Monster

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na poczÂątku nie chcieliÂśmy banowaĂŚ poÂłowy Mazowsza. Potem - to zrobiliÂśmy. Ale ban zostaÂł zdjĂŞty - dlaczego? Bo kamuii powiedziaÂła mu jak omija siĂŞ bany. :] I to do niej miejcie pretensje, a nie do nas.

JeÂżeli masz propozycjĂŞ skutecznej banicji Monstera to wysÂłuchamy z prawdziwÂą przyjemnoÂściÂą. Najlepiej siĂŞ wymÂądrzaĂŚ, no nie? :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Kamuii napisaÂłem co o tym sÂądze i wie Âże jestem na niÂą za to zÂły.

Co do wymÂądrzania siĂŞ to nie ja administruje tym forum i to nie ja mam wiedzieĂŚ jak skutecznie kogoÂś zbanowaĂŚ. :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ja ci odpowiam - monstera nie mo¿na skutecznie zbanowaÌ. A mo¿na by³o - gdyby nie kamuii. I mia³ tego bana, mimo, ¿e pó³ Warszawy te¿ mia³o. :neutral: A teraz to ju¿ ¿aden ban nie pomo¿e. :]
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

To Âże na dzieĂą dzisiejszy jestem administratorem domeny dziennikarstwo.eu to nie znaczy, Âże znam jakoÂś szczegĂłlnie Monstera, po prostu udzieliÂłem mu tej domeny i tyle.

Co do waszej awantury nie bêdê siê wypowiada³, ale ta intryga wysz³a wszystkim na rêkê, wszystkim skoczy³a ogl¹dalnoœÌ zarówno TVN.tivi jak i Monsterowi :D


Prawnie, to mo¿e na was donieœÌ na Policjê, lub prokuraturê, a wy na niego - tylko po co :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

portalek pisze:Prawnie, to mo¿e na was donieœÌ na Policjê, lub prokuraturê, a wy na niego - tylko po co :D
No jak to po co? ¯eby znów skoczy³a ogl¹dalnoœÌ. :D

Salladyn, wszystkie opcje przerobiliœmy z banowaniem. Nawet t¹ Warszawê by³em sk³onny poœwiêciÌ, ale widzisz co zrobili. Teraz to tylko mozna jeszcze zablokowaÌ zak³adanie nowych kont albo w³¹czyÌ zatwierdzanie postów przez administracjê. Ale to by by³o jeszcze gorsze dla wszystkich.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ale czemu zatwierdzanie postĂłw? MoÂżna skorzystaĂŚ z opcji zatwierdzania tylko nowych kont przez admnistracjĂŞ. Siedzicie wystarczajÂąco czĂŞsto, aby akceptowaĂŚ kolejnych uÂżytkownikĂłw (lub nie ;) ).
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to za³ó¿my taki scenariusz:

Monster zakÂłada maila: ania.kowalska@gazeta.pl. Potem przychodzi na forum i rejestruje nick Ania25. I co? I ja aktywujĂŞ. I tak codziennie. :neutral:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WÂątpiĂŞ Âżeby monsterowi chciaÂło siĂŞ zakÂładaĂŚ nowe skrzynki. JeÂśli nawet to moÂże raz, dwa razy.Nie wiĂŞcej. A to wystarczy by go zniechĂŞciĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Monster juÂż nie raz pokazaÂł, Âże podejmuje dziaÂłania, ktĂłre inni uznajÂą za bezsensowne, wiĂŞc moim zdaniem staĂŚ go na zaÂłoÂżenie nawet 100 kont e-mail, jeÂżeli bĂŞdzie miaÂł takie widzimisiĂŞ.

A ¿eby go zniechêciÌ to wystarczy tylko przestaÌ o nim w kó³ko nawijaÌ, ale skoro Wam siê tak podoba, a dzieù bez postu na temat monsterowej beznadziejnoœci jest dniem straconym - to u¿erajcie siê z nim dalej i nie narzekajcie.

Proste.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JuÂż kiedyÂś byÂło akceptowanie kont i monsterowi siĂŞ jakoÂś chciaÂło. :] Nie pamiĂŞtacie juÂż?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja mam pytanie: czy konto Monsterek zostaÂło zbanowane :?: JeÂśli tak to myÂśle, Âże moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ jego kolejnego konta, a jak nie to moim zdaniem dobrze, poniewaÂż on nie pisze tylko chyba czyta - sam na poczÂątku powiedziaÂł, Âże nie zamierza tu pisaĂŚ wiĂŞc chyba nikomu to nie przeszkadza - mi na pewno nie. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. O.K. bĂŞdzie zakÂładaÂł kolejne konta, ale dlaczego do cholery nie blokowaĂŚ jego kont pomimo to :?: To takie skomplikowane :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże my niekoniecznie musimy wiedzieĂŚ ktĂłre konta to konta Monstera. :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kolekcja monsterowych cytatĂłw. :D

"We wrzeÂśniu wywiad z JustynÂą Pochanke!"
"Po co burzyĂŚ wieÂżowiec, ktĂłry ma dopiero 10 lat, jak trzeba usunaĂŚ stare kamienice, ktĂłre tylko paskudzÂą nowoczesny wizerunek Warszawy."
"czekam jeszcze na logo, ktĂłre bĂŞdzie najnowoczeÂśniejszym logiem w Europie"
"Przypomina mi to mój koœció³ parafialny... ale u Was siê na to mówi wie¿owiec"
do junioradmina: "Jak cujesz siĂŞ w nowej roli? Jakie masz plany na najbliÂższe dni? Co zamierzasz zmieniĂŚ?"

"Pan Kamil napewno wie, co dobre i nigdy nie zgodziÂłby siĂŞ, aby taki wstrĂŞciuch jak Anna K. zaczĂŞÂła prowadziĂŚ najbardziej renomowany program informacyjne w Polsce. Chyba, Âże chciaÂłby, aby "Fakty" spadÂły na dno - wtedy Anna K. Âświetnie by siĂŞ do tego nadwaÂła. (...) Popatrz tylko na niÂą... blee"
"Wakacje - wÂłasciciel najchĂŞtniej odwiedzanego serwisu o dziennikarstwie"
"Salladyn chyba nie umie wrzuciĂŚ strony na serwer. Poza tym nie chciaÂło mu siĂŞ wydaĂŚ trochĂŞ kasy na poÂądnÂą domenĂŞ... Szkoda gadac."
"jak rozmawialiÂśmy przez telefon, to mĂłwiÂłem tylko "no", bo mam brzydki gÂłos"
"ju¿ mi konto Marcinek-debilek usun¹³"
"tvpmaniak, to napewno Salladyn"
"Salladyn to przecieÂż Ty"
"te konkursy wcale nie sÂą debilne"
"MoÂże od wrzeÂśnia bĂŞdÂą "Fakty Wieczorne", wiĂŞc jak myÂślicie - czy Bogdan ma szanse je prowadziĂŚ?"
"jestem jedynym zwolennikiem PiSu na tym forum"
"W opisie na GG Âżem napisaÂł/a: Yes, yes, yes! KaczyĂąski premierem! Marzenia siĂŞ speÂłniajÂą" potem mĂłwi, Âże rozmawiaÂł z agnieszkÂą cegielskÂą na gadu-gadu
"PowiedziaÂłem mu, Âżeby tyle nie pisaÂł, i Âże na odowiedÂź na pytania czekam do koĂąca TEGO tygodnia"
[do ÂŁukasika]
"Moja babcia, ktĂłra ma prawie 80 lat prawie codziennie ogladam rano WykrĂŞĂŚ numer i te inne... Szkoda, Âże jeszcze nigdy nic nie wygraÂła"
"tylko ja na tym forum jestem "za" Giertychem. A Wy wszyscy chcecie, ¿eby odszed³ Dlatego to robicie? Przecie¿ lepszego ME ni¿ Romek ju¿ znaleœÌ nie mo¿na"
"tylko Ty, Aivlis i Martin oglÂądalibyÂście Fakty z KalczyĂąskÂą"
"KalczyĂąska mogÂłaby sobie daĂŚ spokĂłj, i tak musimy siĂŞ z niÂą mĂŞczyc w Serwisach"
"teraz Âżadziej bĂŞdĂŞ pisaÂł newsy"
"JuÂż widzĂŞ jak jestem cytowany w najwiĂŞkszych Polskich Wortalach"
"Teraz gdy wydarzy siĂŞ coÂś waznego, natychmiast dowiecie siĂŞ tego z dziennikarstwo.bbs.pl"
"Po 20. otrzymaÂłem e-mail od... Justyny Pochanke, ktĂłra napisaÂła, Âże od kolegĂłw z redakcji dowiedziaÂła siĂŞ o stronie, i Âże moÂże udzieliĂŚ mi wywiad, poniewaÂż ma teraz wiele wolnego czasu. Nie mogĂŞ w to uwierzyĂŚ... MyÂślĂŞ, Âże to jakiÂś Âżart, ale odpisaÂłem. PowiedziaÂłem, Âże jutro wyÂślĂŞ pytania... JuÂż mam 5 pytaĂą"
"Mnie nikt
[Âżaden dziennikarz] nie olewa, tylko zastanawia siĂŞ nad mÂądrymi odpowiedziami"
"Wreszcie bez tej wstrĂŞtnej baby!"
[bez KalczyĂąskiej]
"TeÂż sobie nie wyobraÂżam Kamila jako ksiĂŞdza... no ale moÂże ByÂłby w koĂącu za kilkanaÂście lat kolejny papieÂż Polak"
"od poniedziaÂłku w szkolnej telewizji, to ja bĂŞdĂŞ prowadziÂł "Informacje"! Program nadawany jest codziennie o godz. 11:55 w trkacie trwania lekcji. "Informacje" oglÂąda caÂła szkoÂła wiĂŞc mam trochĂŞ tremy. Program trwa 7-10 minut."
"pokazujÂą jÂą teraz coraz Âżadziej"
"Kto wymyÂśli kilka pytaĂą na wywiad z HannÂą Smoktunowicz na mĂłj blog?"
"wiem duÂżo (wiĂŞcej niÂż ÂŁukasz) ale nie mogĂŞ mĂłwiĂŚ skÂąd"
"czemu ÂŁukasz mnie wyrzuciÂł?"
"On mieszka w JaÂśle. Nigdy nie byÂł w Warszawie i nie widziaÂł PaÂłacu Kultury Napewno nie byÂł nigdy w MBC, i pewnie prĂŞdko nie bĂŞdzie. Musi uzbieraĂŚ pieniÂądze z reklam ze swojej strony, Âżeby starczyÂło mu na bilecik"
"ÂŁukasz poprostu mnie wykorzystaÂł"
"Wiesz jak siĂŞ liczy ÂśredniÂą?"
"juÂż niedÂługo bĂŞdziecie mogli zakÂładaĂŚ sobie e-maile z koĂącĂłwkÂą dziennikarstwo.bbs.pl - cieszycie siĂŞ?"
"Kinga mog³a zgin¹Ì 11 wrzeœnia Widzê, ¿e nikt siê tym nie przej¹³"
"Kiedy na wieÂży nacisnĂŞ dwa razy PLAY sÂłuchajÂąc RMF FM, to pojawia siĂŞ taki pasek z wiadomoÂściami"
"Chyba poczucie humoru tylko ja mam."
"Tak, Danuta ma mĂŞÂża, bo widziaÂłem obrÂączkĂŞ jak nas oprowadzaÂła na wycieczce"
"W TVN byÂłem od 11 do ok. 14 A Pan Tomek to taki co byÂł w reÂżyserce"
"Napisa³em ju¿ gdzieœ, ¿e zostawi³em wiadomoœÌ w MBC u Pana Tomka i ma Anicie przekazaÌ o tym wywiadzie. Gdyby dzisiaj by³a to bym jej sam o tym powiedzia³"
"Ania decydujÂąc siĂŞ na prowadzenie forum musiaÂła siĂŞ liczyĂŚ z takimi konsekfencjami"
"Pawell rozpacza, Âże Platforma ITI nie ruszy tak jak planowano. A co jemu do tego, jak i tak go nie staĂŚ, aby jÂą mieĂŚ? Jego kablĂłweczka, oraz TVN i TVN Siedem muszÂą dzieciakowi wystarczyĂŚ. ÂŻenujÂące..."
"Podobnie jest z Polsatem Sport i Polsatem Sport 2, ktĂłre sÂą tylko na Cyfrowym Polsacie"
"Webmastrzy nie mogÂą zainstalowaĂŚ CuteNewsa. Ale strona ruszy dzisiaj, poniewaÂż jutro znowu wyjeÂżdzam. Ale do wrzeÂśnia nie bĂŞdzie newsĂłw."
Ostatnio zmieniony czwartek 10 sie 2006, 19:57 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Z jakiego forum pochodzÂą te cytaty?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości