Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

szymcio9 pisze:
Nie wiem... o co chodzi, ale jak coÂś ze mnÂą to na ogĂłlnym mozna ÂśmiaÂło waliĂŚ... 8)
ChciaÂłbym wiedzieĂŚ :twisted:
Chodzi o to, Âże jakieÂś UFO zmienia treÂści moich postĂłw. :roll:
Np.
Wedle tego wszystkiego to ja siĂŞ nadajĂŞ najwyrzej na operatora kamery TV Trwam.
a Ja napisaÂłem
Wedle tego wszystkiego to ja siĂŞ nadajĂŞ najwyrzej na operatora kamery.
Zabawne nieprawdaÂż ? :wink:
Ostatnio zmieniony środa 17 lis 2004, 22:39 przez MakAleks, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukasz pisze:Ja nastĂŞpny? :( PowinieneÂś mnie przed tym broniĂŚ. JesteÂś przecieÂż moim chÂłopakiem. :(
ja twoim chÂłopakiem? ale wiesz ze z tego wynikajÂą pewne obowiÂązki :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukasz ja jednak bĂŞde broniÂła swojej pozycji :) to do Poznania wybiera siĂŞ Arrow najpierw ;) poza ty powiem wszystko Kasi ... :)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JakieÂś UFO nie tylko zmienia posty, ale i je kasuje :o Np. w temacie o portalach internetowych napisaÂłem, Âże ja korzystam z onetu i wyszukiwarki google, a nastĂŞpnego dnia posta juÂż nie byÂło. MusiaÂłem napisaĂŚ drugi. No a czat w dziale o minitelekamerach na formu to juÂż sobie pomiĂąmy :wink: KaÂżdemu siĂŞ przecieÂż moÂże zdarzyĂŚ :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

A g³ówny podejrzany nadal nie pokazuje siê na forum. Ciekawe dlaczego. :wink:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

MoÂże uciekÂł za granicĂŞ? :D

Uwaga, orzeczenie sÂądu:

Kod: Zaznacz cały

W Âświetle zebranych dowodĂłw Forumowy SÂąd NajwyÂższy postanawia uchyliĂŚ forumowy immunitet oskarÂżonemu MaĂŚkowi.  OskarÂżonemu zawieszone zostaÂły uprawnienia moderatora do czasu wyjaÂśnienia sprawy. OskarÂżony ma prawo do jednego posta w tym temacie i adwokata. JeÂśli oskarÂżony nie odpowie na stawiane mu zarzuty, zostanÂą mu odebrane prawa moderowania na wszystkich forach internetowych przez 3 lata.

Wyrok bĂŞdzie prawomocny.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a co sie w ogĂłle dzieje, znowu jestem nie w temacie i pewnie cos mnie ominĂŞÂło :? :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z postami w dzia³ach, które moderuje (moderowa³) Maciek dziej¹ siê dziwne rzeczy - znikaj¹, zmieniaj¹ zasadniczo treœÌ. :x
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

O co paĂąstwu chodzi? MoÂże o to, Âże ma to byĂŚ mĂłj ostatni post tutaj? :shock:
Stanowczo zaprzeczam, jakoby jakiekolwiek posty by³y przeze mnie usuwane. Jest niedorzeczne wmawianie mi rzeczy, których nie zrobi³em. Mo¿e komuœ z Was po prostu zale¿y, bym nie moderowa³ wspomnianych dzia³ów? Myœlê, ¿e jest to nie w porz¹dku, bo wiele czasu wk³adam w to, by jak najlepiej czyta³o Wam siê to Forum, ma³o tego, staram siê je urozmaicaÌ poprzez ma³e zmiany tematów, etc. czy to siê komuœ nie podoba? A to, ¿e znikn¹³em to - wybaczcie - moja prywatna sprawa.
LiczĂŞ na szybkÂą odpowiedÂź ÂŁukasza, chyba, Âże rzeczywiÂście siĂŞ poÂżegnamy.

Pozdrawiam,
Maciek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Mi nie chodzi o to, ¿eby od razu pozbawiÌ go tej funkcji. Ani te¿ o to by znikn¹³ z forum.
Ja nie chcĂŞ tylko Âżeby moje posty byÂły zmieniane bez mojej wiedzy.
A to dwie odmienne sprawy. :wink:

Znam Maciej osobiÂście i wiem, Âże moÂżna siĂŞ z nim zawsze dogadaĂŚ. :wink:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Okej, pomiùmy ju¿ problem z postem Micha³a... Ale jak wyt³umaczycie to, ¿e same zmieni³y siê posty MakAleksa i Marcina? Bo jeœli u¿ytkownik zmienia treœÌ w³asnego posta to pod spodem pojawia siê taki malutki napis. Ja ju¿ sam nie wiem co mam zrobiÌ.

:?

Dajcie mi linki do tych postĂłw, ktĂłre siĂŞ zmieniÂły? :roll:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Narazie mĂłgÂłbyÂś daĂŚ Maciejowi drugÂą szansĂŞ (oczywiÂście jeÂśli to On to zrobiÂł) przywracajÂąc mu "posadĂŞ" moderatora i zobaczyĂŚ czy takie rzeczy bĂŞdÂą sie powtarzaĂŚ . A wetedy jeÂśli zaistnieje taka potrzeba zastanowimy siĂŞ co zrobiĂŚ.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:JakieÂś UFO nie tylko zmienia posty, ale i je kasuje Np. w temacie o portalach internetowych napisaÂłem, Âże ja korzystam z onetu i wyszukiwarki google, a nastĂŞpnego dnia posta juÂż nie byÂło. MusiaÂłem napisaĂŚ drugi. No a czat w dziale o minitelekamerach na formu to juÂż sobie pomiĂąmy KaÂżdemu siĂŞ przecieÂż moÂże zdarzyĂŚ
To, co napisaÂł MichaÂł pod moim adresem, to bzdury. ÂŻadnych jego postĂłw nie wywalaÂłem, wypraszam sobie. A moÂże Ty, MichaÂłku, chciaÂłbyÂś zostaĂŚ Moderatorem? ChociaÂż, byÂłoby to maÂło moÂżliwe, skoro juÂż teraz wszystko Ci "znika"... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Okej, MaĂŚka przywracamy. Sprawa z MichaÂłem wyjaÂśniÂła siĂŞ juÂż wczoraj, z MakAleksem przed chwiÂą siĂŞ panowie dogadali, a Marcina proszĂŞ o link do posta, ktĂłry siĂŞ zmieniÂł....
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Czyli wszystko naszczĂŞÂście wraca do normy. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości