GG

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

GG

Post autor: jott kott »

Dopiero co siĂŞ zapisaÂłem, a juÂż mam sugestiĂŞ dla ModeratorĂłw. ;)
By³aby mo¿liwoœÌ dodania w "Profilu" okienka na numer GG? Jest numer na Yahoo!Messengera, jest numer na ICQ, a jakoœ miejsca na najpopularniejszy komunikator w PL nie widzê... :-/
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jeszcze nikogo dobrze nie zd¹¿y³eœ poznaÌ, a ju¿ chcesz numery gg. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

£ukasz pisze:Jeszcze nikogo dobrze nie zd¹¿y³eœ poznaÌ, a ju¿ chcesz numery gg. :D
hehe ;) chodziÂło mi raczej o dodanie swojego ;p
ale nie powiem, parĂŞ osĂłb juÂż zrobiÂło na mnie bdb wraÂżenie, dobrze by byÂło bliÂżej je poznaĂŚ. ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ParĂŞ osĂłb? Tutaj caÂłe forum robi wraÂżenie. :D MĂłwiÂąc nieskromnie jesteÂśmy wyjÂątkowi. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

To te¿ zd¹¿y³em ju¿ zobaczyÌ ;)

Fajnie, ¿e jest jakieœ miejsce gdzie mo¿na o TVNie pogadaÌ, bo to IMHO dobra, solidna marka, a ich usenetowe grupy le¿¹ i kwicz¹. :(
Ichni serwer news ma tylko kilka grup, na ktĂłrych niewiele siĂŞ dzieje, a tvnowskie grupy na "zwykÂłym" Usenecie zostaÂły opanowane przez ludzi ktĂłrzy zrobili sobie z nich wÂłasne fora dyskusyjne... :-/
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

jott kott pisze:Fajnie, ¿e jest jakieœ miejsce gdzie mo¿na o TVNie pogadaÌ, bo to IMHO dobra, solidna marka, a ich usenetowe grupy le¿¹ i kwicz¹. :(
Ichni serwer news ma tylko kilka grup, na ktĂłrych niewiele siĂŞ dzieje, a tvnowskie grupy na "zwykÂłym" Usenecie zostaÂły opanowane przez ludzi ktĂłrzy zrobili sobie z nich wÂłasne fora dyskusyjne... :-/
A jakÂą znasz promocjĂŞ tych grup? Na stronie www TVN i w samej telewizji juÂż ich prawie nie reklamujÂą. Jedynie grupa niedowiary jakoÂś dziaÂła, bo na zakoĂączenie programu podajÂą adres serwera. No, ale nawet redakcja siĂŞ w koĂącu tam udziela. W zeszÂłym roku trochĂŞ siĂŞ rozruszaÂła grupa podnapiĂŞciem i wizjer, bo na stronie tych programĂłw podawali odnoÂśnik grupy, ale potem utworzyli swoje forum i zdechÂła. PisaÂłem do Superwizjera i Pod NapiĂŞciem, Âżeby podawali adresy do swoich grup w ramach reklamy, Âżeby byÂła dyskusja w Usenecie, ale olali. No, zdarzy siĂŞ jeszcze czasem ciekawa gadka. Stale tam zagladam, ale Jott Kotta nie kojarzĂŞ :) Pewnie masz inny nick tak jak ja :D

Poza tym nadal istnieje grupa agent, milionerzy czy supegliny, a przez onet i ekspedycja. Tylko na bigbrother to siĂŞ zrobiÂła taka prywata, Âże nawet tego nie czytam.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

michal pisze:A jakÂą znasz promocjĂŞ tych grup?
No wÂłaÂśnie Âżadnej, tak jak piszesz - w momencie, kiedy za Onetem i TVNem zaczĂŞÂły staĂŚ te same osoby, tvnowski usenet padÂł niemal w caÂłoÂści, absolutnie wyparty przez idiotyczne onetowskie fora i systemy komenatrzy - mekkĂŞ trolli z caÂłego polskiego Internetu :-/
michal pisze:No, zdarzy siĂŞ jeszcze czasem ciekawa gadka. Stale tam zagladam, ale Jott Kotta nie kojarzĂŞ :)
Dobrze myÂślisz, innego nicka tam uÂżywaÂłem. NapisaÂłem tam parĂŞ rzeczy, ale to byÂło dawno, dawno temu - juÂż nawet nie pamiĂŞtam, pod jakÂą ksywkÂą pisywaÂłem. Ale ogĂłlnie nie udzielaÂłem siĂŞ duÂżo, bo juÂż wtedy byÂło tam smĂŞtnie. A trudno podejmowaĂŚ jakiekolwiek dyskusje z trollami czy spamerami...
michal pisze:Poza tym nadal istnieje grupa agent, milionerzy czy supegliny
Cicho, jeÂśli chodzi o "MilionerĂłw", to moÂże to znaczy, Âże jeszcze kiedyÂś wrĂłcÂą? :D
michal pisze:a przez onet i ekspedycja.
Kurde... Co to byÂł za program, bo nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ? ;) JakaÂś lokalna wersja "Agenta", nie? CoÂś a'la "Tenbit.pl - Klub PrzygĂłd"? Kto to prowadziÂł? :)
michal pisze:Tylko na bigbrother to siĂŞ zrobiÂła taka prywata, Âże nawet tego nie czytam.
No w³aœnie to samo jest na "bigbrotherowskich" grupach na polskim usenecie - te¿ zaadoptowane przez kó³ko wzajemnej adoracji, i dyskusje o wszystkim i o niczym, oczywiœcie poza "Big Brotherem" i TVNem. :(
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

jott kott pisze:
michal pisze:a przez onet i ekspedycja.
Kurde... Co to byÂł za program, bo nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ? ;) JakaÂś lokalna wersja "Agenta", nie? CoÂś a'la "Tenbit.pl - Klub PrzygĂłd"? Kto to prowadziÂł? :)
Uczestnicy mieli za zadanie 'przejœÌ' przez ca³¹ Polskê. Prowadzi³ rados³aw Pazura. :)
Swego czasu jeden odcinek oglÂądaÂło ponad 6 milionĂłw widzĂłw, to byÂło pomiĂŞdzy jednÂą czĂŞÂściÂą finaÂłu pierwszej edycji Big Brother a drugÂą.
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To jak, bĂŞdÂą te numery Gad-Gadu, czy nie? :roll: A tak nawiasem mĂłwiÂąc, to numer Yahoo!Messengera oraz ICQ nikt z nas chyba nie ma, nie jest wiĂŞc w ogĂłle potrzebny. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No bĂŞdÂą, bĂŞdÂą... ale nie tak prĂŞdko, bo mi na tym w ogĂłle nie zaleÂży. :D Ale poszukam odpowiedniego moda...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Spoko, tylko tak z ciekawoÂści pytaÂłem. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

juz widzĂŞ jak pojawi sie na forum numer gadu ÂŁukasza i od razu zaatakuje go 200 uÂżytkownikĂłw co jeden to z waÂżniejsza sprawÂą :lol: :lol: :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dlatego siĂŞ nie pojawi. :D JuÂż to przerabiaÂłem swego czasu...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

jott kott pisze: parĂŞ osĂłb juÂż zrobiÂło na mnie bdb wraÂżenie;)
Kto na przykÂład???

Wg. mnie jkednak nie potrzeba funkcjii gg, jak ktos chce miec widoczne gg to
niech (jak ja) jego numer umieÂści w podpisie :-).
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości