Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: piotrek888 »

z nudów Was opiszę :D

maxxx niekwestionowany fan Asi Kryńskiej zawsze kiedy wchodzę na forum patrzę na dział załoga z myślą, że jest coś o Beacie kiedy widzę maxxx wiem że wątek o Asi wrze. Poza tym wydaje się miły

Camilo chciałoby się rzec tak jak powyżej :D zamiast Camilo mówię na niego Pan redaktor

epsztajnek jak dla mnie Pan video zresztą zawsze służy pomocą jeżeli ma jakieś video albo capsy do tej pory mam historyczne video z Beatą samą w Faktach - dzięki!

obieżyświat Agata Tomaszewska "osobiście" nie znam ale kojarzę tylko z wątku A.T

Nika na początku jakoś nam się nie układało "pokłóciliśmy" się o nic miła Pani redaktor fanka Kacpra ( tak jak ja) Jarka (tak jak ja) i Anity Werner Beatę też chyba lubi ;)

pop na forum wydaję się być zgryźliwy i zaczepny zawsze chce dowieść swojego ale osobiście miły człowiek

Marcin jak dla mnie Pan rygor zawsze bałem się napisać coś niestosownego bo bałem się, że dostanę bana teraz sądzę, że szkoda, że odszedł

JacanTVN24 jak widać fan Faktów i tvn24 zawsze ich borni i w większości sytuacji ma rację

:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: Nika »

Ponieważ widzę, że jest zapotrzebowanie na nową edycję (policzyłam, że tym razem to już czwarta z kolei), to w takim razie otwieram nowy wątek ku tej okazji. Tak jak w poprzednich edycjach każdy użytkownik opisuje, charakteryzuje 10 wybranych forumowiczów. Pierwszą charakterystykę zaczął już piotrek888 (jego posta przeniosłam tu z poprzedniej edycji, żeby wszystko się kupy trzymało). Zapraszam do zabawy! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 - czytając jego posty ma się wrażenie, że to przedszkolak zakochany bez reszty w Pani Przedszkolance :rozglada: . Gotów bić łopatką po głowach kolegów twierdzących, że dziewczyny w grupie starszaków też są fajne . ;(
pop - czytając jego posty ma się wrażenie , że jest akademickim przykładem uczestnika wyścigu szczurów :hyh: . Gotów spychać innych w przepaść byleby być największym w całym świecie. :>
nika - dobry przykład, że władza nie musi uderzać do głowy. :aniol:
camillo - główny dostawca informacji na temat Posat News , coraz częściej daje wyraz rozgoryczenia TVN24, czemu się nie dziwię. :<
maxxx - patrząc na recesję dręczącą to forum, na to, co się stało z wątkami Anity W, Ani J, co się zaczyna dziać z wątkami Agaty T i Joanny K wołam profilaktycznie: "maxxxiu nie odchodź :rydzyk: Jak ty odejdziesz z tego forum, to ja za tobą " :stop:
obieżyświat i marcinkowsky razem wzięci - po mimo recesji na wątku Agaty, ostatni wierni strażnicy tego wątku. Koledzy trzymajcie się :plus: i wspomagajcie mnie na duchu, bo czuję z przerażeniem, że fascynacja tą intrygującą Poznanianką nie jest już tak silna, jak jeszcze rok temu :mhm:
Don Mateo - jedni forumowicze odchodzą, a inni przychodzą. Oto pojawił się kolejny fan wierny jednej dziennikarce. Raz nawet zdrowo przesadził z tym fanowaniem, próbując dodzwonić się do swojej idolki na telefon podany w zupełnie innym forum w sprawie szkockiego setera. :wariat:
Herman - czasami utwierdza mnie w przekonaniu, że warto pielęgnować swoje archiwum na temat "Intrygujące panie TV". Życzę szybkiego rozwiązania zagadki , jaki odcień oczu ma Dagmara K. 8)
JacekPach - milczący ( prawie nie wypowiada się publicznie ) fan Joanny Kryńskiej. Czekam na spełnienie pewnej obietnicy. :cicho:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: Nika »

Moja charakterystyka:

epsztajnek - forumowy archiwizator obrazu, wielbiciel pięknych pań ze srebrnego ekranu, przede wszystkim Joasi Kryńskiej i Agaty Tomaszewskiej, pilnuje poprawnej wymowy nie tylko wśród forumowiczów, ale także zwraca uwagę na potyczki językowe dziennikarzy.

DJ Ice - jeden z ciekawszych userów, którzy pojawili się ostatnio na forum, wie wszystko o wszystkich programach w stacjach, jak i o samych stacjach, dużo i ciekawie pisze, takich userów nam trzeba! :D

arczi - moja nieformalna, nieoficjalna forumowa prawa ręka ( :lol2:), zawsze chetnie doradzi, podpowie, a jak trzeba to pocieszy (to jemu wypłakiwałam się na gadu jak Kaliszewski odszedł :szalony:), wielbiciel talentu i urody Magdy Sakowskiej. :D

Marcin - kolejny człowiek, który prawie od roku, zawsze i przy każdym forumowo-redakcyjnym problemie służy radą, pomocą, a jak trzeba to terapią śmiechową. Chyba jako jedyny umie się postawić i powiedzieć czasami coś bez ogródek naszemu adminowi. :lol2:

maxxx - tajemniczy człowiek z gór, niejedna noc na gadu przegadana, wesoły i sympatyczny, dzięki niemu i epsztajnkowi wątek Asi Kryńskiej tętni życiem, honoru Joanny gotów bronić zawsze i wszędzie, wielbiciel piłki nożnej, szczególnie tej granej na stadionach Hiszpanii :D

adam - pojawia się i znika, lubię się z nim spierać w żartach, do dziś jestem mu wdzięczna za rozhulanie wątku Górlickiego. Fajnie jakby znów się pojawił...

Camilo - zaczynał wrzucając same capsy, teraz jak się rozpisze to nie może przestać, zawsze merytorycznie, stąd nie bez powodu został szefem redakcji naszego serwisu, lubię czytać jego newsy, do dziś pamiętam jeden z pierwszych o bojkocie TVN, sympatyczny chłopak, z którym kiedyś chwilo miałam o głupie skany na pieńku :lol2:

Tinki Winki - szkoda, że ostatnio się nie pojawia, początkowo mnie drażnił, ale z czasem polubiłam ten jego ironiczno-sarkastyczny ton zawarty niemal w każdym poście, udowodnił, że nie wszystko trzeba brać tak jednoznacznie i na poważnie, niestety przez wielu nierozumiany.

czerk - fan Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, chyba dobrze się zna na tańcu, często przesyła przesympatyczne PW z wyrazami współczucia :lol2: lub uznania, na początku traktowałam go z dystansem, ale potem mnie do siebie całkowicie przekonał.

piotrek888 - zatwardziały fan Beaty Tadli, czasami przesadny, aż do bólu, nie pozwala o swej ulubienicy złego słowa powiedzieć, ale jako fan spisuje się na piątkę prowadząc jedną z niewielu, o ile nie jedyną stronę w sieci o Beacie.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A no to i ja coś napiszę :D

Nika- dziewczyna, o której możnaby dużo napisać :D Nie raz, nie dwa na gadu sobie dyskutowaliśmy na bardzo różnorakie tematy.
Wydaje mi się, że mamy bardzo podobne poczucie humoru i m.in. dzięki temu nawiązaliśmy dobry kontakt. Jako Pani moderator radzi sobie świetnie, udowadnia, że kobiety jak najbardziej nadają się na kierownicze stanowiska ;) Pamiętam nasze twórcze wymiany zdań w wątku Kacpra Kaliszewskiego.

maxxx- zawsze przypadną nam do gustu te same panie dziennikarki. Bardzo rzeczowo i fachowo można wymienić swoje poglądy na te tematy.. i nie tylko oczywiście :lol2: Dba o to, by o Joasi Kryńskiej zawsze było na bieżąco i w jak najlepszej oprawie. Fan sportu, szczegolnie futbolu, ale i o Kubicy może nawijać z przejęciem.

Camilo- przy ostatniej charakterystyce napisałem, że jest dostarczycielem capsów i newsów.. troche się od tamtego czasu zmieniło, bo znacznie więcej jest kolegi w innych wątkach z własnymi przemyśleniami ;) No i nic dziwnego, że w końcu został szefem newsroomu- po malutku na sam szczyt :D

pop- nie za bardzo chciało mi się dyskutować z tym userem, ale ilekroć czytałem jego posty to zastanawiałem się, czy w Warszawie znajomość angieskiego, tudzież posiadanie telewizoru LCD jest taką rzadkością, że należy się tym wszem i wobec i przy każdej okazji chwalić...

epsztajnek- swoimi capsami urozmaica znaczną część wątków, dzięki nim można poźniej orgnizować jakże ważne plebiscyty :lol2:

adam- jeszcze pamiętam stare dobre czasy forumowe, sporo wygłupów wtedy było w wątkach :D Prawdziwy miłośnik zwierząt, posiadał chyba psa, kota i kilka szynszyli :D No i nigdy nie został pożałowany przez Joasie, nad czym wielce ubolewał...

piotrek888- jego styl średnio mi się podoba, troche wkurza się, jak coś nieprzychylnego się o Beacie Tadli napisze... Gratuluję wytrwałości w prowadzeniu strony o tejże dziennikarce.

TinkiWInki- podobnie jak Nice, podobal mi się jego ironiczny styl, nie mozna o nim powiedzieć, by był banalny..
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx - rzeczowy, bezkonfliktowy i nieustraszony. Cierpliwy, tajemniczy, z odrobiną humoru, ale i z bojowym nastawieniem. :D Zarówno na forum, jak i trochę bardziej prywatnie. Wszystko zwłaszcza dla Aśki i o Aśce. :tanczy: Przy okazji fan sportu, choć nie zawsze ma o tym z kim podyskutować. Żałuję, że we wrześniu nie przyjął pewnej propozycji.

Nika - o niej by można godzinami pisywać i mnożyć przymiotniki. :D Nie raz gadaliśmy na GG, ale nie zawsze o takich sprawach i tak, jakby się chciało. :rozglada: Z całą pewnością jest bardzo ambitna i z zacięciem. Ma świetną osobowość. Wstawiła się nawet w mojej obronie, za co nie wie, jak jestem jej wdzięwczny. :lol2: I z pewnością wkłada tu wiele pracy i wysiłku, co może nie wszyscy doceniają. :> O skanach wolę sobie nie przypominać. :stop: I nie znosi tej: :D emotikony.

arczi - ostatnio znacznie ograniczył swoją działalność tutaj. :rozglada: A szkoda. Odkrywca m.in. talentu Ewy Gajewskiej i wielki fan Magdy Sakowskiej. Jeszcze trochę więcej kontaktu ze sobą żebyśmy mieli. :aniol:

epsztajnek - kiedyś - nie ukrywam - trochę ciężko było mi się z epsztem dogadać. :rozglada: Ostatnio, w bardzo wielu kwestiach, mamy niemal identyczne zdanie. :D Najlepszy archiwizator obrazu. Szczerze żałuję tylko, że jego zbiór nie obejmuje Polsat News. :(

Marcin - jego pracę i wkład, jaki tu wniósł, widzi i ceni się dopiero wówczas, gdy samemu i tylko po części przychodzi się z tym zmierzyć. Na forum zawsze wydawał się bardzo poważny i okrutny, a tu jednak nie taki diabeł straszny... :nie: Wielki szacun za wszystko i dzięki za pomoc, na jaką zawsze mogę liczyć. 8)

pop - nosił wilk razy kilka... Szkoda, że rozstanie nastąpiło w atmosferze kłótni, ale dyskusja i próba porozumienia się z nim była wyjątkowo trudna.

TinkiWinki - był przez trochę i przepadł, a trudno. Pamiętam wakacyjne wieczory, kiedy praktycznie codziennie oddawałem się lekturze jego postów. :lol2: I atutem TW była nie tylko ta ironia, ale również ciekawe znaleziska, którymi się zawsze dzielił.

DJ Ice - typowo merytoryczna dyskusja na forach nierzadko się zdarza. A jednak! :D On jest tego przykładem. :D I za swoją działalność, z rekomendacji Niki znalazł się w redakcji. Życzę mu powodzenia! :brawa:

Don Matteo - wkłada wielki trud w to, by wątek Dagi tętnił życiem. I to się udaje! :D Bywa, że aż przesadnie, ale nie ma już co rozpamiętywać. :grozi: Dyskusja z nim jest na tyle przyjemna, że zawsze wiem, iż odpowie. :D

piotrek888 - bywało różnie i on wie o tym najlepiej. :stop: Ale jest coś, co zasługuje na wielką pochwałę. :D To ten serwis o Beacie Tadli, który powstaje z wielkim zaangażowaniem i przy ogromnej współpracy z tą że dziennikarką, czego wypada tylko pozazdrościć. ;)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: DJ Ice »

Widzę, że niektórzy nie opisują dziesięciu wybranych a np. osiem. W zasadzie to dobrze, bo mam ogromny problem z charakteryzacją całej dziesiątki gdyż nie wszystkich Was znam. Dlatego opiszę tylko tych, z którymi najbardziej się znam z tego internetowego światka. :D

* * *

Camillo - na początku odniosłem wrażenie, że nie za bardzo za mną przepada. :rozglada: Jednak po kilku fajnych dyskusjach uznałem, że jest wręcz odwrotnie i on pewnie tak samo myśli. :mhm: Równie jak ja interesuje się mediami i słupkami, co jest fajne, bo mamy o czym rozmawiać. I na szczęście - mamy często odmienne poglądy na pewne tematy co oczywiście ubogaca całą dyskusję i wnosi coś nowego. No i to on wprowadził mnie w tą całą machinę redakcji za co mu dziękuję.

Nika - bardzo fajna dziewczyna, nie raz rozmawialiśmy sobie przez PW ostatnio również na Gadu. ;) To ona chciała wraz z Camillo, abym został jednym z członków redakcji co mnie osobiście bardzo zaskoczyło. Ponadto jest otwarta na dyskusję i zawsze można z nią fajnie pogadać. Mam nadzieję, że jeszcze lepiej się poznamy. :) Oby więcej takich ludzi!

Pop - ach ten Pop. ;) Czy jest ktoś po kim on nie pojechał? :> Czasami ciężko go zrozumieć - raz jest sympatycznym kolesiem, drugim razem jest niemiły. I w zasadzie czasami nie wiadomo dlaczego. Jest chyba jedyną osobą, którą nie za bardzo rozszyfrowałem w internecie.

Podmark - dziwi mnie, że nikt o nim tutaj nie wspomniał. :hyh: Fan telewizji to od niego się też wiele nauczyłem i dowiedziałem. Różnie to między nami bywało, często mamy odmienne poglądy na pewne tematy związane z telewizją ( Jola Rutowicz :devil: ), ale z niektórych sprzeczek do dzisiaj się śmieję. Czasami mam wrażenie, że gdyby on był dyrektorem programowym którejś ze stacji telewizyjnej to na pewno telewizja byłaby barwniejsza. Życzę mu powodzenia na polu telewizyjnym. :) No i powodzenia na studiach. 8)

Kuba - to idealny przykład tego, że niepełnoletni nie musi być ''dzieckiem-neostrady'' jak większość uważa. :) Miły, sympatyczny, zawsze można się z nim wymienić opiniami wiedząc, że one nie będą przesycone fanatyzmem czy też wrednością. :)

mks - kiedyś bardzo bronił Polsat, teraz jest w stanie pokazać wszystkie istotne błędy tej słonecznej stacji ( a raczej jej szefów :hmm: ), ale nie tylko. Często jego opinie podawane na Forum są wyczerpujące, sensowne i to co najbardziej lubię - nasycone argumentami. Nie sądzę, że innych tak nie jest, ale to cenię u tego usera. Ponadto nie atakuje na zaczepki, zawsze potrafi wyjść z klasą z forumowych przepychanek. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Charakteryzujemy forumowiczów - czwarta edycja!

Post autor: maxxx »

Pora na kilka słów prawdy:

Nika- bede się po poprzednikach powtarzał, ale to nie moja wina, że jesteś taka fajna. :lol2: Był taki moment w którym pomyślałem, że zostawiłaś na dobre to forum.Była by to naprawde fatalna sprawa. Ale na całe szczęście nastąpił nagły zwrot wydarzeń. Nie dość, że zostałaś to jeszcze zostałaś(każdy wie kim) :tanczy:Dostarczycielka unikatowych cudnych avatarków. :aniol: Ale ponad wszystko inne poprostu bratnia (siostrzana :lol2: ) dusza w sieci. Sympatyczna, wesoła,pomysłowa,kreatywna, życzliwa..i pomyśleć, że na tym forum nie pisze tego o Joasi. ;)

arczi- człowiek, którego podobno nie za żwawo powitałem na forum. A mówiąc szczerze prawie wcale. :red: O ironio ! :P Bo z czasem okazało się, że nadajemy na podobnej fali. A już na pewno w kwestii dziennikarek. Czasami wydaje się to nawet nienaturalne, ale zapewniam, że nic nie jest konsultowane(no, prawie :lol2: ) i ustalane odgórnie. Nie wiem jak ze mną jeszcze wytrzymuje, bo czasami go niemiłosiernie zanudzam. :lol2: Ponadto moje okno na świat Polsatu News. :D Pewnie nie wybaczyłby mi gdybym nie powiązał Jego osoby z panią Sakowską.(w kwestii podziwu i fanowania) ;)

Camilo- skarbnica wiedzy o świecie mediów. Niestrudzony poszukiwacz newsa. Czasami ma się wrażenie, że jak nie zna jakiegoś dziennikarza,to taki osobnik poprostu nie istnieje. 8) Mimo pewnych różnic personalnopoglądowych, nasze drobne złośliwostki są znakiem rozpoznawczym. Wypowiada się odważnie, ale zachwoując poziom debaty. I teraz rządzi, dlatego już nic nie powiem.Kolejne okno na świat PN. :spiewa:

DJ Ice- porusza się po innych rewirach niż ja na forum. Wydaje się, że czyni to sprawnie i ciekawie o czym świadczy wianuszek pochwał od starej gwardii forumowej. :D Powodzenia w pracach na chwałe redakcji. :D

epsztajnek- odnosząc się do jego opisu mej skromnej ( :spiewa: )osoby uspokoje:nigdzie się nie wybieram(/y). :lol2:
Niezliczone zbiory medialnych skarbów posiada i dzieli się- to pewne. :D Jakoś tak zapadł mi w pamięć jego pierwszy post- wyraziste wejście. Brawa za trwanie przy Joasi; mimo jak mniemam wnioskując jego posty sporej konkurencji na tym polu.

Herman- zawsze pojawia się przy okazji konkursów. Mistrz frekwencji. :lol2: Czasami wkurzałem się na jego dociekliwość w pewnych kwestiach(kolor oczu DK) , ale w sumie to nic złego. Jak odkryje pewne prawdy to tymbardziej. Pozytywny user. ;)

Don Matteo- ten to się rozkręcił. Imię Dagmary odmienił na forum już chyba na wszystkie możliwe przypadki. Aż się chce pisać posty w wiadomym wątku, mała szansa, że nie odpisze. Może kiedyś wspólnie przekonamy innych forumowiczów do Dagmary ?

TinkiWinki- już któraś charakterystyka z rzędu pomimo jego wielomiesięcznej nieobecności na forum świadczy , że o tym forumowiczu można powiedzieć wiele prócz tego, że jest nudny. Do dziś nie wiem skąd wytrzasnął chyba najpiękniejszą fotkę Joanny K.

Piotrek 888- czasami wydaje mi się, że jego niektóre komentarze pochodza z kosmosu. Ale czasami potrafi miło zaskoczyć.
Człowiek, który próbował zmasakrować bardzo sympatyczny konkurs. :lol2: Ale jakis pamiętliwy nie jestem, dlatego życze dalszej owocnej współpracy przy prowadzeniu wiadomej stronki.

TVN_FAN- gość od sportu. :tanczy: Mam nadzieje, że jeszcze nie jeden raz pogadamy.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości