikĂłw.
Juz wiemy jak wyglada jeden z dwoch moderatorow... :)
Nie nie nie :) Nie ma tak dobrze.Widzê ¿e wszyscy tutaj maja cykora :D No có¿.Opiszê opiszê 10 u¿ytkowników taj jak obieca³em ale na razie te¿ mi siê nie chce.Swoj¹ drog¹ to fajnie ¿e czasem ktoœ pamiêta co piszê :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości