Funkcja "pomógł" i jej konfiguracja

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Czy komórka "pomógł" powinna wyróżniać się innym kolorem (tak jak obecnie)?

Tak
2
8%
Nie
15
60%
Jest mi to obojętne
8
32%
 
Liczba głosów: 25

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Funkcja "pomĂłgÂł" i jej konfiguracja

Post autor: Łukasz »

Ostatnio niektórym nie podoba³o siê to, ¿e komórki tematów, w którym ktoœ "pomóg³" s¹ innego koloru. Sam siê zastanawiam, czy to jest dobre rozwi¹zanie, bo w sumie mnie te¿ trochê denerwuje. Zapraszam do wziêcia udzia³u w ankiecie. Nie obiecuje, ¿e jak przeg³osujecie jak¹œ opcjê to od razu tak bêdzie, ale bardzo powa¿nie wezmê to pod uwagê.

Drug¹ spraw¹ - chyba zasadnicz¹ - wydaje siê sam sens "pomóg³". Z tego co pamiêtam, to tylko :: Kamil protestowa³ i wiêkszoœÌ jest "za"? :D Jakby ktoœ mia³ coœ ciekawego do powiedzenia na ten temat, to zapraszam. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Uwa¿am, ¿e funkcja pomóg³ powinna byÌ dostêpna tak¿e w tematach nie przez siebie za³o¿onych. Je¿eli chodzi o wyró¿nienie tematu, w którym ktoœ pomóg³, poœwiat¹, to jestem raczej przeciw. No chyba, gdyby da³o siê tak zrobiÌ, ¿e ta poœwiata by³a widoczna tylko dla osoby, której ta pomoc zosta³a udzielona i dla osoby, która pomog³a. Wobec tego zag³osujê na "nie". :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłochu ale Âżeby funckja pomĂłgÂł byÂła dostĂŞpna w niezaczetych przez danÂą osobe tematach to trzeba by nieco w skrypcie pogrzebaĂŚ :] raczej siĂŞ tego nie da ustawiĂŚ w PA i nie spotkaÂłam siĂŞ z forum na ktĂłrym by to dziaÂłaÂło w ten sposĂłb ;)

Mnie siê i podœwietlenie i obecnoœÌ modu³u pomóg³ podoba :)

w sumie to siĂŞ raczej przydaje na forach webmasterkich :) ale i u siebie korzytam tu teÂż moze siĂŞ przydaĂŚ a to ktoÂś capsa podrzuci, moze coÂś objasni :]
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Po tych kilku tygodniach z funkcjÂą "pomĂłgÂł" wydaje mi siĂŞ ona w ogĂłle niepotrzebna. Nie sprawdziÂła siĂŞ. M.in. dlatego, Âże "pomĂłgÂł" nie mogĂŞ przyznaĂŚ tym, ktĂłrzy np. pomagajÂą podajÂąc linki do zdublowanych tematĂłw, czy teÂż czĂŞsto raportujÂą posty.

Ja jestem za wy³¹czeniem tego, ale z przyjemnoœci¹ wys³ucham innych opinii. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

I widzĂŞ Âże funkcja "pomĂłgÂł" zniknĂŞÂła... nareszcie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości