Faustus, jego praktyki i zadanie dla Łukasza ;)))

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Faustus, jego praktyki i zadanie dla ÂŁukasza ;)))

Post autor: Łukasz »

Kilka poniÂższych postĂłw wydzieliÂłem z tematu "Wszystko o WiadomoÂściach TVP" w dziale "Telewizja". ZrobiÂłem tak, Âżeby nie psuĂŚ Faustusowi jego ukochanego tematu. :D
Ostatnio zmieniony piątek 27 sie 2004, 23:25 przez Łukasz, łącznie zmieniany 3 razy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze:Nie czytam tego tematu regularnie i dlatego jednej rzeczy nie rozumiem. Co to jest ten "Grzegorz Kajdanowicz"? O co chodzi? :D
Ojojoj ÂŁukszu! widzĂŞ, Âże nie czytasz rĂłwnieÂż innych tematĂłw regularnie. PojĂŞcie Grzegorz Kajdanowicz zostaÂło pierwszy raz uÂżyte przez Kubusia Puchatka w dziale Fakty (oj ten powinieneÂś czytaĂŚ wnikliwie :twisted: ) - teamt Kajdanowicz do Camera cafe. Zapraszam do lektury - juz na pierwszej podstronie rozwiÂązana jest zagadka osoby o wdziĂŞcznym pseudonimie Grzegorz Kajdanowicz

Przykro mi, ale muszĂŞ wpisaĂŚ Ci jedynkĂŞ. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Przykro mi, ale muszĂŞ wpisaĂŚ Ci jedynkĂŞ. :twisted:
A bĂŞdzie mĂłgÂł poprawiĂŚ? :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, muszĂŞ tylko coÂś wymyÂśliĂŚ - ciĂŞÂżkiego i ponad siÂły ÂŁukasza :twisted: Niech iĂŞ pomĂŞczy.... :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Uwazajcie na faustusa bo faustus to jakiÂś psychopata. :lol: :lol: :lol:
Jako hobby podaÂł wpisywanie jedynek uczniom do dziennika.
Jeszcze nawet nie jest nauczycielem a ju¿ rwie jego aby tylko pa³ki wstawiaÌ. Có¿ za brutalizm i brak ³agodnoœci. :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

KaÂż mu podaĂŚ numer gg Kasi! Tak! to jest ponad jego siÂły :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak Michos! JuÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ siĂŞ wrzeÂśnia - dokÂładnie 6 w poniedziaÂłek poprowadzĂŞ mojÂą pierwszÂą lekcjĂŞ w Âżyciu. :twisted: A ile jedynek siĂŞ posypie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Zawsze o tym marzyÂłem!!!!! DrÂżyjcie gimnazjaliÂści!!!
Filip Twój pomys³ owszem jest interesuj¹cy, ale ja mam ju¿ coœ o wiele gorszego!!!!!!! Muszê tylko dopracowaÌ szczegó³y!!!

PS proponujĂŞ powrĂłt do tematu, z ÂŁukaszem skontaktujĂŞ sie w najbliÂższym czasie przy pomocy komunikatora gadu-gadu, a efekt Jego karnej pracy domowej juÂż niedÂługo zobaczycie....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

6 wrzesnia? to ci chyba dali ponizej pol etatu, co? czy rok szkolny zaczyna sie jakos inaczej?
Tez swego czasu chcialem byc nauczycielem (matmy/wosu) ale teraz wole dyrkiem byc :P
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj BaryÂła ja tam idĂŞ tylko na praktyki, ale opiekun mojej praktyki ma w nosie to co bĂŞdĂŞ robiÂł - juÂż daÂł mi wolnÂą rĂŞkĂŞ. Kiedy ja siĂŞ bĂŞdĂŞ mĂŞczyÂł z dzieĂŚmi, on bĂŞdzie piÂł kawkĂŞ w pokoju nauczycielskim. Mam tylko nadziejĂŞ, Âże nkit mnie tam nie pobije. :cry: :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, no tak, u nas tez zwykle nauczycielka siedzi sobie z tylu, a my mamy lekcje z praktykantkami (na szczescie). Jedna z niemca byla dosc cienka na poczatku i robila kilka bledow na tablicy. Ale my bylismy madrzejsi - ale sie zawstydzila. A nauczycielka z tylu to wytrzymac ze smiechu nie mogla. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

baryla pisze:hmm, no tak, u nas tez zwykle nauczycielka siedzi sobie z tylu, a my mamy lekcje z praktykantkami (na szczescie). Jedna z niemca byla dosc cienka na poczatku i robila kilka bledow na tablicy. Ale my bylismy madrzejsi - ale sie zawstydzila. A nauczycielka z tylu to wytrzymac ze smiechu nie mogla. :lol: :lol: :lol:
MoÂże nie byÂła "cienka" tylko zdenerwowana. Uwierz mi poczÂątki bywajÂą trudne - jedna z moich koleÂżanek juÂż panikuje przed tymi praktykami. Zreszta ja teÂż zbyt pewnie sie nie czujĂŞ. SzczegĂłlnie bojĂŞ siĂŞ klas trzecich. Gimnazjum nie jest jednak dobrym miejscem pracy dla mÂłodego nauczyciela. MoÂże przesadzam, ale uczniowie gimnazjum sÂą w tak zwanym trudnym wieku i czasami trudno jest zÂłapaĂŚ z nimi kontakt. Zapewniam, Âże to wcale nie jest przyjemne - inna perspektywa, inna rola i trzydzieÂści osĂłb kontra jedna :roll: :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

eee, seerio?
jak tak piszesz to musisz sie rzeczywiscie bac- ale my, gimnazjalisci, uczniowe klas trzecich, nie jestesmy tacy zli... :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zobaczymy, 6 wrzeÂśnia mogĂŞ zdaĂŚ relacjĂŞ, mam nadziejĂŞ, zĂŞ obejdzie siĂŞ bez strat w ludziach :P

PS teraz wracam juÂż do wÂątku WiadomoÂści :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

w gruncie rzeczy to mozemy ci dac pare rad :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Rady dla faustusa.
1. Zachowaj spokĂłj.
2.ZdobÂądÂź ich szacunek aby nie byÂło tak, Âże na lekcji sÂą grzeczni a za twoimi plecami wyklinajÂą ciĂŞ w niebogÂłosy.
3.WychodŸ poza schematy ksi¹¿kowe. DorzuÌ coœ od siebie, wymyœl jakieœ sposoby na zainteresowanie ich lekcj¹.
4.Nie uwa¿aj swych uczniów za pó³g³ówków. Gimnazjaliœci mimo m³odego wieku cwani mog¹ byÌ.

Ale niby sÂą to tylko praktyki i wiadomo, ze robi siĂŞ je z obowiÂązku i serce rzadko kiedy w takie lekcje nauczyciel wkÂłada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości