Stary regulamin forum oraz dyskusje z nim związane

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiesz, jakbys mi nie powiedzial to bym sie nie skapowal. Bo i tak nic nie wskazuje na to ze Twoj post mial cos wspolnego z tym co wytlumaczyles.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja wci¹¿ nie kumam. Ale to pewnie dlatego, ¿e czytam posty i nie wiem co czytam, bo jestem w 1/5 matury 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chodzi mu o to, ze ÂŁukasz w regulaminie nie napisal "racjĂŞ" tylko "racje", a aramaki czepia sie takich gÂłupot. Jak juz wspomnialem jego post na ten temat nie wskazywal na nic podobnego, a jedynie na nie trzymajace sie kupy wyrazy :? .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

aramaki pisze:ChodziÂło o to, Âże "Administrator ma zawsze racjĂŞ", a nie "racje". Tak siĂŞ czepiam... :-)
Czepiasz siĂŞ :D JuÂż poprawieÂłem.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Jezu. Naprawdê siê czepiasz. Ciekawe co ty na to, ¿eby zacz¹³ doszukiwaÌ siê w twoich postach b³êdów frazeologicznych, albo zwyk³ych, interpunkcyjnych :twisted:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

KRASU pisze:Jezu. Naprawdê siê czepiasz. Ciekawe co ty na to, ¿eby zacz¹³ doszukiwaÌ siê w twoich postach b³êdów frazeologicznych, albo zwyk³ych, interpunkcyjnych :twisted:
JeÂśli takie znajdziesz, nie mam nic przeciwko.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No trzeba przyznaĂŚ, Âże jesli chodzi o Twoja gramatyke i ortografie, aramaki, jest bardzo nienaganna. No ale jak to na maturzyste przystaÂło to nie moÂże byĂŚ inaczej :) .
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Ma siĂŞ te nawyki... :-)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siĂŞ z regulaminem i akceptujĂŞ go w 100%... ale moÂżna chyba ostrzej podyskutowac? Pozdrawiam :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Regulamin powinien byÌ przyklejony na szczycie ka¿dej kategorii, aby ka¿dy móg³ go przeczytaÌ. Bo niektórzy nowi mog¹ go nie zauwa¿yÌ. Mo¿naby te¿ dopisaÌ na stronie g³ównej forum, przy kategorii forum.tvn.presonal.pl, ¿e w³aœnie w tej podkategorii znajduje siê pe³ny regulamin.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Popieram przedmĂłwce. Tylko ja bym pelny regulamin dal pod kazda kategoria, a nie, Âże napisac na stronie gÂłownej informacje o jego pelnej wersji. Bo jak znam Âżycie to i tak nikt specjalnie nie wjdzie, Âżeby go czytac :? .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JeÂśli jakieÂś macie, to proszĂŞ o kolejne propozycje do regulaminu.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No ja nalegam na punkt zakazuj¹cy pisania dwóch i wiêcej postów po rz¹d, ew. jeœli do starego tematu ktoœ chce coœ dodaÌ a jego wypowiedŸ jest ostatnia to niech to zrobi "normalnie" przez: Nowypost - wtedy on pójdzie na górê listy i wszyscy zobacz¹, ¿e jest coœ nowego (jak wiemy gdymy ktoœ doedytowa³ wiêkszoœÌ by o tym nie wiedzia³a). Druga psrawa to "£adne zaczynanie tematów" :twisted: Pisz¹c ³adne mam na myœli:
- temat musi odzwierciedlaÌ treœÌ ca³ego posta (postu?)
- powinien byĂŚ poprawny gramatycznie i ortograficznie, jeÂśli nie jest to moderator/admin moÂże go poprawiĂŚ
- nie pisany capsem i z rĂłznymi ozdobnikami
(np. >>>NOWY KANAÂŁ: InTeRnAtIoNal TvN!!!!!!<<<)
:)
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie bardzo rozumiem dlaczego kilku osobom nie podoba siê to, ¿e w podpisie jest obrazek. :? Ja mam ju¿ dwukrotnie zmniejszane logo TVP. Co ono komu moze przeszkadzac :?: Œwiadczy tylko o tym, ze w jakis tam sposób lubiê TVP. Mo¿na two¿yÌ bezsensowne zakazy które niczemu nie s³u¿¹. Ja proponujê do regulaminu wpisaÌ punk zabraniaj¹cy u¿ywania kropek. Co Wy na to :?: Kropki mnie przyt³aczaj¹, sprawiaj¹, ze mam koszmary i moczê siê nocami. He he to te¿ powód. :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W moim przypadku nie chodzi o to, Âże mi nie podoba siĂŞ, Âże TY masz obrazek, tylko ogĂłlnie nie podobajÂą mi siĂŞ obrazki w podpisie. KiedyÂś nawet chciaÂłem tez sam miaÂłem ja innym forum obrazek w podpisie, ale poproszono mnie o usuniĂŞcie go bo...
Forum to nie galeria, a obrazek moÂżna wstawiĂŚ pod nickiem, czyli tam gdzie ma byĂŚ.
I siĂŞ z tym zgadzam.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości