Charakteryzujemy forumowiczĂłw

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:: Kamil pisze:
ÂŁukasz pisze:Druga sprawa jest taka, Âże miÂłoby byÂło, gdyby wszyscy tak Âładnie pisali o moich moderatorach jak kamuii, ktĂłra ku mojemu zdziewieniu obydwu pochwaliÂła i podkreÂśliÂła, Âże nie naduÂżywajÂą swojej wÂładzy. :D :D :D
Haha... dobre :lol: A jak na to nie zasÂługujÂą to co? TeÂż mam o nich "Âładnie" pisaĂŚ Âżeby siĂŞ czuli (sztucznie) dowartoÂściowani?
A jak tak na to nie zasÂługujÂą to moderatorzy siĂŞ postarajÂą o edycjĂŞ swojej charaktesystyki. O ile pamiĂŞtam, to CiĂŞ jeszze nie charakteryzowaÂłem. :P

A tak na poawÂżnie to pisz co chcesz, byle szczerze :P Co najwyÂżej Ci siĂŞ szczerze odwdziĂŞczĂŞ. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Druga sprawa jest taka, Âże miÂłoby byÂło, gdyby wszyscy tak Âładnie pisali o moich moderatorach jak kamuii, ktĂłra ku mojemu zdziewieniu obydwu pochwaliÂła i podkreÂśliÂła, Âże nie naduÂżywajÂą swojej wÂładzy.
A co w tym takiego dziwnego ??? :> ?
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam prosbe do Luksza. :D Czy moglbys zrobic temat 'Poznajmy sie' przyklejonym. :?: plizzz... Oczywiscie zrobisz jak bedziesz chcial. :D

edit: O! jak szybko dziekuje. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No dobra zaczynam pracĂŞ nad charakterystykÂą 10 uytkownikĂłw... myÂślĂŞ Âże skoĂączĂŞ jÂą w sobotĂŞ i chyba tego samego dnia jÂą dodam... :] :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości