Problem techniczny: znowu ja

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Problem techniczny: znowu ja

Post autor: wierna fanka... »

ZnĂłw wyskakujĂŞ z jakimÂś pewnie bÂłahym problemem...Tylko nie myÂśl sobie, ÂŁukaszu, Âże jestem nazbyt wymagajÂąca i siĂŞ czepiam)
Tym razem nie chodzi tylko o logowanie, ale o ca³oœÌ forum, a mianowicie o problemy z poruszaniem siê po nim od jakichœ 4 dni. Nie wiem, mo¿e macie jakieœ problemy z serwerem albo jego zbytnie obci¹¿enie, ale wielokrotnie strony nie chc¹ mi siê za³adowaÌ i wyœwietliÌ. Wyœwietla mi siê natomiast komunikat o problemach technicznych. Nie mam specjalnie szybkiego ³¹cza, ale nie w tym rzecz, bo jeszcze tydzieù temu by³o wszystko ok - samo zalogowanie siê zajê³o mi ponad 6 min!!!!
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja mam ten sam problem od kilku dni.

Nie rozmawiaÂłem jeszcze na ten temat z administracjÂą, ale czĂŞsto jest tak, Âże nie jest to wina serwera, a dostawcy internetu - w moim przypadku neostrady. I tu naleÂżaÂłoby spytaĂŚ forumowiczow nie korzystajÂących z usÂług tepsy, czy teÂż tak majÂą.

Bo np. kilka dni temu pyta³em Marcina (który ma innego dostawcê) i on takiego problemu nie ma. Chocia¿ ja w tym dniu mia³em bez przerwy. Nie chcê siê o tym rozpisywaÌ, bo to doœÌ skomplikowane i sam do koùca tego nie rozumiem, ale jak tylko bêdzie okazja - zapytam administracjê serwera, a oni z pewnoœci¹ przeka¿¹ pingi i ca³¹ resztê skomplikowanych danych. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Mo¿e co¶ w tym rzeczywi¶cie jest, choæ nawet nie podejrzewa³am, ¿e o to mo¿e chodziæ - JA TE¯ MAM W£A¦NIE NEOSTRADÊ!!!!! I ostatnio do¶æ czêsto nawala. U nich oczywi¶cie - to nie sprawa mojego modemu:)
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No ja nie mam TP i nie mam tego typu problemĂłw.
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No to siê robi coraz bardziej uci¹¿liwe... Bo ile mo¿na przez siedem razy (i dopiero za ósmym skutecznie) próbowaÌ dostaÌ siê do jednego dzia³u, albo choÌby zalogowaÌ?
Coraz bardziej neostrada mnie denerwuje. I to nie tylko w tej kwestii. ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mam kłopot z PW. Przepełniła mi się cała skrzynka nadawcza i nie mogę jej opróżnić. Najpierw zaznaczam wszystkie wiadomości i klikam na opcję ''usuń'', następnie pojawia się potwierdzenie. Klikając na ''tak'', wracam do punktu wyjścia - skrzynki nadawczej. Część wiadomości przeniosłem też ostatnio do folderu ''Zapisane wiadomości'' - jeśli dobrze pamiętam - była to jedyna sprawna opcja. Niestety, żaden ze sposobów, jakich próbowałem nie pomaga. Być może jest to błahostka, dlatego też proszę o radę, bo jestem troszeczkę przyblokowany w wysyłaniu PW. :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości