Faustus, jego praktyki i zadanie dla Łukasza ;)))

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok ÂŁukasz, na gg zrobiĂŞ Ci niezapowiedziana kartkĂłwkĂŞ. Ale dla Cieie to zaÂłatwĂŞ. MuszĂŞ wymyÂśliĂŚ coÂś naprawdĂŞ strasznego! :twisted: :twisted: :twisted:

PS oni naprawdĂŞ majÂą z tym kÂłopoty..... :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nas teÂż w ubieglym roku mĂŞczyl przeliczaniem dat, ale teraz juz sie to skoĂączylo. Stawiaj im paly ile tylko sie da :twisted: muszÂą wiedzieĂŚ kto tam rzÂądzi. PrzecieÂż niektĂłrzy to taka cholota, Âże rĂŞce opadajÂą, oni w kilkanaÂście minut mowiÂą wiĂŞcej przeklenstw niz ja przez cale zycie :? .
Ostatnio dochodzĂŞ do wniosku, ze z mojÂą "inteligentnÂą" klasÂą daleko nie zajdĂŞ :(
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie postawi³em jeszcze ¿adnej jedynki. Na razie nagradzam ich aktywnoœÌ a z zachowaniem uczniów nie mam wiêkszych k³opotów. Zrezygnowa³em z klas pierwszych - te by³y najgorsze - i nawet ca³kiem dobrze idzie mi w tym gimnazjum. Musze tylko sprawdziÌ kartkówkê i wiêcej moja noga nie postanie w tej klasie. Niestety nie p³ac¹ mi za praktykê, wiec czemu mam wychowywaÌ niektórych uczniów, wstawiaÌ jedynki, oceny naganne - to i tak nic nie da. Niech etatowi nauczyciele popracuj¹ nad ich wychowaniem. Nie wiedzia³em, ¿e kiedyœ to powiem, ale kiedy mam mieÌ lekcje z pierwsz¹ klas¹, to wszelki idea³y oraz pomys³y zostawiam za drzwiami. Ale np ju¿ w drugich i trzecich wcielam w ¿ycie swoje pomys³y. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Sylwio, Âże tak spytam, ile lat masz Ty, oraz twoi "inteligentni" rĂłwiesnicy z klasy? :D
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PS oczywiÂście nie chciaÂłem nikogo uraziĂŚ! W pierwszych klasach naprawdĂŞ sÂą dobrzy uczniowie, ale coÂż zaledwie 8 potrafi caÂłkowicie zepsuĂŚ opiniĂŞklasy. Ja niestety mam trochĂŞ "rozbrykanych" pierwszakĂłw, ktĂłrzy ÂżyjÂą jeszcze wakacjami.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Tyle samo co ja :D czyli 14 (juÂż 14 dzis mam urodziny :wink: ), ale sÂą tak "mÂądrzy", Âże zasanawiam sie dlaczego jeszcze nie ma mnie w Warszawie na GieÂłdzie.

To naprawde ntrafiÂłes na jakies bydÂło, moja klasa rok temu byÂła lepsza (chyba) bo u nas tylko 5 psuje opinie klasy, a 20 osĂłb zaniÂża ÂśredniÂą.
Ostatnio zmieniony wtorek 14 wrz 2004, 15:47 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze::D Otó¿ okaza³o siê, ¿e po kilku latach od wprowadzenie reformy edukacji uczniowie pierwszej klasy gimnazjum (dawniej by³a to siódma klasa podstawówki) maj¹ k³opoty z przeliczaniem dat na wieki - np twierdz¹, ¿e rok 1234 by³ w XI lub XII wieku, nie wiedz¹, ¿e czas dzielimy na wieki, nie iwedz¹, ¿e ¿yj¹ w XXi wieku a o podziale na Nasz¹ erê i Przed nasz¹ er¹ nigdy nie s³yszeli. Có¿ - ja to wiedzia³em juz w czwartej klasie :?
Co za tempaki :shock:
Np dzisiaj zwróci³em siê do pewnego ch³opca takimi oto s³owami: "Kolego, przesi¹dŸ siê do pierwszej ³awki, poniewa¿ przeszkadzasz mi w prowadzeniu lekcji od samego pocz¹tku". "Ale my nie jesteœmy kolegami" - odpowiedzia³. Powiedzia³em mu wiêc, ¿e owszem kolegami nie jesteœmy, wiêc dla tego nie ¿yczê sobiê, aby zwraca³ siê do mnie jak do kolegi, nie uwa¿a³ na lekcji i przede wszytki nie szanowa³. Oczywiscie g³êboko w nosie mia³ moje rady...
What... :shock: Takie coÂś powinno byĂŚ niedopuszczalne :shock: PowinieneÂś powiedzieĂŚ mu "Skoro aÂż tak zaleÂży Ci na stronie 102, to nie ma najmniejszego problemu", a potem z hukiem otworzyĂŚ dziennik na ocenach z zachowania. Nauczy siĂŞ bachor manier :evil: Nie wyobraÂżam sobie, Âżeby tak siĂŞ do nauczyciela odnosiĂŚ :shock:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:01 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ZaleÂży jak bardzÂą sÂą rozbrykani, ale czĂŞsto wystarczaja dodatkowe zadania. Ja np. dostaÂłem regulamin szkoÂły przetÂłumaczyĂŚ na angielski. Na dzieĂą nastĂŞpny, oczywiÂście.

Na mnie to nie dziaÂła... :D

P.S. DziÂś masz urodziny Sylwia? Tak zrozumiaÂłem... wszystkiegop najlepszego w takim bÂądÂź razie!

P.P.S. 14? Ja 13 i chyba jestem najwiĂŞkszym forumowym gĂłwniaÂżem :D.
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

To s¹ bandyci, m³odzi chuligani. To jest jakies dziwne pokolenie, w budynku dla gimnazjum krêci siê tyle kajtów, ktore ledwo siêgaj¹ mi do pasa (az dziw bierze, ze to 1 kl. gimnazjum :shock: ), a takie s³ówka, ze az uszy puchn¹.

DziĂŞkuje bardzo za Âżyczenia :D .
Ostatnio zmieniony wtorek 14 wrz 2004, 15:54 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Szzczerze mĂłwiÂąc, choĂŚ do takowej 1 gim. uczĂŞszczam, to rĂłwnieÂż podzielam Twoje zdanie :P A muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże ostatnie pokoleniÂą sÂą baaardzo niskie... z kaÂżdym rokiem wrĂŞcz coraz niÂższe... :D Serio, serio
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nie wierze. Masz 13 lat?.

Czekasz pod salÂą na nastĂŞpnÂą lekcjĂŞ, obok ma mÂłodsza klasa i tylko sÂłyszysz : np. "zostaw to kur.. , spier....". Ludzie co za prymitywy ledwo od ziemi odrosli, a takie wychowanie.
P. Szymon mĂłwi mi, ze jestem jedynÂą osobÂą w tej klasie na poziomie.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie znam pana szymona, ani Twojej klasy, ale nie zdziwiÂłbym siĂŞ, gdyby to byÂła najszczersza prawda :D .

Hihihi.... kolejna juÂż osoba :D ... Tak, 13 :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Jej, myslaÂłam, ze jesteÂś co najmniej 2 razy starszy :D
P. Szymon mo¿e byÌ tylko czasami ma jakies dziwne humory, dzis kiedy zapyta³am go kiedy sprawdzi referaty naskoczy³ na mnie, ze on ma referaty od dziewiêciu klas i nie sprawdzi ich w jeden dzien, czêsto siê z nim nie zgadzam , g³ównie o oceny dla nieuków.
Raz juz nawet u niego pisalismy kartkĂłwke karnÂą dziĂŞki 4 osobom, ktĂłre sÂą nieznoÂśne (bylismy pierwszÂą klasÂą), ostatnio stawia nam 2 kreski, ale przed 3 sie powstrzymuje.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

[quote="marcin_pabianice

What... :shock: Takie coÂś powinno byĂŚ niedopuszczalne :shock: PowinieneÂś powiedzieĂŚ mu "Skoro aÂż tak zaleÂży Ci na stronie 102, to nie ma najmniejszego problemu", a potem z hukiem otworzyĂŚ dziennik na ocenach z zachowania. Nauczy siĂŞ bachor manier :evil: Nie wyobraÂżam sobie, Âżeby tak siĂŞ do nauczyciela odnosiĂŚ :shock:
DziĂŞkujĂŞ za radĂŞ, moÂże jutro uda mi siĂŞ przetestowaĂŚ ten system :twisted: :twisted: :twisted:

Gratulacje dla Sylwii i Filipa - nawet niezÂły ten Wasz coming out :lol: Sylwia, jestem pod wraÂżeniem, myÂślaÂłem, Âże chodzisz do liceum :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Faustusie... nie potrafisz oceniaĂŚ ludzi... mnie tez, jak pamietam, miales za straszego :wink:
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości