terraX - nowa moderatorka =]

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

terraX nowy moderator

Post autor: salladyn »

Brawo TerraX :brawo: nie musicie mi tego mĂłwiĂŚ,wiem Âże ten post wnosi duÂżo do dyskusji 8) .No i powodzenia terraX. :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Marcin pisze:Albo mi siĂŞ wydaje albo terraX jest pierwszÂą kobietÂą w redakcji. :D
No i bardzo dobrze, trochĂŞ kobiecej rĂŞki sie przyda :D a tak na serio, to gratuluje terraX no i powodzenia:D
....w świecie Faktów....
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

£ukasz pisze:Po tym jak entuzjastycznie zosta³ przyjêty arrow chyba nie trzeba by³o siê d³ugo zastanawiaÌ, czy terraX to odpowiednia osoba. Moderator ma byÌ inteligentyny, aktywny na forum, odpowiedzialny i ma mieÌ dobre kontakty ze mn¹ i pozosta³ymi forumowiczami, a jednoczeœnie nie za bardzo powienien siê rzucaÌ w oczy, przeszkadzaÌ. Moderator daje te¿ przyk³ad nie pisz¹c bezsensownych postów, nie ³ami¹c regulaminu. W obecnej sytuacji ca³a trójka (terrax, Marcin, arrow) spe³nia te warunki i tworzy œwietny zespó³.
Czyli powinien byĂŚ to pawell, a nie terraX. ZÂły wybĂłr
-----
----
--
-
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

FAN_TVN pisze:
£ukasz pisze:Po tym jak entuzjastycznie zosta³ przyjêty arrow chyba nie trzeba by³o siê d³ugo zastanawiaÌ, czy terraX to odpowiednia osoba. Moderator ma byÌ inteligentyny, aktywny na forum, odpowiedzialny i ma mieÌ dobre kontakty ze mn¹ i pozosta³ymi forumowiczami, a jednoczeœnie nie za bardzo powienien siê rzucaÌ w oczy, przeszkadzaÌ. Moderator daje te¿ przyk³ad nie pisz¹c bezsensownych postów, nie ³ami¹c regulaminu. W obecnej sytuacji ca³a trójka (terrax, Marcin, arrow) spe³nia te warunki i tworzy œwietny zespó³.
Czyli powinien byĂŚ to pawell, a nie terraX. ZÂły wybĂłr
Cooooooo ?? ?? ?? ?? :? :? Chyba ciĂŞ... ja nie nadajĂŞ siĂŞ na moderatora... :maruda: :dobani: :/ terraX bĂŞdzie bardzo dobrÂą moderatorkÂą. :D

P.S. zapomniaÂłem dodaĂŚ - powodzenia terraX :D :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

FAN_TVN pisze:Czyli powinien byĂŚ to pawell, a nie terraX. ZÂły wybĂłr
No bo jeszcze buziaczki sÂą... tylko co one majÂą do idealnego moderatora...
Btw. Ten opis jest od gĂłry do doÂłu przeciwnoÂściÂą mojej osoby:
Moderator ma byĂŚ inteligentyny
Wg. tego co poniÂżej raczej inteligentny nie jestem...
aktywny na forum
Swego czasu byÂłem mniej aktywny za co poniosÂłem karĂŞ...
odpowiedzialny i ma mieĂŚ dobre kontakty ze mnÂą i pozostaÂłymi forumowiczami
To chyba jasne. GÂłoszĂŞ prawdĂŞ i wiem wiĂŞcej (ogĂłlnie na temat redakcji tvn.tivi.pl) niÂż sobie ÂŁukasz wyobraÂża wiĂŞc konrakty sÂłabe.
a jednoczeÂśnie nie za bardzo powienien siĂŞ rzucaĂŚ w oczy, przeszkadzaĂŚ
Rzucam siĂŞ tak bardzo Âże jeszcze nikt nie raczyÂł wspomnieĂŚ o mnie w swoich charakterystykach.

ÂŁukasz opisaÂł idealnego moderatora zapewne za sprawÂą gorÂącego i sÂłodkiego buziaczka ktĂłrego mu przesÂłaÂłem :evil2:

Nie odpowiadajcie na powyÂższe bo to offtopic. A... i bez Âżadnych dymisji ;);)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie wiedziaÂłam, Âże decyzja ÂŁukasza wywoÂła aÂż tyle kontrowersji.
Wszystkim dziĂŞkujĂŞ za gÂłosy poparcia i niepoparcia i pragnĂŞ was poinformowaĂŚ, Âże bĂŞdĂŞ moderatorkÂą czy wam siĂŞ to podoba czy teÂż nie.
Do czasu jak mnie ÂŁukasz nie wywali. PotrafiĂŞ siĂŞ do jego woli zastosowaĂŚ i nie mam z tym problemu (chociaÂż jest duÂżo ode mnie mÂłodszy :wink:). RadzĂŞ to teÂż innym uÂżytkownikom.
Nie bĂŞdĂŞ pÂłakaĂŚ jeÂśli z tego powodu ktoÂś bĂŞdzie mnie lekcewaÂżyÂł i ostentacyjnie nie bedzie pisaÂł pode mnÂą.
Jest na forum sporo ludzi, ktĂłrzy nie zawracajÂą sobie gÂłowy takimi rzeczami jak nowy moderator i robiÂą dalej to co lubiÂą, czyli piszÂą o tvnie. I ja teÂż dalej bĂŞdĂŞ to robiĂŚ. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Nie wiedziaÂłam, Âże decyzja ÂŁukasza wywoÂła aÂż tyle kontrowersji.
Wszystkim dziĂŞkujĂŞ za gÂłosy poparcia i niepoparcia i pragnĂŞ was poinformowaĂŚ, Âże bĂŞdĂŞ moderatorkÂą czy wam siĂŞ to podoba czy teÂż nie.
Do czasu jak mnie ÂŁukasz nie wywali. PotrafiĂŞ siĂŞ do jego woli zastosowaĂŚ i nie mam z tym problemu (chociaÂż jest duÂżo ode mnie mÂłodszy :wink:). RadzĂŞ to teÂż innym uÂżytkownikom.
Nie bĂŞdĂŞ pÂłakaĂŚ jeÂśli z tego powodu ktoÂś bĂŞdzie mnie lekcewaÂżyÂł i ostentacyjnie nie bedzie pisaÂł pode mnÂą.
Jest na forum sporo ludzi, ktĂłrzy nie zawracajÂą sobie gÂłowy takimi rzeczami jak nowy moderator i robiÂą dalej to co lubiÂą, czyli piszÂą o tvnie. I ja teÂż dalej bĂŞdĂŞ to robiĂŚ. :wink:
I proponujĂŞ na tym oÂświadczeniu nowej moderatorki zakoĂączyĂŚ tÂą dyskusjĂŞ - co miaÂło byĂŚ powiedziane i napisane zostaÂło - :wink: reszta to juÂż bĂŞdzie nabijanie postĂłw :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

terraX pisze:Nie wiedziaÂłam, Âże decyzja ÂŁukasza wywoÂła aÂż tyle kontrowersji.
Takie decyzje zawsze budz¹ kontrowersje i sytuacja, ¿e takich kontrowersji nie ma by³aby dziwna. Ka¿dy ma swoj¹ opiniê na dany temat, jednak jak widaÌ zdecydowana wiêkszoœÌ bardzo popiera decyzjê £ukasza. Jedynie FAN_TVN nie poprar³ tej decyzji, a jak wiadomo jego na forum ju¿ nie ma.
A dlaczego terraX jest odpowiedniÂą kandydatkÂą, to kaÂżdy doskonale wie, a nawet jeÂśli nie, to uzasadniÂł to ÂŁukasz. TerraX chyba z kaÂżdym ma bardzo dobry kontakt, jest dobrÂą forumowiczkÂą, jej posty zawsze sÂą sensowne i porzÂądnie napisane. Czego chcieĂŚ wiĂŞcej?

Nie bĂŞdĂŞ pÂłakaĂŚ jeÂśli z tego powodu ktoÂś bĂŞdzie mnie lekcewaÂżyÂł
SÂądzĂŞ, Âże nie bĂŞdzie takich sytuacji. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

terraX pisze:chociaÂż jest duÂżo ode mnie mÂłodszy :wink:
Przypominam, Âże 14 stycznia mam dziewiĂŞtnaste urodziny i radzĂŞ pamiĂŞtaĂŚ o Âżyczeniach. :lol: :P ChociaÂż w tym dniu na forum mnie nie bĂŞdzie (rano olimpiada w Rzeszowie, wieczorem studniĂłwka). :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Przypominam, Âże 14 stycznia mam dziewiĂŞtnaste urodziny i radzĂŞ pamiĂŞtaĂŚ o Âżyczeniach. :lol: :P ChociaÂż w tym dniu na forum mnie nie bĂŞdzie (rano olimpiada w Rzeszowie, wieczorem studniĂłwka). :D
AleÂż Drogi Szefie :) na forum jest nawet- w odpowiednim dziale- wÂątek do skÂładania ÂżyczeĂą dla Admina :wink: I jak tu moÂżna zapomnieĂŚ :D :?:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:na forum jest nawet- w odpowiednim dziale- wÂątek do skÂładania ÂżyczeĂą dla Admina :wink: I jak tu moÂżna zapomnieĂŚ :D :?:
DokÂładnie :!:
ÂŁukasz pisze:wieczorem studniĂłwka
Rozumiemy, Âże najdalej w niedzielĂŞ pojawi siĂŞ na forum fotka ze studniĂłwki. :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

[quote="terraX]

Rozumiemy, Âże najdalej w niedzielĂŞ pojawi siĂŞ na forum fotka ze studniĂłwki. :evil2:[/quote]

hehe, MyÂśle ze w niedziele no nasz wspaniaÂły Szef nawet oka nie otworzy bo tak sie wyhula na studniĂłwce. :D :evil2:
( To taki zart szedÂł. )
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i nasza nowa moderatorka ;) zadebiutowa³a pisz¹c swojego pierwszego newsa na stronie g³ównej :D o "Taùcu..."

Informacja dla tych co w "ulubionych" majÂą ustawiony bezpoÂśrednio odnoÂśnik do forum 8) Brawo terraX :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

GdybyÂś TVN_FAN'ie o tym nie napisaÂł to bym nawet tego nie zauwazyÂł. :D No ale zapomniaÂłaÂś Âże w "Tancu..." wystÂąpi rĂłwnieÂż JarosÂław Jakimowicz (pisaÂł o tym wczorajszy "Fakt" :wink: ). No ale jak na pierwszego newsa to bardzo fajnie. :spoko: :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości