Stary regulamin forum oraz dyskusje z nim związane

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Nika »

Prośba do forumowiczów - szczególnie do tych nowych. :D
Proszę, trzymajcie się zasad poprawnego pisania, chodzi mi przede wszystkim o duże litery na początku zdania, nazwy własne, to samo tyczy się interpunkcji - stawianie kropek, przecinków, myślników. Macie tyle ciekawego do przekazania w swoich wypowiedziach, ale uwierzcie ciężko czyta się jedną zbitą kilkulinijkową wypowiedź, z której na koniec trudno zrozumieć o co tak naprawdę chodzi.
Odsyłam też do regulaminu forum :arrow: viewtopic.php?f=7&t=19&start=0
Dzięki z góry.
Pozdrawiam.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: matik »

W imieniu zespołu czuwającego nad porządkiem na forum, informuję, że od dziś obowiązuje nowy regulamin, dostępny w pierwszym poście tego wątku. Użytkowników uprasza się o powrót do normalnych czynności. W razie wątpliwości, pytań, zachęcam do napisania ich w tym wątku.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: matik »

W związku z ostatnimi uwagami jak i zachowaniem niektórych użytkowników w najbliższym czasie zmianie ulegnie regulamin. Jeżeli chcecie podzielić się swoimi pomysłami, to zapraszam, podawajcie je tutaj. Zmiana regulaminu myślę, że nastąpi już w najbliższy weekend.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Efcia »

Im więcej tu będzie wpisów dziesięcio czy piętnastolatków tym mniej osób będzie tu zaglądać. Niektóre wpisy są tak infantylne, że nie daje się tego czytać
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Pelikan »

Ja jestem za tym, żeby znalazł się w regulaminie zakaz zakładania tematów o danej prezenterce tylko po to, żeby pytać "czy ktoś ma jakieś jej zdjęcia"? Do tego może służyć dział "Na każdy temat".
crystian1996
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 10:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: crystian1996 »

Pelikan pisze:Ja jestem za tym, żeby znalazł się w regulaminie zakaz zakładania tematów o danej prezenterce tylko po to, żeby pytać "czy ktoś ma jakieś jej zdjęcia"? Do tego może służyć dział "Na każdy temat".
Ja się z tym kompletnie nie zgadzam! Powinno się zakładać tematy jeśli brakuje wątku.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Camilo »

crystian1996 pisze:Będą capsy wczorajsze i dzisiejsze??
crystian1996 pisze:Kasia wygląda dzisiaj bardzo, bardzo, bardzo fajnie. Czy będą jakieś capsy?
crystian1996 pisze:Dziś Agatka ładnie wyglądała. :)
crystian1996 pisze: Marzę o tym, aby wylizać i wycałować stópki Agniesi od kostek aż po wszystkie paluszki. Wy macie podobnie? :D
Serio? Macie podobnie? :)
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Efcia »

DNO! i metr mułu. Żenada, krótko mówiąc. Brak szacunku dla dziennikarzy, chyba że te wszystkie Asie, Agniesie, Kasi to jego koleżanki. Albo piszący jest strasznym dzieciuchem albo robi to specjalnie, żeby ludzić wk....ać!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: matik »

Rocznik przy nazwie użytkownika może wiele tłumaczyć, ale to by było aż przykre, że 19-letnia osoba tak się może zachowywać. Zgodnie z nowym regulaminem w takich przypadkach będzie blokowany dostęp do konta, na razie musi się skończyć na ostrzeżeniach - 3 ostrzeżenia to ban. Nowy regulamin jest dopracowywany, wejdzie w życie w sobotę, ale regulamin to nie będzie jedyna zmiana ;)
crystian1996
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 10:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: crystian1996 »

matik pisze:Rocznik przy nazwie użytkownika może wiele tłumaczyć, ale to by było aż przykre, że 19-letnia osoba tak się może zachowywać. Zgodnie z nowym regulaminem w takich przypadkach będzie blokowany dostęp do konta, na razie musi się skończyć na ostrzeżeniach - 3 ostrzeżenia to ban. Nowy regulamin jest dopracowywany, wejdzie w życie w sobotę, ale regulamin to nie będzie jedyna zmiana ;)
Ja chcę się wytłumaczyć że ja po prostu chcę zdrobniale mówić o dziennikarkach grupy TVN.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Camilo »

@crystian1996, wiem chłopie, że robisz to już specjalnie i anonimowość w sieci pozwala na wiele, ale powinieneś uszanować innych, którzy z tego forum korzystają, bo to jednak nie miejsce poświęcone dyskusjom, która laska Cię podnieca. Ulżyj sobie przy capsach jeśli odczuwasz taką potrzebę, ale myślę, że wszystkich dookoła to co piszesz raczej nie interesuje, a wprowadza w zażenowanie.
crystian1996
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 10:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: crystian1996 »

Camilo pisze:@crystian1996, wiem chłopie, że robisz to już specjalnie i anonimowość w sieci pozwala na wiele, ale powinieneś uszanować innych, którzy z tego forum korzystają, bo to jednak nie miejsce poświęcone dyskusjom, która laska Cię podnieca. Ulżyj sobie przy capsach jeśli odczuwasz taką potrzebę, ale myślę, że wszystkich dookoła to co piszesz raczej nie interesuje, a wprowadza w zażenowanie.
@Camilo ja tego nie robię specjalnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Camilo »

Po tylu napomnieniach z całą pewnością robisz to specjalnie. A jeśli przyjmiemy na moment, że jednak nie, to jesteś widocznie bardzo prymitywnym stworzeniem, bo to co tu piszesz (a mam podejrzenie, że już kiedyś tu byłeś), nie daje o tobie dobrego świadectwa.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: Efcia »

czyżby crystian1996 zmienił się w phoenix69?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Regulamin Forum.tvnfakty.pl

Post autor: matik »

Nie, to inny użytkownik się sklonował, ale został już zbanowany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości