II wybory Miss i Mistera forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:: Kamil pisze:Szczerze dziêkujê za a¿ 30 pkt. i przepraszam ¿e nie wzi¹³em udzia³u w g³osowaniu - zupe³nie brakuje mi czasu a takie "coœ" trzeba jednak przemyœleÌ. Jeszcze raz dziêkujê i... pozdrawiam.
Mam tak samo jak Ty.

I dziĂŞkujĂŞ za moje 69 pkt... :rozglada:
:)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Gratulujê nagrodzonym. Mo¿e w nastêpnym wyborze i ja bêdê mia³ jak¹œ szanse na te 10 miejsce.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

graty miss i misterowi :) oraz wszystkim przede wszystkim ;) 8 miejsce,ÂłaÂł,dziĂŞx.tym bardziej,Âże jestem tu dosyĂŚ krĂłtko.fajnie :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: kamilkomentuje »

Może by tak reaktywacja wątku? Co o tym sądzicie? Wkońcu jesteśmy w takiej "dosyc" pokaźnej społeczności, należy się trochę rozrywki :P
Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: DJ Ice »

Przyznaj się, że chciałbyś wziąć w tym udział i wygrać. ;) Żarcik. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: Nika »

Można reaktywować. Ale chyba na wyborach Mistera Forum poprzestaniemy, bo kobitek to ja tu za dużo nie widzę. :rozglada:
Piszcie co sądzicie o tym, bo jak ma tylko jedna osoba się w to bawić, to możemy sobie darować.
Chyba, że wolicie zamiast wyborów nową Charakteryzację Forumowiczów, w końcu trochę nowych twarzy się nazbierało ostatnio. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

O, nie. Na pewno nie nowa Charakteryzacja Forumowiczów, bo od czasu ostatniej się wiele nie zmieniło. Może i trochę nowych twarzy się nazbierało ostatnio, ale myślę, że większość i tak napisałaby dokładnie to samo, co ostatnio.
A może ma ktoś pomysł na całkiem nową zabawę? :D
Jeśli nie, to możemy wybrać Miss lub Mistera, chociaż mam pewne obawy, bo może to wywołać niepotrzebną rywalizację (w negatywnym tego słowa znaczeniu) między forumowiczami.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: piotrek888 »

Tak jak mówi NIKA jest mało kobiet, które mogłyby stanąć do rywalizacji. Mówiąc w ciemno - nasza Pani moderator by wygrała :lol2: Charakteryzowanie użytkowników było całkiem niedawno - sam je rozpocząłem na rozruszanie i zaczynanie od nowa to raczej nie zbyt dobry pomysł, ale gdyby parę osób się dopisało ze swoim przemyśleniami o innych - byłoby fajnie. Może jakaś zabawa z osobami związanymi z ITI może wśród nich właśnie wybierzemy miss i mistera - bo chyba dawno tej zabawy nie było.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: epsztajnek »

Analizując niektóre wpisy na forum, to wybór miss ITI zamieniłby się w kolejną kłótnię między niektórymi forumowiczami :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: kamilkomentuje »

DJ Ice pisze:Przyznaj się, że chciałbyś wziąć w tym udział i wygrać. ;) Żarcik. :)
Why not? Wkoncu mój wdzięk, talent, pasja... heheheheheh , żarcik ;)
Moglibyśmy stworzyć coś nowego, bądź reaktywować dany wątek... Wybór zależy od wszystkich...
Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: piotrek888 »

epsztajnek pisze:Analizując niektóre wpisy na forum, to wybór miss ITI zamieniłby się w kolejną kłótnię między niektórymi forumowiczami :)
To może umówimy się na pokojowe warunki :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: kamilkomentuje »

[quote="piotrek888"}To może umówimy się na pokojowe warunki :D[/quote]
O, można by było. Ale myślę że konkurs na twarz ITI to za mało. Potrzeba by było coś społecznego, w sensie dla społecznosci tvnfakty.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: kamilkomentuje »

Hmmm... skoro na forum jest dosyć mało kobiet, to moglibyśmy stworzyć "Konkurs tematyczny" rodem z Teletygodnia ;p
Każdy może zgłaszać najwięcej 3 postacie dla danych konkurencji. Każda osoba ma mozliwość brania udziału we wszystkich konkurencjach. Jednakże sami zgłaszać się nie możemy. Zgłaszają nas inni użytkownicy. Zgłoszenia - myślę że 14 dni wystarczy. Po tym okresie czasu - jakiś moderator forum - Podlicza nominacje i wybiera poprzez największą ilosc nominacji do 3 osób do danej konkurencji. W kolejne 14 dni użytkownicy głosują na postacie w skali 8, 10 i 12 pkt. ( 3 osoby w każdej konkurencji, więc 3 noty.) Każdy może przyznać punkty swojemy faworytowi w każdej kategorii. Gdy jednak się już podejmujemy głosowania na kandydatów, to niemożemy w jednej kategorii przyznawać dwóch tych samych not np. 12,12,10 lub 10,10,8 itp. Głosując musisz przyznać punkty każdemu kandydatowi w każdej kategorii.Sami głosowac na siebie nie możemy. Gdy jendnak ktoś nieprzyzna pkt w każdej kategorii w odpowiednich założeniach, pkt przyznane przez użytkownikam, niebędą liczone.Jedna osoba może wygrać wiele kategorii. proszę jednak o niebycie stronniczym i o nie podlizywanie się :)
Po 14 dniach, moderator ogłasza wyniki, przyznająć STATUETKI TVNFAKTY.pl np. ktoś moze zaprojektować jakąś statuetkę i zwyciesca sobie wkleja dany awatar do swojego profilu. Konkurs może sie cyklicznie powtarzać co kwartał. Pod koniec roku natomiast wybieramy postacie roku spośród zwycięsców ze wszystkich 4 kwartałow. Do tego konkursu zasady będą podobne.
1 konkurencja - Najważniejsza męska postać forum - Osoba dzięki której to forum było by "okaleczone" własnie brakiem tej postaci.
2 konkurencja - Najważniejsza żenska postać forum - ---//---
3 konkurencja - Najbardziej kreatywna postać forum - osoba która swoją kreatywnością i wnoszeniem ciekawych wątków na forum staje się rozpoznawalną postacią.
4 konkurencja - Najbardziej zakręcona postać forum - osoba zabawna, która potrafi każdy wątek ożywić...
5 konkurencja - Najwiekszy psychofan gwiazdy ITI na forum - postać która na forum zawsze wepchnie się ze swoim idolem ITI na szyt ;D (tak po Hollywodzku napisane) <joke>
6 konkurencja - Największy mózg forum - osoba mądra, która swoim rozumem zagnie każdego.
7 konkurencja - Największy intrygant forum - osoba szalenie wnerwiająca, jednakże bez której nudno by było tutaj ;) (licze na nominację ;p)
8 konkurencja - Najwięcej ujawniajaca sie wzgl. komentarzy osoba na forum - osoba która wdg. was pisze najczęsciej i dosyć mądro.
9 konkurencja - Mruk Forum :D- osoba prawie lub wogóle nieujawniająca się na forum.
10 konkurencja - może głupie ale konkurencja ta może pokazac danej osobie co o niej sądzimy, oraz aby się zmieniała na tym forum: "niepotrzebność forum" - tytuł roboczy...
Myslę że musimy mieć te 10 konkurencji...
Proponuję:
01.08 - rozpoczęcie zabawy
- etap nominacji - 2.08 - 11.08
12.08 - wyłonienie nominacji
12.08-19.08 - głosowanie
20.08 - ogłoszenie wyników i przyznanie prowiozrycznych statuetek. Każdy zwyciezca ma 100 znaków na podziękownaie głosującym (hehehehehehehehe) - może tak być...
I jakie są wasze komentarze? Co na to moderatorzy? Podzielcie się swoimi opiniami i spostrzerzeniami. Dzięki wam, ten konkurs może stać się ciekawszy.
Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: piotrek888 »

Camilo, Maxx,Epsztajnek i ja wygraliśmy już w 5 kategorii - :lol:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: II wybory Miss i Mistera forum

Post autor: kamilkomentuje »

Heheheheeh czyli co... ja zakładam wątek myśle...
viewtopic.php?f=7&t=3777
I "eCamery" TVNfakty.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości