Gratulacje dla Łukasza!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

WidzĂŞ, Âże na forum nie wszyscy rozumiejÂą co siĂŞ staÂło, a wiĂŞc naleÂży siĂŞ kilka wyjaÂśnieĂą dotyczÂących uÂżytkownika podajÂącego siĂŞ za EwĂŞ Frankiewicz z TVN:

1. Z pewnoÂściÂą ten uÂżytkownik nie nazywa siĂŞ naprawdĂŞ E. Frankiewicz i podszywa siĂŞ pod kogoÂś. PamiĂŞtajcie, to pewne.
2. IP wskazuje na to, Âże nie korzystaÂła z komputerĂłw w TVN w Warszawie lub Krakowie.
3. Przed chwilÂą zbanowaÂłem jej IP - powinno pomĂłc. JeÂśli nie pomoÂże, to proszĂŞ nie odpisywaĂŚ. BĂŞdĂŞ kasowaÂł jej posty.
4. Na przysz³oœÌ proszê nie daÌ siê tak ³atwo nabraÌ i nie wysy³aÌ maili z nazwiskami, adresami, ¿eby dostaÌ gad¿et itp.
5. Tematy w których zaczêliœcie siê k³óciÌ (nawet powa¿ny doktorfaustus temu uleg³ :D ) zosta³y zablokowane. Za kilka dni zostan¹ ca³kowicie skasowane.
6. DziĂŞki za info od Was i te wszystkie PW. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jak to skasowane :?: :?: :!: :!: ÂŁukasz! Tego nie zrobisz?! Nie! A poza tym, jak faustus ulegÂł, to juz nikomu nie mozna sie dziwic :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filip pisze: A poza tym, jak faustus ulegÂł, to juz nikomu nie mozna sie dziwic :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: UlegÂłem, bo czasami jestem naiwny, Âłatwowierny..... PS wcale nie jestem aÂż tak powaÂżny :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiesz w moim mniemu to, Âże nie jestes dokonca powazny, to tylko plus. choc na poczatku za takiego ciĂŞ uwazalem - totalnego nudziarza :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja teÂż. Ale szybko go polubiÂłem, mimo to, Âże jest fanem WiadomoÂści TVP. Trzeba nam wiĂŞcej takich FaustusĂłw. :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja czuje sympatie do wszystkich z tego forum oprucz przyciemnionej umysÂłowo pani Ewci!!! Faustusa polubiÂłem najbardziej i z nim pierwszym rozmawialem na tym forum (inni bez urazy)


PS. Ja tez bardzo lubie wiadomosci :D
Ostatnio zmieniony wtorek 24 sie 2004, 18:44 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Żartowałem.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Co mi siĂŞ spodobaÂło, to to, Âże jego wypowiedzi sÂą zawsze rzeczowe i na temat. Fanfary dla Faustysa wraz z buziakami od admina.

P.S. Moze jakis fan club?
Pozdrawiam, Filip
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

MoÂże nie powinienem o tym mĂłwiĂŚ ale ciekawe pod jakim pseudonimem wczeÂśniej kryÂła siĂŞ jak kto woli Ewa-Frankiewicz, Ewa-F, Ewa|Frankiewicz???
Żartowałem.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja wiem! Ja wiem! KryÂła sie pod pseudonimem "Nitol." - ha! Od razu byÂło wiadomo!
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:Fanfary dla Faustysa wraz z buziakami od admina.
Taaaak? I moÂże powiesz jeszcze, Âże z "jĂŞzyczkiem"? :D
Filip pisze:P.S. Moze jakis fan club?
MoÂże. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak Ci na tym zaleÂży ÂŁukaszu? :? No dobrze, skoro siĂŞ domagasz:

Fanfary dla Faustysa wraz z namiĂŞtnym pocaÂłunkiem od admina.

P.S. Kasiu nie patrz na mnie, to on chciaÂł!
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Och zawstydzacie mnie..... :oops: PamiĂŞtam, Âże kiedy pierwszy raz trafiÂłem na stronĂŞ tvn.personal.pl myÂślaÂłem, Âże ze zÂłoÂści dostanĂŞ apopleksji. Teraz jestem tutaj kilkanaÂście razy dziennie 8)
Z drugiej strony macie racje - wszyscy moi znajomi uwaÂżaja ze jestem nadentym bufonem, waÂżniekiem, kujonem uczÂącym siĂŞ w piÂątki wieczoramietc. OczywiÂście czĂŞÂściowo majÂą racjĂŞ :twisted:

PS Przez ostatnie tygodnie brakowa³o mi £ukasza :twisted: Jecha³em po TVN z ca³ej si³y, plu³em na Fakty oraz Waltera i nikt nie zwróci³ mi uwagi, nikt nawet nie stan¹³ do pojedynku. Mam nadziejê, ¿e teraz sytuacja wróci do normy.... :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek 24 sie 2004, 20:29 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dalem wam mozliwosc sprawdzenia autentycznosci fakty czy wystapilem w najslbszym ogniwie i pomimo ze bylo tylu niedowairkow, nie otrzymalem zadnego pyatnia, czuje sie rozczarowany, hehehehe, a moze to tak kokiteeria z tym niedowiarstwem, albo nie mieliscie poprostu przykladu zeby uzasadnic rzekome oszustwa...dziekas dal osob ktore nie watpily :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:PS Przez ostatnie tygodnie brakowa³o mi £ukasza :twisted: Jecha³em po TVN z ca³ej si³y, plu³em na Fakty oraz Waltera i nikt nie zwróci³ mi uwagi, nikt nawet nie stan¹³ do pojedynku. Mam nadziejê, ¿e teraz sytuacja wróci do normy.... :twisted:
KtoÂś jednak tĂŞskniÂł za administratorem. :D Ale ciekawe ilu jest tych, ktĂłrym jest smutno z tego powodu, Âże wrĂłciÂłem. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na pewno pani Ewa - wszak drogi ÂŁukaszu popsuÂłeÂś jej zabawĂŞ. Nie wiadomo skÂąd, naglĂŞ pojawia siĂŞ administrator i wlepia bana w momencie najlepszej zabawy :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości