Logowanie na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Logowanie na forum

Post autor: wierna fanka... »

Od 2 dni gdy prĂłbujĂŞ siĂŞ zalogowaĂŚ, udaje mi siĂŞ to dopiero za drugim razem:) Za pierwszym zawsze bezskutecznie. I gdy juÂż jestem zalogowana, a chce napisac posta,to musze logowac sie od poczatku. Chyba macie jakies problemy techniczne (to raczej nie jest wina mego kompa albo netu) :(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Logowanie na forum

Post autor: Mandi »

wierna fanka... pisze:Od 2 dni gdy prĂłbujĂŞ siĂŞ zalogowaĂŚ, udaje mi siĂŞ to dopiero za drugim razem:) Za pierwszym zawsze bezskutecznie. I gdy juÂż jestem zalogowana, a chce napisac posta,to musze logowac sie od poczatku. Chyba macie jakies problemy techniczne (to raczej nie jest wina mego kompa albo netu) :(
A juÂż myÂślaÂłam, Âże to tylko ja jestem "inna". :lol: Te problemy robiÂą siĂŞ coraz bardziej irytujÂące. :evil: Ile tak moÂżna? Czy naprawdĂŞ nie da siĂŞ coÂś z tym zrobiĂŚ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Drogie Panie, od zawsze, odk¹d jest forum, co kilka tygodni pojawiaj¹ siê tego typu posty. I potem zawsze wszyscy jakoœ sobie z tym radz¹. A tak naprawdê to jeœli chodzi o logowanie i rzeczy pokrewne, ja od pocz¹tku istnienia forum nic tam nie zmienia³em. Jest tak - jak ma byÌ i naprawdê wiêkszoœÌ user'ów nie ma z tym ¿adnego k³opotu.

Oczywiœcie, czasem ktoœ ma z tym problem, ale jest to wina jego ustawieù. Wywalcie cookie, sprawdŸcie ustawienia IE, zapytajcie na jakimœ specjalistycznym forum typu forum.webhelp.pl, pobróbujcie na ró¿ne sposoby i nie krzyczcie na mnie. 8) :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

PrzecieÂż ja nie krzyczĂŞ :lol: :D i nie mam nawet takiego zamiaru :)
Nawet mi to wcale a¿ tak bardzo nie przeszkadza, po prostu muszê wpisaÌ login i has³o 2 razy, co wyd³u¿a moje czynnoœci o niespe³na pó³ minuty - to jest chyba nic:P
ZasugerowaÂłam tylko, Âże ewntualnie moÂże to byĂŚ jakiÂś problem techniczny, niedopracowanie lub coÂś w tym stylu - bo chyba jest coÂś nie tak (to raczej nie jest wina przeglÂądarki itp. - na innych forach tego samego typu problem nie istnieje).
Ale zdecydowanie daleka jestem od jakiejkolwiek formy wÂściekania siĂŞ :P :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

wierna fanka... pisze:co wyd³u¿a moje czynnoœci o niespe³na pó³ minuty
Bardzo mi przykro, ¿e Twoje czynnoœci wyd³u¿aj¹ siê o pó³ minuty, ale mo¿e mogê w jakiœ inny sposób Ci to wynagrodziÌ, bo z forum naprawdê nie jestem w stanie nic zrobiÌ. :D

A krzyczy Mandi: "Ile tak moÂżna" (przed oczami od razu mam milion wykrzyknikĂłw), czuje siĂŞ poirytowana, zdaje szereg pytaĂą i uÂżywa strasznej emotikonki. :wariat: :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

£ukasz pisze:Bardzo mi przykro, ¿e Twoje czynnoœci wyd³u¿aj¹ siê o pó³ minuty, ale mo¿e mogê w jakiœ inny sposób Ci to wynagrodziÌ, bo z forum naprawdê nie jestem w stanie nic zrobiÌ.
MyÂślĂŞ, Âże raczej nie trzeba :D ale dziĂŞki wielkie. I tak jestem szalenie wdziĂŞczna, Âże to forum w ogĂłle istnieje (a o jego formie nie jestem w stanie powiedzieĂŚ zÂłego sÂłowa - bo moja uwaga takim zÂłym sÂłowem nie byÂła :P) i Âże mogĂŞ tu dzieliĂŚ siĂŞ z innymi wraÂżeniami i opiniami na temat moich ulubionych postaci medialnych....a konkretniej jednej z nich :P :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości