Faustus, jego praktyki i zadanie dla Łukasza ;)))

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Do liceum dopiero za rok po testach bêdê siê szykowaÌ :D , a póŸniej jadê na GPW. Zmieniê statut Gie³dy i przeniose j¹ do Gdyni. :wink:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PoniewaÂż Ty Filipie, jesteÂś czÂłowiekiem zagdkÂą - czasami widaĂŚ ile masz lat, czasami sprawiasz wraÂżenie dorosÂłego... Po prostu pierwsze sÂłyszĂŞ, aby uczeĂą gimnazjum interesowaÂł siĂŞ ekonomiÂą. W mojej szkole nie wiedzÂą pwenie nawet kto jest premierem. (Nie mam WOS-u, wiĂŞc nie sprawdzĂŞ). Ale cieszĂŞ siĂŞ, Âże Sylwia ma takie zainteresowania. Gurnolotnie powiem - ten kraj czeka na takich ludzi!!! :P :wink:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Wszyscy siĂŞ dziwiÂą, ci ktĂłrzy o tym wiedzÂą, bo z mojej szkoÂły nikt nie wie, bo i tak nie zrozumiejÂą o co chodzi, jedynie p. Szymon wie, bo kiedys wymusiÂł na mnie tÂą odpowiedÂź.
Ostatnio czyta³am ksi¹zke od WOSu z ciekawoœci, bo s¹ tam elementy ekonomiczne to myœlalam, ze spale t¹ ksi¹¿ke, nie doœÌ, ze nic konkretnego nie napisali to jeszcze same b³êdy, g³ównie odnoœcie obligacji i takies ³atwiutkie zadania, np. dlaczego oplaca siê inwestowaÌ w akcje, czym rózni sie obligacja od akcji, a najlepsze- co to jest hossa i bessa, oraz jaki trend panuje teraz na GPW i tu wszyscy mogliby sie zagi¹Ì, bo na GPW jest trend boczny :D .

Jak slucham niektorych z mojej klasy to rĂŞce opadjÂą, oni nawet nie umiejÂą pÂłynnie czytaĂŚ :!:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie wiedzÂą kto jest premierem? Nie przesadzasz Faustusie? Wszak kaÂżdy teraz wie, nawet w podstawĂłwkach! Chyba, Âże to tylko ja jestem na tyle nienormalny, Âżeby interesowac siĂŞ politykÂą... tym bardziej w dzisiejszych czasach, nie jest tak? :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Chyba Faustus ma racje, u mnie o polityce jako tako wie moze 5 osĂłb. A jak juz wiedzÂą cos to tylko o tym, ze Samoobrona ma racjĂŞ :evil: . Chyba p. Szymon mĂłwiÂł, ze niewyksztalocnymi ludÂźmi mozna najbardziej manipulowaĂŚ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak? :D Skoro przeciĂŞtny gimnazjalista ma takÂą wiedzĂŞ, to ja jestem strasznie wyksztaÂłcony :D :roll: Macie zatem fajnÂą klasĂŞ :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:02 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Mo¿e i s¹ fajni, ale czasami, bo jak cos powiedz¹ to mo¿na ze œmiechu nie wyrobiÌ. Jednak czuje, ze ciê¿ko bêdzie zajœÌ na szczyty z tak¹ klas¹ i z tak¹ matematyczk¹. Najlpesza to jest wychowawczyni zawsze jak do nas przychodzi to mówi: wy jesteœcie nienormalni, ja nie wiem jak do was mówiÌ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Sylwia pisze:Chyba Faustus ma racje, u mnie o polityce jako tako wie moze 5 osĂłb. A jak juz wiedzÂą cos to tylko o tym, ze Samoobrona ma racjĂŞ :evil: . Chyba p. Szymon mĂłwiÂł, ze niewyksztalocnymi ludÂźmi mozna najbardziej manipulowaĂŚ.
A wiêc potwierdza siê to, ¿e jestem "nienormalny" :( No có¿, zwisa mi to :D U mnie jest z kim o tym pogadac i nikt nie mówi o racji Samoobrony... z drugiej strony, pewnie siê boj¹ :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

:D To co ja mam powiedzieÌ?, ekonomia, Gie³da, Bilans, skoùczylam SGI ¿eby lepiej poznaÌ GPW, znam skróty wszystkich spó³ek notowanych na Gie³dzie :D i tak ju¿ od dwóch lat . O polityce mozna codziennie us³yszec w serwisach informacyjnych, a o ekonomii rzadziej.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ale Ty jesteÂś super dziewczyna! A ja? :(



:P
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Filip! Ty tez jesteÂś super dziewczyna! Nie Âłam siĂŞ :lol:
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

:D :D Od razu super, jestem normanym czÂłowiekiem-gieÂłdowcem :wink:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

szymcio9 pisze:Filip! Ty tez jesteÂś super dziewczyna! Nie Âłam siĂŞ :lol:
Wiesz... nie bĂŞdĂŞ siĂŞ pulbicznie wyrazaÂł, ale jakbym Ci na*** no by Cie normalnie.... :evil: A poza tym to dziĂŞki :D TeÂż jesteÂś fajna!

Sylwia: Nie mniej jednak.... :wink:
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Chyba napiszĂŞ do prezesa Rozluckiego, aby mnie przyjÂą na GieÂłdĂŞ, ucze siĂŞ teraz tylu zbĂŞdnych rzeczy :evil: i mĂŞcze siĂŞ z jakimiÂś starymi nauczycielami, ktorzy niczego nie umiejÂą nauczyĂŚ (matematyka).
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

niespotykane zainteresowania... ja na przykÂład w ogĂłle nie rozumiem ekonomii (na szczĂŞÂście jeszcze nie muszĂŞ... jeszcze...) ale wiem chociaÂż kto jest premierem. wbrew pozorom to i tak duuuuuÂża wiedza :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości