PROTEST DRODZY FORUMOWICZE :D

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

PROTEST DRODZY FORUMOWICZE :D

Post autor: kamuii »

Hehehehe :tanczy:

OGÓLNO forumowy protest przeciw nowym emotkom ... :lol:
PostulujĂŞ o powrĂłt nastĂŞpujÂących emotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


A juÂż koniecznie o powrĂłt tej emotki ...
Obrazek

Mam nadzieje ze nie tylko ja jestem zdania ze te emotki powinny powrĂłciĂŚ :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Tak, tak i jeszcze raz tak. :D Niech powrĂłca stare emoty, ktĂłre sÂą o wiele lepsze od tego czegoÂś. SzczegĂłlnie :evil2: oraz :smiech: co tam bĂŞdĂŞ pisaÂł wszystkie te co byÂły przezd zmianÂą. :D Tylko zeby byÂły normalnej wielkoÂści bo w poprzedniej wersji ledwo je byÂło widaĂŚ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

wprawdzie rzadko piszĂŞ na forum ale te 4 ikonki sÂą najlepsze a ta Obrazek jest poprostu genialna
i przylÂączam sie do proÂśby dodania/przywrĂłcenia ich
yes yes yes
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przy³¹czam siê do protestu obiema rêkami, nogami i czym tam jeszcze siê da :lol:

Brakuje ich, oj brakuje!!!!!! Wszystkich przez Was do tej pory wymienionych i caÂłej ktĂłre byÂły, ktĂłrych juÂż nie ma :(

JednoczeÂśnie chcĂŞ wyraziĂŚ zachwyt niektĂłrymi nowymi pomysÂłami, zwaszcza tÂą emotkÂą :rydzyk: Ja tak co wieczĂłr mogĂŞ jÂąwstawiaĂŚ, bo i co wieczĂłr wystosowujĂŞ modÂły o to, by nastĂŞpnego dnia zobaczyĂŚ AnitĂŞ w tivi :lol:
Ostatnio zmieniony środa 15 mar 2006, 11:57 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A mi siĂŞ obecne ikonki podobajÂą :lol: :tanczy: :spiewa: i wg mnie nie naleÂży ich ruszaĂŚ :lol: ChoĂŚ evil2, :] oraz wink mogÂłyby byĂŚ dodane do tych obecnych :) Ale to juÂż zostawiam wolnej i nieprzymuszonej woli Admina 8)
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mnie takÂże podobajÂą siĂŞ nowe, sÂą bardzo tvn-owe, np taki :lol: pasuje do Miecugowa...no i wÂłaÂśnie w tym miejscu powinna siĂŞ pojawiĂŚ moja ulubiona :evil2:
Dlatego przychylam siê do zdania ogó³u, ¿e evila brakuje. I rotfla te¿. W niektórych tematach nie da siê pisaÌ bez evila2, po prostu.
Reszta jest bardzo Âładna.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak :spiewa: i :tanczy: sÂą fajne ;) ta modlitewan teÂż :) ale juÂż :hyh: jest obleÂśna :/

Poza tym w w ielu miejscach sÂą dziury bo ikonka :brawa: brawa nazywaÂła siĂŞ brawo itp ... :D
Ostatnio zmieniony środa 15 mar 2006, 12:15 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To niech do tych poprostu ÂŁukasz doda najlepsze z tamtych... :D :rydzyk: <-- hehe to jest Rydzyk ? ;> :lol: ej i jeszcze nie ma emoty ktĂłra siĂŞ Âśmieje :evil: jak wpisujemy w to :: lol to wychodzi ta :lol: a nie ta co powinna. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

O :o MiÂło wiedzieĂŚ, Âże nie jestem w moim osamotnieniu z powodu braku mordek-ikonek, osamotniona :D
Bardzo ucieszy³abym siê, gdyby przynajmniej czêœÌ z wróci³a, zw³aszcza ta szydercza - moja ukochana.
Te, które s¹ te¿ oczywiœcie mog³yby zostaÌ, o ju¿ zd¹¿y³am siê do nich przyzwyczaiÌ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja tez siê do³¹czam. Szczególnie :evil2:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Do³¹czam siê do protestu. Chcê, ¿eby wróci³a emotka evil2 i :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

CoÂś nasza redakcja milczy. CzyÂżby baÂła siĂŞ ludu protestujÂącego I teraz miaÂłem ochotĂŞ uzyĂŚ :evil2: :?
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do ikonek, to te nowe sÂą fajne, nie wiem o co Wam chodzi, aczkolwiek evila2 rzeczywiÂście brakuje, nie ma ikonki, ktĂłra by go mogÂła zastÂąpiĂŚ.
Co do protestu, to ja proponujê powrót wy³¹czonych kolorków. :> O ile z wy³¹czon¹ zmian¹ rozmiaru czcionki siê zgadzam, bo ostatnio by³ wyœcig, kto bêdzie mia³ wiêksz¹ czcionkê w podpisie, o tyle z kolorami ju¿ nie. Wystarczy spojrzeÌ np. na pawlla. Ma na swoim koncie bardzo du¿o postów, pisa³ je na zielono. Dziêki temu mo¿na by³o prêdko rozró¿niÌ posty pawlla od postów innych bez koniecznoœci patrzenia na prawo kto to napisa³. Sam pisa³em darkblue, ponadto jakoœ ponuro jest, gdy wszystkie posty s¹ czarne. :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

bez koniecznoÂści patrzenia na prawo
Chyba na lewo. I teraz mi brakuje tej minki Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:(...)Co do protestu, to ja proponujê powrót wy³¹czonych kolorków. :> (...) Wystarczy spojrzeÌ np. na pawlla. Ma na swoim koncie bardzo du¿o postów, pisa³ je na zielono. Dziêki temu mo¿na by³o prêdko rozró¿niÌ posty pawlla od postów innych bez koniecznoœci patrzenia na prawo kto to napisa³. Sam pisa³em darkblue, ponadto jakoœ ponuro jest, gdy wszystkie posty s¹ czarne. :D
No kolorki mogÂłyby powrĂłciĂŚ. :D WidaĂŚ Âże jeszcze Ty Macinie jesteÂś przyzwyczajony do pisania [color=...] [/color] :) No i fakt bez tych kolorĂłw na tym forum jest ponuro... :roll: trzeba to zmieniĂŚ. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości