Gratulacje dla Łukasza!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mi brakowaÂło administratorka! I to bardzo. Co do Ewy, to nikt nie wie czy to "ona" :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filipie nie martw sie pani Ewa napewno do nas jeszcze wrĂłci - niech tylko przez pewien czas nie oddaje rodzicom reszty ze sklepu, a uda siĂŞ jej "zarobiĂŚ" w ten sposĂłb na cafejkĂŞ internetowÂą, a wtedy wszelkie bany i zakazy administratora nie pomogÂą :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

nom to odpisujê i do³¹czam siê do gratulacji, chocia¿ nie wiem o co chodzi³o, ale niewa¿ne... :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie obrazisz chyba siĂŞ ÂŁukaszu, Âże daÂłem na forum gazety link na forum. :lol: :lol: :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:Nie obrazisz chyba siĂŞ ÂŁukaszu, Âże daÂłem na forum gazety link na forum. :lol: :lol: :lol:
Bardzo to dobrze zrobiÂłeÂś. :D Zostaniesz odznaczony Medalem dla Najbardziej ZasÂłuÂżonych PromotorĂłw Naszego Forum. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ekhm... a mis ie nic nie nalezy? :evil: :wink: :cry:
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filip, juÂż kiedyÂś dostaÂłeÂś buziaka i nawet bukiet kwiatĂłw od administratora, za pobicie rekordu w iloÂści postĂłw na naszym forum. Nie bÂądÂź taki zachÂłanny - administrator jest jeden, uÂżytkownikĂłw wielu, a kaÂżdy przecieÂż chce buzi.... :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ale jak sie ludu napcha to bedzie wtedy... Ja juz nie czytam forum medialinku - za duzo postow :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

doktorfaustus1 pisze:Filip, juÂż kiedyÂś dostaÂłeÂś buziaka i nawet bukiet kwiatĂłw od administratora, za pobicie rekordu w iloÂści postĂłw na naszym forum. Nie bÂądÂź taki zachÂłanny - administrator jest jeden, uÂżytkownikĂłw wielu, a kaÂżdy przecieÂż chce buzi.... :twisted:
Czy ja mĂłwiÂłem coÂś o buziaku? :? 8)
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie, nie mĂłwiÂłeÂś, ale skoro upominasz siĂŞ jakiÂś nagrĂłd etc od administartora, to chyba najodpowiednijeszÂą bĂŞdzie buziak :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

NajodpowiedniejszÂą? Za moje wyczyny to jeden buziak za maÂło! Ha!

P.S. SkromnoÂśc jest bardzo waÂżnÂą cechĂŞ czÂłowieka.
Pozdrawiam, Filip
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

jeÂśli chodzi o buziaki od administartora, to ja jestem pierwsza w kolejce :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A no faktycznie :wink: Ale wiecie, wpadÂłem na lepszy pomysÂł. MoÂże w nagrode, dostaniemy buziaczki od katie? :P ÂŁukasz, zrzekÂłbyÂś siĂŞ buziaczkĂłw na rzecz Kasi.... ?? :wink:
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:MoÂże w nagrode, dostaniemy buziaczki od katie? :P ÂŁukasz, zrzekÂłbyÂś siĂŞ buziaczkĂłw na rzecz Kasi.... ?? :wink:
Ja raczej na to nie pozwolĂŞ. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A katie jakie ma na ten temat zdanie, bo z Ciebie to straszny zazdroÂśnik, ale w sumie.... to ja Ci "siem chopak nie cifiem" :wink: .
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości