Co z tym forum?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Co z tym forum?

Post autor: pawell »

K***a m** co siê dzieje z tym forum ?? :? najpierw mia³em problem z zalogowaniem siê. Zawsze wchodzê na forum przez skrzynkê PW i potem idê na stronê g³ówn¹. Dziœ jak znalaz³em siê na stronie g³ówniej nie by³em zalogowany, ale do skrzynki siê dosta³em. :? Potem problem z napisanymi postami na stronie g³ównej przy ka¿dym dziale na koùcu jest nick osoby która napisa³a ostatnia w tym dziale no to klikam, aby przeczytaÌ to co zosta³o napisane, ale gdy jestem w np. dziale Forum - forum.tvn.tivi.pl nie ma œladu po tym poœcie :? nie wiem dlaczego ale odœwie¿y³em i post sie pojawi³, ale gdy by³em ju¿ w temacie gdzie by³ ten post napisany posta nie by³o. :mad: No to ponownie odœwie¿y³em i siê pojawi³. :? A niedawno w pod forum Za³oga TVN A.I.W.L.I.S. napisa³ posta w temacie o Annie Kalczyùskiej, ale nie wiem czemu ten znak (który oznacza ¿e w temacie jest nowy post) by³ pomaraùczowy przy w¹tku o Kazi Szczuce. :? Wiem ¿e tam przed tym by³ napisany post ale ja go juz przeczyta³em... :? Co siê dzieje ?? ?? ?? :? :? :mad: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Potem problem z napisanymi postami na stronie g³ównej przy ka¿dym dziale na koùcu jest nick osoby która napisa³a ostatnia w tym dziale no to klikam, aby przeczytaÌ to co zosta³o napisane, ale gdy jestem w np. dziale Forum - forum.tvn.tivi.pl nie ma œladu po tym poœcie
Nie ma Âśladu po tych postach, bo byÂł to rzÂąd off-topicowych, ÂżaÂłosnych, a do tego ÂłamiÂących caÂły szereg regulaminu wypowiedzi. UÂżytkownicy obrzucali siĂŞ wzajemnie bÂłotem, toteÂż tych postĂłw juÂż nie ma i dalej takich nie bĂŞdzie. :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:
Potem problem z napisanymi postami na stronie g³ównej przy ka¿dym dziale na koùcu jest nick osoby która napisa³a ostatnia w tym dziale no to klikam, aby przeczytaÌ to co zosta³o napisane, ale gdy jestem w np. dziale Forum - forum.tvn.tivi.pl nie ma œladu po tym poœcie
Nie ma Âśladu po tych postach, bo byÂł to rzÂąd off-topicowych, ÂżaÂłosnych, a do tego ÂłamiÂących caÂły szereg regulaminu wypowiedzi. UÂżytkownicy obrzucali siĂŞ wzajemnie bÂłotem, toteÂż tych postĂłw juÂż nie ma i dalej takich nie bĂŞdzie. :]
No ale nie chodzi o te. Grzesioo zaÂłoÂżyÂł nowy temat o czymÂś tam w Forum - forum.tvn.tivi.pl (jeszcze nie zostaÂł usuniĂŞty) i chciaÂłem zobaczyĂŚ jego posta no ale nie byÂło go w tym dziale dopiero jak odÂświeÂżyÂłem siĂŞ pojawiÂł. :? I to nie jedyny taki przypadek... :? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŻadnego tematu nie zakÂładaÂł, ja wydzielaÂłem, a jego post byÂł pierwszy. WydzieliÂłem, Âżeby mi Âłatwiej byÂło kasowaĂŚ, bo duÂżo tego byÂło brudu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:ÂŻadnego tematu nie zakÂładaÂł, ja wydzielaÂłem, a jego post byÂł pierwszy. WydzieliÂłem, Âżeby mi Âłatwiej byÂło kasowaĂŚ, bo duÂżo tego byÂło brudu.
Aha rozumiem. Narazie wszystko jest dobrze. Wiêc mo¿e w³œnie to przez te posty o których pisa³eœ wczesniej... :D :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Co z tym forum?
No wÂłaÂśnie...
A raczej co z dwoma waÂżnaymi uÂżytkownikami forum tvn.tivi.pl ?!
Chodzi mi o administratora forum ÂŁukasza, oraz moderatora o nicku arrow!
Nie widziaÂłem ich na forum od bardzo dawna! Co siĂŞ z nimi dzieje?!
Czy arrow-owi znudziÂło juÂż siĂŞ to?! Czy ÂŁukaszowi nie chce siĂŞ juÂż prowadziĂŚ strony i forum?!
Na to wyglÂąda :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przeciez arrow byÂł wczoraj i dziÂś (chyba teÂż wczesniej) i napisaÂł parĂŞ postĂłw. :? :? A ÂŁukaszowi moÂże coÂś waÂżnego wypadÂło. Nie oczekuj Âże bĂŞdzie tu siedziaÂł caÂłe dnie, bo on teÂż ma swoje Âżycie... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz jest za granicÂą, wrĂłci w przyszÂłym tygodniu.
Monster

Post autor: Monster »

MĂłgÂł o tym poinformowaĂŚ! Dlaczego tego nie zrobiÂł?!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I co by to zmieniÂło? W redakcji sÂą inne osoby, upowaÂżnione do udzielania informacji nt. forum i strony.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A po co ????
przecieÂż ma moderatorĂłw :]
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

babunia pisze:A po co ????
przecieÂż ma moderatorĂłw :]
No tak ale za kaÂżdym razem ma pisaĂŚ ze go nie bedzie itd. itp. :? :?

P.S. Marcin juÂż napisaÂł aby skoĂącyĂŚ z postami off topic w temacie avatary wiĂŞc dodam tÂą informacje tu: ja Ci mogĂŞ babuniu zrobiĂŚ ten beret bo od jutra na technice bĂŞdziemy robiĂŚ coÂś na drutach. To ja zrobie ten moherowy beret i dam Ci go w prezencie. :evil2: :evil2: :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

pawell pisze:No tak ale za kaÂżdym razem ma pisaĂŚ ze go nie bedzie itd.
Nie, to jest jego prywatna sprawa. Forum i strona ma zestaw osĂłb, ktĂłre zapewniajÂą prawidÂłowe funkcjonowanie i nie widzĂŞ powodu, by za kaÂżdym razem mĂłwiÂł "wtedy i wtedy mnie nie bĂŞdzie". Problemy proszĂŞ zgÂłaszaĂŚ do moderatorĂłw.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Âżeby nie byÂło offtopica to napiszĂŞ ze dziaij kilka razy nie mogÂłam nic napisaĂŚ bo pjawiaÂła siĂŞ tabliczka Âże "tylkomoga odpowiadaĂŚ w tym temacie " to jest cytat nie ze ja coÂś pominĂŞÂła a teraz


Pawellku BoÂżeszty mĂłj ale zrĂłb tak ÂżebyÂś dostaÂł 6 Âżeby babci poruty przed innymi babciami jak przyjde na wywiadĂłwkĂŞ nie zrobiĂŚ :evil2: I pamiĂŞtaj wnusiu zeby babci na na :kroli: pasowaÂł berecik :]
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:
pawell pisze:No tak ale za kaÂżdym razem ma pisaĂŚ ze go nie bedzie itd.
Nie, to jest jego prywatna sprawa. Forum i strona ma zestaw osĂłb, ktĂłre zapewniajÂą prawidÂłowe funkcjonowanie i nie widzĂŞ powodu, by za kaÂżdym razem mĂłwiÂł "wtedy i wtedy mnie nie bĂŞdzie".
No i wÂłaÂśnie o to mi chodziÂło. :] :D

babunia pisze:Pawellku BoÂżeszty mĂłj ale zrĂłb tak ÂżebyÂś dostaÂł 6 Âżeby babci poruty przed innymi babciami jak przyjde na wywiadĂłwkĂŞ nie zrobiĂŚ :evil2: I pamiĂŞtaj wnusiu zeby babci na na :kroli: pasowaÂł berecik :]


Oj babuniu jakbym zrobi³ najpiêkniejszy moherowy berecik na œwiecie to za niego Ela (nauczycielka techniki oraz moja wychowawczyni) 6 nigdy mi nie postawi. :cry: :cry: No ale oczywiœcie w³o¿ê w jego robienie ca³e swoje si³y. :evil2: No i najpierw mo¿e mi pomo¿e jakaœ babcia z kó³ka przyjació³ Radja Maryja ?? :roll: Tam napewno wszystkie maj¹ w ma³ym paluszku robienie takiego bereta. :] A i berecik na 100% bedzie pasowa³ na babuni :kroli: :]

P.S. Jak ja jestem Twoim wnusiem to kto jest Twoim synem lub corkÂą, a mojÂą mamÂą lub tatÂą ?? ?? :evil2: :smiech:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości