Co z tym forum?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No jak to kto ÂŁukasz jest O Dyretkorem :evil2:

A co do beretu wnusiu to mozesz tez poprosiĂŚ dzieci z podwĂłrkowych kĂłlek roÂżancowych :smiech:
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:No jak to kto ÂŁukasz jest O Dyretkorem :evil2:
ÂŁaÂł. :D :twisted: :evil2:

kamuii pisze:A co do beretu wnusiu to mozesz tez poprosiĂŚ dzieci z podwĂłrkowych kĂłlek roÂżancowych :smiech:


:D :D Jasne poproszê wszystkich z kó³ek przyjació³ RM, tv TRWAM, kó³ek ró¿aùcowych i wiele wiele innych których nie potrafiê wymieniÌ... :evil2: a wszystko to dla babuni. :] :D

P.S. juÂż pora zakoĂączyĂŚ tÂą naszÂą dyskusjĂŞ, bo mi sie wydaje Âże zaraz Marcin siĂŞ zdenerwuje i nas op*******. :aniolek:


Od moderatora: Masz racjĂŞ, pora zakoĂączyĂŚ tÂą dyskusjĂŞ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż wrĂłciÂłem, miÂło, Âże tĂŞskniliÂście. :D

Tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże jak powiem wczeÂśniej o wyjeÂździe, to coniektĂłrzy stanÂą siĂŞ niegrzeczni. :D Jak w tym przysÂłowiu o harcujÂących myszach, prawda Kamilku? :P

Nie rozumiem o co chodzi z tym. ojcem dyrektorem. :?:

Co do b³êdów z forum to przecie¿ zawsze siê zdarza³y takie dni, w których forum gorzej dzia³a³o (albo nie dzia³a³o w ogóle), a po chwili wszystko wraca³o do normy. Nie przejmujcie siê chwilowymi awariami. Administracja serwera czuwa nad nami. :wink:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A wÂłaÂśnie sie miaÂłem pytaĂŚ gdzie ejsteÂś bo ot kiedy znowu pisze nie zwrĂłciÂłes mi uwagi...ale miÂło, Âże jesteÂś. A administracja serwera i forum czuwa...niech ÂŁukasz bĂŞdzie z wami:)
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże jak powiem wczeÂśniej o wyjeÂździe, to coniektĂłrzy stanÂą siĂŞ niegrzeczni. :D Jak w tym przysÂłowiu o harcujÂących myszach, prawda Kamilku? :P
Co ci znowu nie pasuje ?? :? :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

co z tym forum

Post autor: salladyn »

No masz, i znĂłw siĂŞ zaczyna. :? :x

[ Dodano: Sob Cze 10, 2006 10:43 pm ]
Witam wszystkich forumowiczów :D Mam pytanie.Co sie dzieje z tym forum ? Dlaczego odchodz¹ u¿ytkownicy którzy maj¹ coœ do powiedzenia ? Nie ma ju¿ Kamuii, TVN_FANa a TerraX i Lukasz prawie nic ju¿ nie pisz¹.Móg³bym dalej wymieniaÌ tych którzy odeszli ale to chyba bezcelowe :roll: Czemu tworz¹ siê non stop k³ótnie (nie wiem czemu ja w nich uczestniczê) :?: Ostatnio mam wra¿enie ¿e to co siê dzieje teraz na forum to nie jest dyskusja tylko zlepek wypowiedzi które wogóle siê nie odnosz¹ do tego co ktoœ powiedzia³ wczeœniej.Mam nadziejê ¿e te i inne osoby wróc¹ na forum :roll: (Nie mam na mysli monstera :) ) Chia³bym ¿eby ka¿dy napisa³ co o tym myœli.Mo¿e wspólnie uda nam siê rozwi¹zaÌ ten... kryzys (?) .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości