terraX - nowa moderatorka =]

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

terraX - nowa moderatorka =]

Post autor: Łukasz »

Wytropi³em sobie pewn¹ osobowoœÌ na forum, która od teraz zostanie nowym moderatorem w dzia³ach, w których do tej pory brakowa³o moderatora. :D

Nie bêdê siê rozpisywa³ dlaczego Ona. Po prostu uzna³em, ¿e to bardzo dobra osoba na to stanowisko i dobrze bêdzie mi siê z ni¹ wspó³pracowa³o. :lol:

ÂŻyczcie jej powodzenia. :P

Natchnieniem byÂła sobotnia nominacja Zyty Gilowskiej. Podobnie jak premier, rĂłwnieÂż uwaÂżam, Âże zrobiÂłem wÂłaÂśnie coÂś sprytnego, co przyniesie korzyÂści forum. :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2006, 22:09 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Oj, ÂŁukaszu Âświetna decyzja :lol: Lepiej trafiĂŚ nie mogÂłeÂś !! TerraX to wÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu :D Kompetentna, wywaÂżona jej posty super siĂŞ czyta !!

A dla terraX gratulacje za zielony nick i powodzenia w dziaÂłalnoÂści moderatorskiej :) :D
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

IdĂŞ wysyÂłaĂŚ Ci buziaczki ÂŁukaszu... :?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ufff dobrze, ¿e to wszystko odbywa siê wirtualnie, to tylko buziaczki mnie obci¹¿aj¹..... :?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Zastanawia mnie kogo obraz powiesi terraX na "Âścianie byÂłych pracownikĂłw" :>
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kamilu - nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... :? £ukasz ma prawo zrobiÌ co mu siê podoba a to jakimi siê przes³ankami kierowa³ wybieraj¹c akurat terraX mo¿e zachowac tylko i wy³¹cznie dla siebie...Wiêc nie na miejscu ta ironia wg mnie jest... :?
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Po tym jak entuzjastycznie zosta³ przyjêty arrow chyba nie trzeba by³o siê d³ugo zastanawiaÌ, czy terraX to odpowiednia osoba. Moderator ma byÌ inteligentyny, aktywny na forum, odpowiedzialny i ma mieÌ dobre kontakty ze mn¹ i pozosta³ymi forumowiczami, a jednoczeœnie nie za bardzo powienien siê rzucaÌ w oczy, przeszkadzaÌ. Moderator daje te¿ przyk³ad nie pisz¹c bezsensownych postów, nie ³ami¹c regulaminu. W obecnej sytuacji ca³a trójka (terrax, Marcin, arrow) spe³nia te warunki i tworzy œwietny zespó³.

Wiêc mamy ju¿ zespó³ moderatorów i standardy, których inne fora mog¹ nam tylko pozazdroœciÌ. :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2006, 23:28 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

terrax, Ty farciaro, ja musia³em iœÌ z £ukaszem do ³ó¿ka ¿eby zostaÌ moderatorem, a Ty mu tylko buziaczki na PW wysy³a³aœ :wink: -->
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:brawo: gratulacje TerraX :D

Arrow a w sklepie byliÂście z ÂŁukaszem :> ? miaÂłeÂś mu coÂś pokazaĂŚ :evil2:
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A co takiego miaÂłem mu pokazaĂŚ? Nie przypominam sobie-->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio tak siĂŞ zastanawiaÂłem, Âże TerraX to osoba, ktĂłra nadaje siĂŞ na przyszÂłego moderatora. :D Nie dalej, niÂż tydzieĂą temu. Jak widaĂŚ ÂŁukasz czyta w moich myÂślach, ja jestem tÂą decyzjÂą zachwycony. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:brawo: :brawo: terraX moje wielkie gratulacje :!: :P :D :wink:

Tylko ciekawe dlaczego wczoraj nie zauwaÂżyÂłem tego tematu ?? dziÂś teÂż byÂłem po 6:00 i nie byÂło tego tematu. No i wracam z testĂłw i taka informacja... :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

arrow pisze:terrax, Ty farciaro, ja musia³em iœÌ z £ukaszem do ³ó¿ka ¿eby zostaÌ moderatorem, a Ty mu tylko buziaczki na PW wysy³a³aœ
:shock: no tak wszĂŞdzie ta koteria, ten nepotyzm...jak to siĂŞ trzeba poÂświĂŞcaĂŚ :evil2: Mimo wszystko Ty miaÂłeÂś chyba wiĂŞcej przyjemnoÂści z tego
pawell pisze:Tylko ciekawe dlaczego wczoraj nie zauwaÂżyÂłem tego tematu Question dziÂś teÂż byÂłem po 6:00 i nie byÂło tego tematu. No i wracam z testĂłw i taka informacja...
Temat byÂł... testy CiĂŞ zamroczyÂły :wink:

Ps. DziĂŞki za gratulacje :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

GratulujĂŞ i powodzenia :brawo: :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Albo mi siĂŞ wydaje albo terraX jest pierwszÂą kobietÂą w redakcji. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości