Poznajmy się

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

no to ja tez cos skrobne :)

Mam na imie Karolina , mam 16 latek i mieszkam w PrzemyÂślu na podkarpaciu.
Moja ulubiona stacja jest TVN. A najczesciej ogladam ' fakty' , 'na wspolne' , 'w11 i detektywow', 'sedzia anna maria wesolowska' , ' cold case', ( obecnie nie nadawane greys anatomy i boston public) i wiele wiele innych ;) pozdrawiam :) wiecej napisze jesli mi sie cos przypomni ;P;)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A wiêc, mam na imiê Kuba, mieszkam w Zdzieszowicach, pod Kêdzierzynem- KoŸlem. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole s¹ : j. angielski, polski i w ogóle przedmioty bardziej humanistyczne. Swoj¹ przysz³oœÌ chcê wi¹zaÌ z mediami. Nie mam rodzeùstwa. Uczê siê gry na fortepianie. Muzyki slucham g³ównie rockowej, ale nie gardze te¿ piosenkami z lat 80 czy 90 . W czasie roku szkolnego nie mam zbyt wiele czasu, ale przez wakacje zdecydowanie siê nudzê, wiêc siedzê w Internecie. Ulubiony dziennikarz to zdecydowanie Tomasz Lis. Lubiê ogl¹daÌ kana³y sieci TVN, najczêœciej TVN, TVN24 oraz niektóre programy w TVN Style. Uwielbiam ksi¹¿ki T. Pratchetta itp. czasmi zdarz mi siê mówiÌ/pisaÌ, a nie pomyœleÌ, lub nie do koùca wiedzieÌ.
DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Witam wszystkich serdecznie .
Ja zostane przy swojej ksywce Faktomaniak.
Przez pomyÂłke napisaÂłem ze mam lat 16 w rzeczywistoÂści mam 19 lat.
Nie dziwcie sie ¿e z moich wypowiedzi na temat tkz 'papieskich Faktów"czy tez serwisu zagranicznego-ogladam juz FAKTY od dawna i jak dla mnie sa najlepszym ¿ród³em informacji.A najbardziej za rozwój FAktów ceniê Tomasza Lisa i mam nadziejê ¿e wczeœniej czy pó¿niej wróci do TVN-u

WracajÂąc do mnie jestem tegorocznym maturzystÂą z pod Krakowa w Gminie Liszki.
Wasza stronke znalazÂłem przez przypadek ale ciesze sie !!!
mam NADZIEJÊ ¿e dobrze siê bêdziemy rozumieæ

Pozdrawiam !!!
NOWA ERA W TVN
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

dobra to jak lonely sie przedstawiÂła to ja teÂż :twisted:

Mam na imiĂŞ Paulina (pseudonim PaÂŁka) mam 14 lat mieszkam w maÂłym mieÂście zwanym RacibĂłrz. LubiĂŞ sport zwierzĂŞta. Ostatnio zostaÂłam fankÂą W11 i DetektywĂłw. Uwielbiam SMS SzkÂło Kontaktowe i wiele innych Âświetnych seriali i programĂłw TVNu 8)
Pozdrawiam :-)
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Moja autoprezentacja;))

Post autor: anty-moher »

Mam 17 lat, uczĂŞ siĂŞ w LO, w klasie o profilu humanistycznym, poniewaÂż od zawsze wykazywaÂłam zainteresowania tego typu rzeczami. Najbardziej lubiĂŞ angielski, niemiecki, polski, WOS, historiĂŞ i geografiĂŞ, a w pierwszej klasie moim ulubionym przedmiotem byÂła informatyka.
Lubiê s³uchaÌ muzyki, szczególnie jazzu we wszystkich odmianach i muzyki klubowej. uwielbiam te¿ czytaÌ, moje ulubione ksi¹¿ki to "Rok 1984" i "Folwark Zwierzêcy" Orwella, a gazety to "Przekrój" i "Angora". Interesujê siê te¿ taùcem, w szczególnoœci baletem klasycznym, ale ca³a reszta sk³adaj¹ca siê na tê dziedzinê sztuki jest ciekawa.
TelewizjĂŞ oglÂądam rzadko, a jeÂżeli juÂż to wÂłaÂśnie TVN. Kocham ponad wszystko "W-11" "DetektywĂłw" a od niedawna "SĂŞdziĂŞ AnnĂŞ MariĂŞ WesoÂłowskÂą". LubiĂŞ teÂż "KubĂŞ WojewĂłdzkiego" "SMS", no i zapewne "DwururkĂŞ" teÂż polubiĂŞ, poniewaÂż bardzo ceniĂŞ KaziĂŞ SzczukĂŞ. OglÂądam teÂż "Fakty" "UwagĂŞ" i "Teraz my".
Moimi idolami s¹ komisarze z W-11, szczególnie Joanna Czechowska, poniwea¿ pomimo faktu, ¿e s¹ znani i popularni, nie kreuj¹ siê na gwiazdy i wyró¿niaj¹ siê na ich tle ogromn¹ oryginalnoœci¹ i naturalnoœci¹.
Jak wiadomo, nie lubiĂŞ "TaĂąca z Gwiazdami", poniewaÂż mam ku temu pewne waÂżne powody. TzG jest drugÂą po politykach rzeczÂą, ktĂłra mnie denerwuje.
Mam ju¿ doœÌ IV RP, celebrities, Kaczorów, Lepperów, i ca³ej tej reszty.
Martwi mnie to, co dzieje siĂŞ w tym kraju, czasami nie mogĂŞ juÂż na to patrzeĂŚ, ale nigdy nie tracĂŞ dobrego humoru :)
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mam na imiê Maciej i mam 19 lat. Jestem studentem 1-go roku na kierunku ochrona œrodowiska. Mieszkam na obrze¿ach miasta sto³ecznego, w dzielnicy o wdziêcznej nazwie Weso³a. :) W wolnych chwilach klikam na tym forum, ogl¹dam TV (Oczywiœcie TVN 8) ) i je¿d¿ê na nagrania KW i SMS. W weekendy lubiê jeŸdziÌ na rowerze. Moje ulubione programy W11, Detektywi, SAMW, NW, SMS, KW, Nianiao raz SuperNiania. :D
TVN-programowo najlepszy:D
Finepixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 23 paź 2006, 18:02
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Finepixx »

Witam was wszystkich mam na imiĂŞ piotrek mam 22 lata mieszkam w Krakowie moja ulubiona stacja to TVN, dlaczego bo jest naj... ;) Nie mam psa ani kota czy rybek mam brata i to mi wystarczy :hahaha:
Pozdrawiam wszystkich :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

w³aœnie siê skapn¹³em,¿e piszê tu ju¿ 3 miesi¹ce i jeszcze siê nie przedstawi³em :D

jestem Wiktor,mam 21 lat,urodzi³em siê w Krasnojarsku,w Polsce mieszkam 10 lat,jestem na 3 roku filologii rosyjskiej specjalizacja:jêzykoznawstwo i na 2gim r. filologii polskiej:specj.:logopedia.w wakacje pracujê najczêœciej jako kelner,w trakcie roku akademickiego dorywczo.uwielbiam poezjê œpiewan¹,szczególnie wiersze w wykonaniu Ewy Demarczyk,czasem sam napiszê jakiœ wiersz,najbardziej lubiê poezjê(Norwid,Baczyùski,poezja lingwistyczna Bia³oszewskiego,Mi³osz,przymierzam siê do Szymborkiej,Okud¿awa) polsk¹ i literaturê rosyjsk¹.interesujê siê równie¿ twórczoœci¹ w szczególnoœci Schulza i Gogola oraz Goyi i Dalego.malowa³em kiedyœ,ale rzuci³em.projektujê,kiedy trzeba,plakaty,ale najwa¿niejsza jest dla mnie grafika mojej drugiej po³owy :* .lubiê s³uchaÌ przede wszystkim rocka i reggae,czasami jednak wpadn¹ w ucho jakieœ hiciory.mam kota Fiodora i starsz¹ siostrê.w tygodniu staram siê chodziÌ na zajêcia,a w weekendy imprezujê.jedyn¹ u¿ywk¹ jest kawa,a w³aœciwie termos :D kolekcjonujê banknoty polskie i zdjêcia rtgenowskie czaszek szczególnie oraz jakiekolwiek ksi¹¿ki przedwojenne i 'wojenne'.
TVN24 to moja ulubiona stacja telewizyjna,a Ania JĂŞdrzejowska to mĂłj ideaÂł kobiety.jestem jej Fanem,co juÂż zapewne zauwaÂżyliÂście :D i to na razie tyle :hmm:
aha!zdecydowa³em siê pisaÌ na forum,aby podzieliÌ siê z innymi moj¹ pasj¹ i spostrze¿eniami,poznaÌ ró¿ne punkty widzenia i wyrobiÌ sobie zdanie.pozdro :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

jak wszyscy to wszyscy :P
imiĂŞ: IZA
wiek: 13 :P
miasto:warszawa
zinteresowania: oglÂądanie tv<ale nie powiem jai kanaÂł :devil: > czytanie i pisanie na forum :aniol: , taniec towarzyski i jazda konna....ah!

koniec :)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

WkoĂącu po tylu postach wypadaÂłoby sie przedstawiĂŚ... Wiem ,Âże nie uczynie tego lepiej niz taki Kononowicz ("Nazywam sie Kononowicz Krzysztof...[resztĂŞ znacie])...


:arrow: ImiĂŞ: Grzesiek
:arrow: Wiek: 17 ( z utĂŞsknieniem czekam na 18, a potem z utĂŞsknieniem bĂŞdĂŞ tĂŞskniÂł za tÂą 17...)
:arrow: Pochodze z WaÂłbrzycha ( takie Âśmieszne miasto :roll: ). Tu tez uczĂŞ siĂŞ w 1 LO w drugiej klasie na profilu biologiczno- chemicznym :P Moim marzeniem jest dostaĂŚ siĂŞ na studia medyczne do Wrocka. Narazie trzeba przetrwaĂŚ liceum 8) i zdac maturkĂŞ. ZnajÂąc moje zainteresowania, nie pociÂągne dlugo jako lekarz na rzecz polityki (politykomanie odziedziczyÂłem po tacie) :devil:
:arrow: Zainteresowania: jeÂśli mam siĂŞ powtarzac to sie powtĂłrze: polityka :D Pozatym dobre kryminaÂły ( uwielbiam) no i telewizja, gÂłownie TVN [ stÂąd jestem na tym forum]
choĂŚ moÂże nie moÂżna nazwac tego zainteresowanie - lubie poznawaĂŚ wartoÂściowych ludzi..


Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ,Âże pociÂągne jeszcze troche na tym forum




:!: G®eg H@u$ :!:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie bĂŞdzie to dla was wielkie odkrycie Âże moje imie to ADAM.
Mieszkam na Warszwskim Ursynowie .
Moje najwiĂŞksze Âżyciowe zamiÂłowanie to muzyka .Godzinami mogĂŞ sÂłuchaĂŚ muzyki i wszystkie posty sÂą pisane przy muzyce.
Moim najwiĂŞkszym Âżyciowym osiÂągniĂŞciem byÂło samodzielne nauczenie sie gry na gitarze akustycznej elektrycznej i na basie.Niestety po wypadku nie mogĂŞ juz graĂŚ ale muzyka jest zawsze obecna.
WyksztaÂłcenie Âśrednie. :rozglada:

Druga moja mi³oœÌ to zwierzaki-mam psa, kota ,siedem szynszyli i obecnie go³êbia na leczeniu.Wielkim moim osi¹gniêciem jest to ¿e naturalni wrogowie nie po¿eraj¹ siê nawzajem-obawiam siê ¿e mam talenty dyplomatyczne :spiewa:

Uwielbiam oglÂądac tvn24 od kiedy tylko pojawiÂła siĂŞ w mojej kablĂłwce zawsze zaczynam oglÂądanie telewizji od informacji ( Co tam Panie w polityce)

Gra³em amatorsko w pi³kê no¿n¹,koszykówkê i siatkówkê-bez wiêkszych osi¹gniêÌ ale w sporcie o to mi nigdy nie chodzi³o ,zreszt¹ tak samo jak w muzyce-zawsze liczy siê przyjemnoœÌ
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

mam ... lat

Post autor: lunasz »

UrodziÂłam siĂŞ 1-go kwietnia i to jest fajne.Ile lat ? w moim wieku kobieta nie mĂłwi.
Co robiê - malujê ,piszê poezjê (szukam wydawcy) jest coraz gorzej , zaczynam jakieœ polityczne i patriotyczne bo dooko³a ob³êd.
mam psa, mĂŞÂża i sporo doÂświadczeĂą.
Pozdrawiam wszystkch.
Jak wejdziecie na mojÂą stronĂŞ to wszystko bĂŞdzie wiadomo.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

mexodio, aka MichaÂł, urodzony 27 listopada 1996

Zainteresowania? Linux (na linux.com.pl/forum mam prawie 900 postĂłw), telewizja, no i rzecz jasna - polityka.

KrĂłtko, treÂściwie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Hello :)
:arrow: ImiĂŞ: Mateusz
:arrow: Urodzony 1.08.1990, wiĂŞc rocznikowo dziÂś mam 18 lat
:arrow: Szko³a: liceum ogólnokszta³c¹ce, profil matematyczno-geograficzny, bardzo lubiê geografiê i wybieram siê na takowe studia. Matematyka ujdzie, chocia¿ moja wychowawczyni jest strasznie wymagaj¹ca. Nie znoszê jêzyka polskiego. Lubiê angielski. Wolê przedmioty logiczne, w których trzeba poj¹Ì pewne rzeczy i logicznie myœleÌ, humanistycznych (historia, wok, wos) nie lubiê.
:arrow: Zainteresowania: geografia (palcem po mapie, podró¿e), muzyka (September, Nelly Furtado, Timberland), telewizja, pisanie na tym forum (i jeszcze takim innym o September), troszkê grafika (niektórym to nie przeszkadza, ale nie znoszê np. beznadziejnie oprawionej ksi¹¿ki, gazety czy strony internetowej). Uwielbiam czytaÌ ró¿ne rzeczy dotycz¹ce Wszechœwiata, Kosmosu ( tu mo¿na sporo poczytaÌ), lubiê czytaÌ Focusa :) Siedz¹c przy komputerze s³ucham sobie RMF FM :) A i jeszcze lubiê graÌ w szkolnych przedstawieniach hehe :)
//////////
muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: muszyx »

Moje imiĂŞ: Mateusz
No i tyle wystarczy... :)
Nie...
Zainteresowania: oglÂądanie notoryczne TV, fotografia, czytanie prasy (tej obiektywnej jest maÂło. SzczegĂłlnie w mojej okolicy...)
Jak juÂż zauwaÂżyliÂście pochodzĂŞ z Olsztyna (miasto na Warmii (czĂŞsto mylonej z Mazurami :] )).
Na forum od ponad roku. ChoÌ pod sam koniec 2007r zacz¹³em siê udzielaÌ "w pe³ni"... :]
Po co siĂŞ zarejestrowaÂłem? Fanem (czy fanatykiem) TVN-u nie jestem, znajdĂŞ coÂś dla siebie we wszystkich stacjach TV (no moÂże poza TV Trwam), Fakty oglÂądam tylko dlatego, Âżeby zobaczyĂŚ, czy to samo bĂŞdzie w "WiadomoÂściach"... Ale po coÂś siĂŞ zarejestrowaÂłem... ÂŻeby wtrÂąciĂŚ swoje trzy grosze. ;)
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości