Forum "dla wybranych"

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Forum "dla wybranych"

Post autor: ArO »

Ja chcia³em tylko napisaÌ, ¿e bardzo nie podoba mi siê coœ takiego jak "forum dla wybranych" tzw. przyjació³. Forum to forum i prawo wypowiedzi powinien mieÌ ka¿dy. Jak udzielam sie na którymœ tam forum z klei to spotykam siê tutaj pierwszy raz z czymœ takim.

Do jakiej prywatnej korenspondencji na forum s³u¿¹ PW no i mo¿na jescze maila wys³aÌ.

Takie jest moje zdanie...
:?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To nie jest forum dla wybranych tylko forum dla redakcji i osób wspó³pracuj¹cych. Przede wszystkim omawiamy tam nowe teksty, które znajd¹ siê na stronie. Dostêp mam ja, kilku wspó³pracowników, moderatorzy i osoby z tego forum które kiedykolwiek pomaga³y przy pisaniu tesktów (czyli np. Faustus). Poniek¹d s¹ to tajemnice redakcji, nie chcê ¿eby przed premier¹ coœ by³o ogólenie dostêpne i znane dla wszystkich i dla konkurencji. Takie coœ jest na wielu innych forach. I to jest potrzebne - tak ³atwiej tworzy siê stronê. Wci¹¿ wszyscy dyskutuj¹ na ogólnodostêpnym forum. Tam porusza siê tylko sprawy strony, nowych dzia³ów i tekstów.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A skÂąd wiesz o tym forum, jeÂśli wolno spytaĂŚ :)
Sorry za ciekawoœÌ ;-P
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No, a wydawa³o mi siê, ¿e jako osoby odwiedzaj¹ce t¹ stronê jesteœmy jej czêœci¹ wiêc tajemnic dla Nas byÌ niepowinno no, ale có¿...

Ok nie bêdê wchodzi³ w g³êbsze dyskusje bo jestem osob¹ upart¹ i i tak znajde jakieœ argumenty za tym, ze takie zamykanie jest nie fajne. :D


P.S. Szymcio jest na samym dole...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No ale wiesz. Ten znaczek TVP w Twojej sygnaturce, ta fotka Danusi itd. Niewiele masz wspólnego z wspó³prac¹ ze stron¹ o TVN. Ale mo¿e z czasem siê tam znajdziesz. :D

Szymcio, to forum widoczne jest dla wszystkich.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Aha... myÂślaÂłem, Âże jest ono jakoÂś specjalnie ukryte czy coÂś w tym stylu.
W kazdym razie dziĂŞki wielkie za oÂświecenie mnie... :lol:
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Aro nie czepiaj siĂŞ jestes teÂż wybrany inni nie moga mieĂŚ emblematu w sygnaturce a ty mash :) takze teÂż zostaÂłeÂś jakoÂś tam nominowany :) ciesz siĂŞ :) :) :) martw siĂŞ raczej nieobecnoÂściÂą naszej wspĂłlnej idolki Danusi...

btw skoro juÂż siĂŞ tu pokazaÂłes Âłukasz :) to mam pytanko ktĂłre juÂż we wÂłasciwym dziale zadaÂłam ale nie dostaÂłam odpowiedzi wiĂŞc je pozwolĂŞ sobie tu ponowiĂŚ :)skoro sympatykow rĂłznych gwiazd siĂŞ namnoÂżyÂło to moÂże i ja mogÂła bym zostaĂŚ Sympatykiem Danuty Holeckiej ? no ewentualnie jeÂśli nie chcesz konkurencji to Krzysia Ziemca
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jestem bardzo czepialski wiĂŞc nie ma mowy zeby coÂś takiego jak zamkniĂŞte forum nie przeszÂło bez echa. :D

No widziaÂłem, ze DanuÂśki nie byÂło wczoraj ani w piÂątek tylko Jolanta. :? Mam nadziejĂŞ, Âże to jakiÂś jej chwilowy urlop. I tak zniknie na dobre jak pojawi sie nowa scenografia. Smutne, ze wymieniajÂą ludzi wraz ze scenografiÂą. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamuii, trochĂŞ duÂżo tych sygnaturek juÂż jest i ciĂŞÂżko nad nimi zapanowaĂŚ. Dostaniesz jak coÂś siĂŞ zwolni - ale pierwszy w kolejce jest szymcio, bo teÂż coÂś tam chciaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Sygnaturki maj¹ du¿e powodzenie... Mi siê uda³o na jedn¹ z nich za³apaÌ, za co jeszcze raz serdecznie dziêkujê. :D A wracaj¹c do tematu, to myœlê, ¿e jedno zamkniête forum dla redakcji jest potrzebne. To znacznie u³atwi pracê osobom, które od teraz w tym miejscu w ³atwy sposób mog¹ za³atwiÌ swoje sprawy. TajnoœÌ tego dzia³u jest nieodzowna, tak myœlê... :wink: :arrow:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

maciejek pisze:A wracaj¹c do tematu, to myœlê, ¿e jedno zamkniête forum dla redakcji jest potrzebne. To znacznie u³atwi pracê osobom, które od teraz w tym miejscu w ³atwy sposób mog¹ za³atwiÌ swoje sprawy. TajnoœÌ tego dzia³u jest nieodzowna, tak myœlê... :wink: :arrow:
Fajnie, zastanawia dlaczego takie zdanie majÂą TYLKO osoby "wpuszczone" na to forum :?: :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślĂŞ, Âże to oczywiste. Rozumiem jednak Ciebie, teÂż na Twoim miejscu miaÂłbym podobne wÂątpliwoÂści, poniewaÂż napisaÂłeÂś juÂż naprawdĂŞ sporo postĂłw. No ale to nie ja wybieram... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Aro, nie chodzi o iloœÌ postów. Maciejek ma tam dostêp bo napisa³ dla mnie newsa o Ciao Darwin, przysy³a³ zdjêcia itd, co by³o dalej - wiadomo.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale ja wcale nie powiedzia³em, ze chce mieÌ dostêp do tego forum tylko, ze to tak trochê g³upio, ze tworzy siê takie elity maj¹ce dostêp tam gdzie wiêkszoœÌ nie mo¿e siê dostaÌ. Porówna³bym to do szeptania komuœ na ucho w towarzystwie, a to jest powszechnie uznawane za niekulturalne.

Proponuje utworzyÌ forum zamkniête dla osób œciœle niewspó³pracuj¹cych z serwisem tvn.personal.pl, a lubi¹cych TVP.

CzyÂż nie brzmi bez sensu :?:


Uciekam oglÂądaĂŚ Gumisie. MiÂłego "szeptania"...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii, trochĂŞ duÂżo tych sygnaturek juÂż jest i ciĂŞÂżko nad nimi zapanowaĂŚ. Dostaniesz jak coÂś siĂŞ zwolni - ale pierwszy w kolejce jest szymcio, bo teÂż coÂś tam chciaÂł.
thnx ;) w takim razie pozwole siĂŞ ustawiĂŚ za szymciem :) btw
jak coÂś siĂŞ zwolni
czemu ktoÂś miaÂłby rezygnowaĂŚ ;) ???
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości