Nowe logo

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Nowe logo

Post autor: Filip »

Nie podoba mi sie nowe logo forum. To pierwsze by³o lepsza. Poza tym coœ jest nie tak z tekstem z nag³óku: "pierwsze, jedyne i nieoficjalne forum..." coœ tu niegra :? . Bardziej pasowa³o by bez tego "jedyne".
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Logo siĂŞ nie zminiÂło... tylko raczej poiwĂŞkszyÂło... trochĂŞ zamazanem, ale... Pozatym ma siĂŞ wraÂżenie, Âże za kazdym razem gdy wejdĂŞ na forum logo jest wiĂŞksze... :) Ale tak to jest dobre -nie przeszkadza mi :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ty chyba nie widzisz tego loga. Ja tak tez mialem - rozmazane, ale teraz mam takie cale na niebiesko: "Forum.tvn.personal.pl - pierwsze, jedyne i nieoficjalne forum dyskusyjne telewizji tvn" tak masz?
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

MoÂże to dziwne ale ja mam caÂły czas Forum TVN, forum dyskusyjne http://www.tvn.personal.pl Hehehe, musze przyznaĂŚ, Âże trochĂŞ to dziwne... Co na to moÂże ÂŁukasz powie? ÂŁukasz: sÂłuchamy! :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kaseta89 pisze:Co na to moÂże ÂŁukasz powie? ÂŁukasz: sÂłuchamy! :)
:?
Powiem Wam tak: narysujcie sobie jakieÂś logo, ktĂłre Wam bĂŞdzie siĂŞ podobaÂło, potem wklejcie go w tym temacie na forum i gdy go zaakceptuje dziesiĂŞciu najaktywniejszych forumowiczĂłw to go dam zamiast tego obecnego.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

JA tam sie do nich zaliczam chyba, nie? :twisted: . Ale rysowaĂŚ nic nie bede bo ostawiam za tym popszednim byÂło najlepsze.

P.S. ÂŁukasz co ty kombinujesz? Za kazdym razem jak odswieze forum widze cos innego :) . Ten napis jest fajny zrĂłb z nim logo :) .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:P.S. ÂŁukasz co ty kombinujesz? Za kazdym razem jak odswieze forum widze cos innego :) .
PrĂłbujĂŞ Wam dogodziĂŚ moi Kochani Forumowicze, ale to nie jest Âłatwe. :D :D :D :D :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Kochany Administratorze, dla mnie jest wystarczy wsadziĂŚ ierwsze logo. Chyba ze juz sie go pozbyles :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Pozby³em siê go ju¿, ale kasecie98 wci¹¿ siê ono wyœwietla, wiêc niech go zapisze :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I tak nie zapisze tego co chcesz. Jemu sie tylko obraz taki wyswietla, ale nazwa pliku jest ta sama. Jak zapisze, to podejzewam ze bedzie to najnowsze bo to tylko blad w jego przegladarce.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

WiĂŞc moÂże zrobiĂŚ screena.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mo¿e, ale jakoœÌ bedzie totalnie badziewna, bo po pierwsze ze screenow czesto tak jest, a po drugie (i najwazniejsze) to on ma to logo poszerzone i z pixelowane, wiec wyobraz sobie jak ochydnie bedzie wygladac bo zwezeniu. Sporo sie bawie grafika - to wiem.


Doedytowuje prĂłbne logo:

Obrazek

...tak, mi tez sie nie podoba zrobiÂłem to w 2 minuty, to jest prĂłbka tego jak powinno wygladac, a nie, ze takiema byc.
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja powiem tak: nie wiem, jakie teraz logo jest dostapne na stronie ale ja mam dlaje to duÂże niewyraÂźne i jeszcze z boku pojawiÂły siĂŞ :
GRUBE LITERY: Forum.tvn.personal.pl
CIENKIE LITERY: Pierwsze nieofiacjlne Forum telewizji TVN...

He, he , he sam nie wiem jakie ma byc logo! ÂŁukasz jakie jest obecne (wiem, Âże to brzmi caÂłkiem glupio:P) :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A co to za ró¿nica jaki jest górny banner? Mi wszystkie tam pasuj¹, a i tak najwa¿niejsze s¹ tematy. :roll: :shock: :?
:)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

I tak nie zapisze tego co chcesz. Jemu sie tylko obraz taki wyswietla, ale nazwa pliku jest ta sama. Jak zapisze, to podejzewam ze bedzie to najnowsze bo to tylko blad w jego przegladarce.
Przegladarka wszystkie pliki z otwieranej strony zapisuje na dysku (AmerykĂŞ odkryÂłem, no nie :D). Czasem siĂŞ zdarza, Âże nie ÂściÂągnie nowej wersji pliku (szczegĂłlnie w przypadku grafiki i skryptĂłw) i to jest normalne. W momencie, gdy kaÂżemy jej zapisaĂŚ obrazek na dysku, tym bardziej go nie ÂściÂągnie z neta, tylko zapisze tĂŞ starÂą wersjĂŞ (skopiuje po prostu z jednego miejsca dysku do innego :)).

Co do loga. Stare Âładniejsze, ale to chyba bardziej pasuje kolorystycznie. :)
pierwsze, jedyne i nieoficjalne forum...
Hehe... no jasne, Âże nie bardzo. :D :D :D ÂŁukasz, a co bys powiedziaÂł na:

pierwsze i jedyne nieoficjalne forum ??

Przecinkami (lub spĂłjnikami typu "i") nie oddziela siĂŞ przydawek, ktĂłre sÂą bardzo odlegÂłe znaczeniowo [jedyne / nieoficjalne].
(c) prof. Miodek ;) - ÂżartujĂŞ: ja :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości