Drodzy Forumowicze :)

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Dziwne

Post autor: salladyn »

Dobra, O.K. Powiedz mi tylko jedno.Co by to tobie i tej stronie przeszkadza³o gdyby by³o jak do tej pory ? Wszêdzie na innych forach tak jest.Po prostu u³atwi³oby to odwiedzane tego forum.No ale nie wiem czy to ze z³oœliwoœÌi czy lenistwa jak chcesz ¿eby tak to zosta³o to mo¿e zostaÌ tylko ¿e jeszcze raz powtarzam nie wiem jaki to ma cel oprócz zez³oszczenia u¿ytkowników tego forum.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zostanie naprawione, ale mam inne rzeczy w ostatnich dniach do zrobienia, niekoniecznie zwiÂązane z forum i dlatego nie mam czasu myÂśleĂŚ o jakimÂś - maÂło istotnym w sumie - skrypcie.

Poza tym wiem, Âże jestem zarozumiaÂły, arogancki i niesympatyczny... Wiem, wiem, wiem...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze:Zostanie naprawione, ale mam inne rzeczy w ostatnich dniach do zrobienia, niekoniecznie zwiÂązane z forum i dlatego nie mam czasu myÂśleĂŚ o jakimÂś - maÂło istotnym w sumie - skrypcie.
No i wystarczyÂło po prostu wÂłaÂśnie to napisaĂŚ.Rozumiem Âże moÂżna byĂŚ zajĂŞtym dlatego teÂż nie naciskam ciĂŞ ÂżebyÂś zrobil to juÂż.MoÂże byĂŚ za tydzieĂą moÂże byĂŚ za dwa.ChodziÂło nam tylko o to ÂżebyÂś nas zapewniÂł Âże na przykÂład nie zrezygnujesz z tego skryptu.
ÂŁukasz pisze:...wiem, Âże jestem zarozumiaÂły, arogancki i niesympatyczny... Wiem, wiem, wiem...
W³aœnie ja myœlê wrêcz przeciwnie.Pamiêtam ¿e po k³ótni z doktorem faustusem gdy chcia³em odejœÌ to w³aœnie ty mnie od tego odwiod³eœ.Jesteœ O.K. tylko czasem po prostu powiedz nam co zamierzasz i nie obra¿aj siê o to ¿e ktoœ chce by coœ siê zmieni³o na forum.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszu to ze jestem administratorkÂą ineego forum sprawia Âże jestem userem gorszej kategorii tutaj ?
Chyba siĂŞ troszeczke zapominasz :?

Ja rozumiem ze dla Ciebie bardziej wartoÂściowi sÂą nowi userzy przyklaskujÂący TVN owi...
i pozbywasz siĂŞ userĂłw typu Faustus ArO itp...
Ale trochĂŞ rozwagi by siĂŞ przydaÂło...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie kÂłam, Âże siĂŞ kogokolwiek pozbywam, bo wiesz, Âże z Faustusem o co innego chodziÂło i byÂła to dÂługa i skomplikowana historia.

OdnoÂśnie Aro to rĂłwnieÂż dobrze wiesz, Âże gdy odszedÂł byÂłem za granicÂą, nie miaÂło to zwiÂązku ze mnÂą (w poÂżegnaniu podaÂł inne powody) i zawsze jest tu mile widziany, w kaÂżdej chwili moÂże wrĂłciĂŚ. ByÂł lubiany i szanowany - odszedÂł, bo sam chciaÂł, nikt go nie wygoniÂł, wrĂŞcz przeciwnie.

Kolejny dowĂłd na to, Âże jako administratorka innego forum nie tylko wprowadzasz zamĂŞt ale i bezczelnie kÂłamiesz. :mhm:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszqu Âżal mi CiĂŞ... Âże musisz bezczelnie kÂłamaĂŚ kiedy nie masz argumentĂłw :]

Doskonale wiesz dlaczego ArO odszedÂł... nie bede tutaj tych powodĂłw wypisywaĂŚ bo w odrĂłznieniu od Ciebie nie chce wywoÂływaĂŚ zamĂŞtu... i kolejnych scysji nowi userzy vs starzy.. z resztÂą jacy starzy takich juz tu prawie nie ma :] (poza redakcjÂą)
Bo i klimat siĂŞ zmieniÂł

Wiesz teÂż dokÂładnie dlaczego odszedl Faustus i po co kÂłamaĂŚ ? SÂą tu jeszcze tacy KtĂłrzy pamiĂŞtajÂą :] Nie sÂądz Âże nowi userzy dolÂączyli tu wczoraj...
Doskonale pamiĂŞtamy kÂłotnie, bany, bany na gg i inne :/
Nie pamiêtam by jakoœ szczególnie siê k³óci³ z kimkolwiek ze starej czy nowej ekipy oprócz bodajrze Salladyna... i Ciebie :]
No zdaje sie z Marcinem chyba tez za sobÂą nie przepadali...
Kolejny dowĂłd na to, Âże jako administratorka innego forum nie tylko wprowadzasz zamĂŞt ale i bezczelnie kÂłamiesz.
To mozesz mnie zbanowaĂŚ jak i resztĂŞ userĂłw z konkurencyjnych for Maniaki itp :]
Nie zapomnij tylko IP zbanowaĂŚ bo a nuÂż mogÂła bym sobie inny nick zaÂłoÂżyĂŚ a w sumie IP teÂż niewiele da... :devil:

Btw... szkoda tylko ze masz tak kiepskÂą pamiĂŞĂŚ co do pewnych spraw

mo¿esz sobie te¿ skasowaÌ tego posta który tak wiele zamêtu wprowadzi³ na Twoim perfekcyjnym forum :] p³akaÌ nie bedê a i tak evil2 nie przywrócisz to po co mia³ by psuÌ wra¿enie... niezm¹conego spokoju kó³ka wzajemniej adoracji :]
Kolejny dowĂłd na to, Âże jako administratorka innego forum nie tylko wprowadzasz zamĂŞt ale i bezczelnie kÂłamiesz.
Œmieszne... :lol: tak tak administratorzy wszystkich for ³¹czcie siê ku pognêbieniu tvn.tivi :? ale nie rusza mnie to :] ju¿ nie takie rzeczy mi zarzuca³eœ ;)
Na zdrowie jeœli Ci to sprawia przyjemnoœÌ

[ Dodano: Wto Mar 21, 2006 4:40 pm ]
WARN
Wielokrotnie wprowadzanie w b³¹d forumowiczów, liczne k³amstwa dotycz¹ce historii i funkcjonowania forum
:devil: Czekam na kolejne :] bo przecieÂż w tedy bedziemy kwita prawda ????

Zemsta jakie to pÂłytkie :lol: i Âżeby to pierwszy raz :]
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Wystarczy chcieĂŚ

Post autor: salladyn »

Napisa³aœ ¿e ja siê wdaje w k³ótnie O.K. ale ty tesz siê w takie wdajesz wiêc nie masz prawa pouczaÌ innych.Poza tym nie bêdê siedzia³ cicho tylko dlatego ¿e ktoœ jest starszy ode mnie o 4 lata.S¹ starszy u¿ytkownicy z którymi da siê rozmawiaÌ bez k³ótni.Jako przyk³ad podam TerraX któr¹ bardzo lubiê i z któr¹ chêtnie rozmawiam na gg.Mo¿na siê nie k³óciÌ trzeba tylko chcieÌ tylko ¿e ja takiej chêci nie widzê u niektórych u¿ytkowników tego forum.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Salladynie drogi :] dopuki nie dostane bana mam prawo mĂłwiĂŚ co mi siĂŞ Âżywnie podoba :) i nie zachowuj siĂŞ jak JarosÂław kaczynski ktĂłry przydziela ludziom moralne prawo do tego co mogÂą mĂłwiĂŚ ;)
2. Ja wdaje siĂŞ w sprzeczki jeÂśli ktoÂś mnie sprowokuje... w odrĂłznieniu od niektĂłrych
3.
Napisa³aœ ¿e ja siê wdaje w k³ótnie O.K.
jeÂśli nie umiesz czytaĂŚ ze zrozumieniem to juÂż TwĂłj problem ze tak powiem :] proponowaÂła bym jednak przeczytaĂŚ dokÂładnie a potem atakowaĂŚ...
Ja nikogo nie pouczam tylko stwierdzam fakt - A moze nie kÂłuciliÂście sie z Faustusem ?
Nigdzie nie powiedzia³am ¿e to Ty zacz¹³eœ...

Ja Ci nie kaÂże siedzieĂŚ cicho nigdy nikogo tez nie dyskryminowaÂłam ze wzglĂŞdu na wiek wiĂŞc nie do mnie z tym :]

No ale to ja wywoÂłuje kÂłotnie :tanczy:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

dopuki
Kamuii, dopĂłki. :twisted:
kÂłuciliÂście
Kamuii, k³óciliœcie. :twisted:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcinie - nie wiem, naprawdê nie rozumiem czemu mia³ s³u¿yÌ Twój post. :? Skompromitowaniu Kamuii, udowodnieniu Jej czegoœ - tylko czego ?? :? Nie wiem ale zawsze wydawa³o mi siê, ¿e od ewentualnego wytykania b³êdów jest pm po drugie na temat b³êdów ju¿ by³a gor¹ca dyskusja przy okazji Kowala. I by³a mowa, ¿eby publicznie ewentualnych b³êdów nie wytykaÌ.
No i dziwiĂŞ siĂŞ, Âże Moderator zamiast uspokajaĂŚ sytuacjĂŞ jeszcze jÂą podgrzewa :? .

A jak znam Kamuii (a znam jÂą krĂłcej od np. Ciebie ) to Ona napewno bardzo przejmie siĂŞ Twoim postem. :devil:
Czasem niektĂłrych tu trudno jest zrozumieĂŚ.
To tyle ode mnie.
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

"Szanuj moderatora swego, bo moÂżesz mieĂŚ gorszego!" :lol:

Nie wiem, czy wiecie, ale na forum przemo.org moderatorzy wpieprzajÂą siĂŞ do kaÂżdego tematu i jak ktoÂś napisze coÂś wg nich niepotrzebnego to straszÂą warn'em. :D Jak szukam czegoÂś poprzez wyszukiwarkĂŞ i potem przeglÂądam znalezione tematy to w KAÂŻDYM jest mowa o warnie. :lol: Podobnie na webhelp.pl - teÂż duÂże, znane i bardzo (!) profesjonalne forum i jeszcze wiĂŞszy rygor. Tam jak moderator uzna, Âże wszystko w temacie zostaÂło juÂż powiedziane, to go blokuje. Czasem nawet po dwĂłch, trzech postach, tylko po co? Aaaa i nie wspomnĂŞ o medialinku, gdzie admin jest bogiem i panem, ktĂłry zawsze przemawia jak krĂłl do swoich poddanych. :lol:

A niektĂłrzy wczoraj robili sensacjĂŞ, bo poszÂło pierwsze ostrzeÂżenie. I nie mĂłwiĂŞ tego po to, Âżeby Wam udowadniaĂŚ jacy jesteÂśmy dobrzy, tylko Âżeby przypomnieĂŚ, Âże na profesjonalnych, w peÂłni komercyjnych i cenionych forach panujÂą caÂłkiem inne zasady. Czy dobre? Trudno powiedzieĂŚ - u nas jest trochĂŞ inaczej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

£ukaszu ja s¹dze ze jeœli ktoœ mia³ stycznoœÌ z tymi forami to doskonale wie ¿e masz 100 % racje niestety

Problem w tym ze to wcale nie Âświadczy o profesjonalnoÂści forum a raczej o braku kultury , przeroscie ambicji itp... :] polecam teÂż forum rubika tam teÂż jest "fajnie" :devil:

SÂądze ze Tvn_Fanowi nie chodziÂło o nie zwracanie uwagi tylko o bez sens tej wypowiedzi
bo tak jak zauwaÂżyÂł mnie wÂłasciwie niewiele ona obeszÂła...
A innych jak s¹dze te¿ bo ka¿dy wie ze robie b³êdy...
Ta wypowiedz mia³a tylko i wy³¹cznie s³u¿yÌ prowokacji ale tym razem siê nie uda³o...
MogÂłam coÂś napisaĂŚ ale nie napisze bo i po co.

Co do warna :devil: to - bez komentarza :tanczy:
POZDRAWIAM ciĂŞ serdecznie :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:£ukaszu ja s¹dze ze jeœli ktoœ mia³ stycznoœÌ z tymi forami to doskonale wie ¿e masz 100 % racje niestety
MiÂło, Âże siĂŞ ze mnÂą zgadzasz. :lol:
kamuii pisze:Problem w tym ze to wcale nie Âświadczy o profesjonalnoÂści forum a raczej o braku kultury , przeroscie ambicji itp... :] polecam teÂż forum rubika tam teÂż jest "fajnie" :devil:
Ja nie pisa³em, ¿e zachowanie moderatorów œwiadczy o profesjonalizmie forum. O tym, ¿e te fora s¹ profesjonalne œwiadczy ich wygl¹d, poziom dyskusji, sposób zarz¹dzania przez administratorów, sposób zamieszczania i oferowania reklam, iloœÌ userów i postów.

OczywiÂście do tych "profesjonalnych" nie zaliczyÂłbym medialinka, ale np. takie forum.webhelp.pl mogÂłoby byĂŚ wzorem dla tych, ktĂłrzy chcÂą w przyzwoity sposĂłb skomercjalizowaĂŚ i utrzymaĂŚ swoje forum. Linki reklamowe i bannery wprowadzili super-profesjonalnie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja nie pisaÂłem, Âże zachowanie moderatorĂłw Âświadczy o profesjonalizmie forum. O tym, Âże te fora sÂą profesjonalne Âświadczy ich wyglÂąd, poziom dyskusji,
wiem to tylko taka moja luÂźna dygresja :devil:
Android <3
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

nie wiem czy juÂż ktoÂś coÂś o tym pisaÂł, ale przydaÂłoby siĂŞ zrobiĂŚ drobnÂą zmianĂŞ kosmetycznÂą:

Obrazek

Mianowicie te linie w dziale forum: Serwis tvn.tivi.pl nie sÂą na rĂłwno z liniami z dziaÂłu powyÂżej i poniÂżej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości