Nowy dział?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Czy uważasz, że na forum powinien znaleźć się dział "Technologie"?

TAK
6
26%
NIE
7
30%
JEST MI TO OBOJĘTNE
10
43%
 
Liczba głosów: 23

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Nowy dziaÂł?

Post autor: terraX »

Jak s¹dzicie czy potrzebny jest na forum nowy dzia³, w którym poruszane bêd¹ tematy zwi¹zane z informatyk¹, technologi¹, obs³ug¹ ró¿nych urz¹dzeù, itd.
NiedÂługo startuje Platforma ITI, pojawi siĂŞ nieznana dotychczas w Polsce technologia, na pewno pytaĂą bĂŞdzie wiele, a juÂż teraz forumowicze czasami pytajÂą o takie rzeczy.
ZagÂłosujcie w ankiecie i zapraszam do wypowiadania siĂŞ w wÂątku. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Dared00

Post autor: Dared00 »

WedÂług mnie powinien zostaĂŚ raczej otwarty dziaÂł "Platforma ITI", w ktĂłrym omawiano by takie sprawy.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Sam dzia³ "Platforma TVN" mo¿e byÌ niewypa³em, nie s¹dze ¿eby forumowicze mieli a¿ tak du¿o do powiedzenia na temat platformy, której jeszcze nie ma a jak ruszy to z pocz¹tku bêdzie mieÌ j¹ niewielu. Lepiej pod³¹czyÌ to do innego istniej¹cego dzia³u.
Natomiast je¿eli chodzi o ogólny dzia³ "technologie" to mo¿na to po³¹czyÌ z dzia³em "telewizja" i stworzyÌ nowy dzia³ na temat mediów i ró¿nych œrodków przekazu ogólnie. :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż wydaje mi siĂŞ, Âże - na razie - taki dziaÂł nie jest potrzebny. Argumentacja jak arrowa. :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości