Faustus, jego praktyki i zadanie dla Łukasza ;)))

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dzisiaj sprawdzaÂłem wypracowania i postawiÂłem:
3 szĂłstki
kilka piÂątek
kilka czwĂłrek
2 trĂłjki
oraz 2 jedynki - obie prace ÂściÂągniĂŞte z internetu, a mĂłwiÂłem, Âże teÂż potrafiĂŞ szukaĂŚ w sieci - zajĂŞÂło mi to tylko dwie minutki. NastĂŞpnie skopiowaÂłem adres odpowiedniej strony, wkleiÂłem go do nowego dokumentu word, nastĂŞpnie wÂłoÂżyÂłem prace od drukarki i do drukowaÂłem brakujÂący fragment - tj na czerwono ADRES STRONY WWW - jutro wpisze paÂły do dziennika, teraz musze ochÂłonÂąc - troche mnie zdenerwowaÂła ta sprawa. MyÂślĂŞ rĂłwniez nad jutrzejszÂą przemowÂą pt. Skutki oszukiwania pana parktykanta!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

G³upcy, myœl¹, ¿e jestem jakimœ kretynem lub debilem, który nie ma pojêica o tym co czyta i co powinnien wiedzieÌ uczeù gimnazjum. Ju¿ po pierwszym zdaniu zorientowa³em sie, ¿e ca³a praca jest ¿er¿niêta w bezczelny i chamski sposób - ch³opak skopiowa³ tekst a nastênie klikn¹³ "Drukuj" nawet pewnie nie przeczyta³!! Ba³wan jeden z drugim!!! I to a¿ dwa takie przypadki w klasie. :evil: :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no prosze Cie!! zachowujesz sie jak nauczyciel, uczniowie oczekujÂą po praktykantach samych dobrych ocen wiec nie moÂżesz postawic jedynek! Tego sie nie robi kotu, jakby powiedziaÂła WisÂława Szymborska.
Wstyd wstyd, lepiej byÂś zmusiÂł ich Âżeby sami to napisali jeszcze raz, stawianie jedynek skÂłoni ich tylko do tego Âżeby ciĂŞ nazwali "gÂłupim kut****" :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ByÂło to w zeszÂłym roku. Na polskim pani sprawdzaÂła wypracowania i dwie osoby miaÂły identyczne fragmenty.
- TeÂż mam internet - skomentowaÂła polonistka, ale o dziwo nie postawiÂła jedynek.
Jeden postaÂł trĂłjĂŞ minus, drugi czwĂłrkĂŞ minus, 'bo siĂŞ bardziej postaraÂł'... heh. Sam nie wiem czemu tak zrobiÂła, jedynki przecieÂż wstawia Âłatwo z sympatycznym uÂśmiechem na ustach :lol:
Ale ogĂłlnie fajna nauczycielka :)
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

doktorfaustus1 pisze:Dzisiaj sprawdzaÂłem wypracowania i postawiÂłem:
3 szĂłstki
kilka piÂątek
kilka czwĂłrek
2 trĂłjki
oraz 2 jedynki - obie prace ÂściÂągniĂŞte z internetu, a mĂłwiÂłem, Âże teÂż potrafiĂŞ szukaĂŚ w sieci - zajĂŞÂło mi to tylko dwie minutki. NastĂŞpnie skopiowaÂłem adres odpowiedniej strony, wkleiÂłem go do nowego dokumentu word, nastĂŞpnie wÂłoÂżyÂłem prace od drukarki i do drukowaÂłem brakujÂący fragment - tj na czerwono ADRES STRONY WWW - jutro wpisze paÂły do dziennika, teraz musze ochÂłonÂąc - troche mnie zdenerwowaÂła ta sprawa. MyÂślĂŞ rĂłwniez nad jutrzejszÂą przemowÂą pt. Skutki oszukiwania pana parktykanta!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

G³upcy, myœl¹, ¿e jestem jakimœ kretynem lub debilem, który nie ma pojêica o tym co czyta i co powinnien wiedzieÌ uczeù gimnazjum. Ju¿ po pierwszym zdaniu zorientowa³em sie, ¿e ca³a praca jest ¿er¿niêta w bezczelny i chamski sposób - ch³opak skopiowa³ tekst a nastênie klikn¹³ "Drukuj" nawet pewnie nie przeczyta³!! Ba³wan jeden z drugim!!! I to a¿ dwa takie przypadki w klasie. :evil: :evil:
Mówisz zupe³nie jak p. Szymon te¿ powtarza nam to przed ka¿dym referatem. Stawiaj pa³y ile tylko wlezie. Bo mnie ju¿ zaczyna denerwowaÌ takie zachowanie, to ja sie mêcze, szuakm, czytm, myœle (jak wlaczy³am o 6 na koniec w ubbieg³ym roku to 4 dni siedzia³am przed kompem i czyta³am o stylu romaskim i gotyckim, co doprowadzi³o póŸniej to sprzeczki z p. Szymonem i nawe siê na mnie obrazi³, ale w nastêpnym tygodniu juz wybaczy³). Praktykanci tez musz¹ byc ostrzy, niech cho³ota sobie nie myœli, ze jak lekcje z praktykantem to wakacje.
Jestem za stawianiem paÂł, niech takie bydÂło nie wychodzi ze szkoÂły jak najdÂłuzej, o pĂąstwu korzysci nie przyniosÂą. P ewna dziewczyna z mojej klasy (starsza od nas wszytskich o 2 lata) zostaÂła przepuszczona za darmo do 2 kl. i efekt jest taki, ze w tym roku byÂła moze 3 dni w szkole, a teraz wagaruje, apelowaÂłam do nauczycieli zeby to zostawili, postawili na koniec paÂłe, ale nie jak zwykle :evil: Nie ma sprawiedliiwoÂści na tym Âświecie :(
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow.pablo pisze:no prosze Cie!! zachowujesz sie jak nauczyciel, uczniowie oczekujÂą po praktykantach samych dobrych ocen wiec nie moÂżesz postawic jedynek! Tego sie nie robi kotu, jakby powiedziaÂła WisÂława Szymborska.
Wstyd wstyd, lepiej byÂś zmusiÂł ich Âżeby sami to napisali jeszcze raz, stawianie jedynek skÂłoni ich tylko do tego Âżeby ciĂŞ nazwali "gÂłupim kut****" :arrow:
Dlaczego niby ma nie postawiÌ jedynek? Nawet zapewne nie wiedz¹ co tam jest napisane. Jak to powiedzia³¹ Sylwia inni siê napracowali, a taki kurdupel klikn¹³ tu i tam i na szóstkê czeka. SprawiedliwoœÌ musi byÌ!
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:02 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A moÂże Doktorze skÂłoniÂły ciĂŞ do tego jakieÂś traumatyczne przeÂżycia z lat dzieciĂŞcych :?: PamiĂŞtam, Âże po lekcjach z niektĂłrymi nauczycielami chciaÂłem zostaĂŚ nauczycielem i pomĂŞczyĂŚ ich wÂłasne pociechy codziennÂą porcjÂą jedynek :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

arrow.pablo pisze:no prosze Cie!! zachowujesz sie jak nauczyciel, uczniowie oczekujÂą po praktykantach samych dobrych ocen wiec nie moÂżesz postawic jedynek! Tego sie nie robi kotu, jakby powiedziaÂła WisÂława Szymborska.
Wstyd wstyd, lepiej byÂś zmusiÂł ich Âżeby sami to napisali jeszcze raz, stawianie jedynek skÂłoni ich tylko do tego Âżeby ciĂŞ nazwali "gÂłupim kut****" :arrow:
Tak i przy okazji sam bêdê musia³ po raz kolejny sprawdzaÌ te wypociny i to w dodatku za darmo. Wtedy dopieo by³bym os³em. :evil: Powiedzia³êm, ¿e wpisze jedynki i ju¿ to zrobi³em - nauczyciel opiekun powiedzia³ mi, ¿e to leniwi uczniowie, wiêc wyrzutów sumienia nie mam.
Krasu, aleÂż nie mam takich traumatycznych przeÂżyĂŚ :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Jezeli juz o sprawdzaniu mowimy to ma pytanie co nauczyciele robia przez caly dzieĂą?. RobiÂą sprawdziany lub referaty, ale Âżeby je sprawdzic to nie maja czasu :evil: i po miesiacach oddaja.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Sylwio masz racjê - ka¿dy sprawdzian czy wypracowanie powinno byÌ w miare mo¿liwoœÌi szybko sprawdzone. Ja np sprawdzam z dnia na dzieù - czasami mom k³opot z postawieniem sprawiedliwej oceny, ale nigdy nie powodowa³o to ¿adnych opóŸnieù. Tylko w taki sposób mo¿na pomóc uczniom w nauce, rozwijaniu zainteresowaù etc. Ale zapewniam, nauczyciel ma jeszcze trochê obowi¹zków w domu (jak ka¿dy). Poza tym to jedyna praca, któr¹ czêœciowo trzeba wykonaÌ w domu. Np taki górnik w domu ogl¹da TV, ja piszê konspekty, wymyœlam scenariusze lekcji, nowe sposoby przekazywania wiedzy, czytam gazety, ksi¹¿ki etc. Ostatnio nawet brakuje mi czasu :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Jezeli nauczyciele nie maja czasu sprawdzac to nie powinni robic sprawdzianow (w ubieglym roku matematyczka zgubila nasze sprawdziny, chyba byly z %). To jest ich praca domowa, ja jak nie zrobiĂŞ to dostaje minusa , ale jak nauczyciel nie sprawdzi to jeszcze siĂŞ wkurzy, ze pytasz go kiedy odda sprawdziany.
P. Szymon oczywiÂście nie sprawdziÂł referatow, mowi, ze na poniedzialek moze mu siĂŞ uda :? watpie. Albo denerwuje mnie, kiedy zadaje pytanie (przewaÂżnie o jakies daty) i cala klasa nie wie to zawsze pyta mnie , a jak ja nie wiem to mi wyrzuty robi, ze to niedopuszczalne, gdyby pytal o ekonomiĂŞ lub sport to moge w jednej chwili odpowiedziec, a nie mysli, ze jestem chodzÂącÂą enycklopediÂą i tz czasami mĂłwi takimi skomplikowanymi wyrazami i Sylwia ma powiedziec co to znaczy :?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Sylwia pisze: (w ubieglym roku matematyczka zgubila nasze sprawdziny, chyba byly z %).
u nas w 4 klasie lo te¿ by³ taki przypadek, pisaliœmy sprawdzian z matematyki którego potem bardzo d³ugo nie mogliœmy siê doczekac spowrotem, wreszcie na koniec roku profesorka powiedzia³a mi ze dostalem 5 z poprawy sprawdzianu :? 1. nigdy nie pisa³em zadnej poprawy w 4 klasie 2. nigdy wczesniej nie dosta³êm 5 z matematyki w liceum, od razu wiedzialem ze zgubi³a :D :arrow:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A ta na otarcie Âłez zrobiÂła nam drugi sprawdzian, ktĂłrego nie oddawaala chyba przez miesiÂąc.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości