Gratulacje dla Łukasza!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, tylko nigdy nie widuje sie ich w rubryce "w ciagu ostatnich 24 godzin nasze forum odwiedziÂło:" czy coÂś takiego :?
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:Ja! MĂłwiac o statystykach mĂłwiÂłem o iloÂści uzytkownikĂłw forum, a nie o tym niemiÂłym starciu! Niech Cie cholera ÂŁukasz, zrobiÂłeÂś to specjalnie! :evil:
Ale to Ty siĂŞ powinieneÂś cieszyĂŚ. SAM napisaÂłeÂś tyle postĂłw na tym forum ile wszyscy uÂżytkownicy WirtualneMedia razem wziĂŞci. Zobacz: http://www.forum.wirtualnemedia.pl/ . :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie no, jeszcze jakies 100 mi brakuje, ale nie poruszjmy mojego tematu, ok? To nie o mnie mamy mĂłwiĂŚ, ja jestem wierny temu forum, ale to kazdy wie. Lepiej pogadajmy o tych, ktĂłrzy nie trzymajÂą siĂŞ z nami i nas olewajÂą! Ja bym ich wypisaÂł z naszej paczki! 8)
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Chyba robi nam siĂŞ drugi red bull widzieliÂście kto siĂŞ ostatnio zarejestrowaÂł.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Biedna ta pani, skoĂączyÂły siĂŞ jej tabletki, a bez nich przeÂżywa powaÂżne kÂłopoty emocjonalne. Dzisja jestem pracownikiem TVN, jutro Aszurnasilaplim II, ehh.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No tak, zauwazyÂłem. Juz nawet pisze posty. Akurat ÂŁukasz poszedÂł i bedzie wieczorem... niedobrze znĂłw burdel siĂŞ zacznie... :?
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale w takim razie ona musi mieĂŚ dostĂŞp do innego komputera? JeÂżeli siĂŞ nie mylĂŞ admin powienien zrobiĂŚ coÂś z jej IP
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

W tvn'ie nie maja jednego komputera. A pani na tak wysokim stanowisku ma poewnie caÂą kawiarenke internetowÂą.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie chcemy mieĂŚ tu burdelu prawda?
Nie odpisujmy Ewie|Frankiewicz na posty.
Udawajmy, Âże jej nie ma, moÂże siĂŞ znudzi.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No chybas oszalaÂł! Mam zmarnowac takÂą zabawe! Z takÂą fajnÂą PaniÂą? :wink:
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dopiero teraz uzytkownik kaseta89 zwrozcil moja uwage ze kilka osob zwatpilo jkaobym bral udzial w teleturniju njlbsze ogniwo, zaprszam wiec do dyskusji, na ten teamt, czekam na pytania, ktore potwierdza moja autentycznosc, wiecej wiary w ludzi naprawde jak poczytalem niuektore posty to wnioskuje ze nie tylko ewa ma problemy ze soba, ...pytajcie wiec, a ja postaram was przekonac ze wystapilem w tym teleturnieju, zreszta niew iem co w tym takiego niezwyklego, ze tak bardzo trudno w to uwierzyc
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak samo ja mĂłwiÂłem na EwĂŞ. I co? DawaÂłem jej wiare jednak okazaÂła siĂŞ $#%^ . No ale potwirdzenia, ze NIE pracuje w tvn nie mamy. Ale ja w Ciebie wierze!
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dziekas, mam nadzijeze ze i inne osoby pojda w twoje slady, ale z drugiej strony nie musze nic nikomu udowadniac, przeciez to sie samo potwierdzi za kilka tygodni jak zobaczycie mnie w tv
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:No ale potwirdzenia, ze NIE pracuje w tvn nie mamy. Ale ja w Ciebie wierze!
Mamy. JuÂż pisaÂłem, Âża mamy. Mamy przecieÂż IP i wiemy, Âże korzysta z trzech adresĂłw IP i Âżaden z nich to nie jest komputer TVN (anielka.tvn.pl).
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tego, ze zaden z nich nie jest z TVN nie pisaÂłes, albo za szybko czytaÂłem i przeoczyÂłem. JEsli tak to najmocniej przepraszam.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości