Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Camilo »

Filip Chajzer na Facebooku zamieścił wyniki Forumerów i podziękował. ;)
minek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 16:34

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: minek »

Nowi użytkownicy zaznaczono kolorem żółtym od 1 do 15 postów , a od 15 postów będzie już normalnie kolorem niebieskim ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: matik »

Słowo wstępu
Forum służy do prowadzenia dyskusji, wyrażania własnej opinii i wymiany poglądów. Jedynym warunkiem uczestniczenia w dyskusjach na forum jest akceptacja poniższego regulaminu i zarejestrowanie się. Przy rejestracji wymagane jest podanie loginu jaki będzie obowiązywać na forum i prawdziwego adresu e-mail, na który jest wysyłany link aktywacyjny. Każdy nowy użytkownik ma na forum okres przejściowy - do czasu uzyskania 15 postów, użytkownik ten ma ograniczone możliwości korzystania z forum - m.in. brak prywatnych wiadomości jak i ustawienia Sygnatury. Ograniczone funkcje nowych użytkowników związane są z zapobiegnięciem sytuacji związanych z rejestracją dla celów reklamowych bądź stalkingu. Nowo zarejestrowani użytkownicy do momentu uzyskania pełnej możliwości korzystania z forum oznaczeni są takim kolorem nazwy użytkownika. W niektórych przypadkach, uzyskanie pełnej możliwości korzystania z forum może nastąpić później, każdorazowo taki przypadek będzie opisywany w temacie "Aktualne sprawy forum".
minek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 16:34

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: minek »

Chciałem dowiedzieć czy da zmienić w ustawieniach np. usuwanie konta, ukrywanie online ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: matik »

Nie, tak.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

Przed chwilą zaktualizowałem forum do najnowszej wersji.

Jest to "inna seria" skryptu phpbb niż dotychczas. W związku z tą aktualizacją zmiany są znacznie większe niż tylko drobne poprawki i względy bezpieczeństwa. Zasadniczą zmianą jest także mobilna wersja forum na smartfony (właśnie testowałem - u mnie działa) oraz inny wygląd forum. Stary szablon jest niekompatybilny. Musimy się z matikiem zastanowić nad grafiką forum. Pamiętam, że poprzednia grafika nawiązująca do barw TVNu miała równie dużo zwolenników, co przeciwników :)

W najbliższych dniach mogą pojawiać się jakieś błędy, czy niedogodności. W miarę możliwości informujcie nas o tym. Będziemy się starać je usunąć.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Pelikan »

Myślę, że bez względu czy grafika będzie jasna czy ciemna, jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja sam od razu po wprowadzeniu "TVNowskiej" grafiki byłem jednym z krytyków tego rozwiązania. Ale po jakimś czasie zupełnie przestało mi to przeszkadzać. I dzisiaj ciężko mi się przestawić na jasne tło ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Maciek_POZ »

Moim zdaniem biała dominanta w kolorystyce za bardzo razi po oczach. Wersja mobilna na plus - może dzięki temu na forum dojdzie jeszcze jeden kolega :-). Czy grafika będzie nawiązywać do barw TVN, to niech już "starszyzna" rozstrzygnie, choć mnie poprzednia kolorystyka się podobała.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
minek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 16:34

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: minek »

@Łukasz, Ta strona jest gorzej i nieładnie to wygląda :red: , przed chwilą było ładnie i super a teraz gorzej :(
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Meteor »

Mi się ten ciemny, TVNowski styl podobał. Może tylko logo bym nieznacznie zmniejszył ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Camilo »

Pelikan pisze:Myślę, że bez względu czy grafika będzie jasna czy ciemna, jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja sam od razu po wprowadzeniu "TVNowskiej" grafiki byłem jednym z krytyków tego rozwiązania. Ale po jakimś czasie zupełnie przestało mi to przeszkadzać. I dzisiaj ciężko mi się przestawić na jasne tło ;)
Podpisuję się w pełni pod tym. Do granatowej wersji już chyba wszyscy zdążyli się przyzwyczaić - i był to dość niestandardowy wyróżnik.
minek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 16:34

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: minek »

Jest taki mały problem, bez logowania pisze ''Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin'' a z logowaniem pisze wszystkiego najlepszego dla kasska (23).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: matik »

To tak ma być.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: avatar »

Jeśli chodzi o motyw strony to ja z kolei preferuję jasne kolory. ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: prze_kw »

Ja bym nie rezygnował całkowicie z jasnych kolorów, ale uzupełnił je np. pomarańczem i granatowym, żeby nie było tak blado. No i koniecznie trzeba wstawić nagłówek, bo póki co, to forum wygląda kiepsko ;)
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości