Charakteryzujemy forumowiczĂłw

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Charakteryzujemy forumowiczĂłw

Post autor: Łukasz »

Okej, mam chwilê czasu wiêc postanowi³em zacz¹Ì pierwszy to, o czym z szymciem rozmawialiœmy kiedyœ na forum. Subiektywna charakterystyka dziesiêciu wybranych forumowiczów. Za co ich lubiê, jacy s¹ wg mnie itd. Zaczynamy :D

KolejnoœÌ przypadkowa.

doktorfaustus1 - o nim bym mĂłgÂł pisaĂŚ godzinami. ChoĂŚbym miaÂł najsielniejsze argumenty i caÂła racja byÂłaby po mojej stronie to i tak bĂŞdzie twierdziÂł, Âże WiadomoÂści TVP sÂą lepsze - zawsze i wszĂŞdzie. :D Na wakacjach odwiedzaÂłem forum kilkanaÂście razy w ciagu godziny tylko po to, Âżeby zobaczyĂŚ czy napisaÂł coÂś nowego. Ale teraz juÂż siĂŞ do niego przyzwyczaiÂłem i nie szalejĂŞ tak za nim. :D

maciejek - na pocz¹tku miêdzy nami nie by³o najlepiej. Najpierw siê z³oœci³ - o newsa, którego musia³em zdj¹Ì dla jego dobra. Chyba tego nie rozumia³, ale potem zrozumia³ i mnie trochê polubi³ (przynajmniej tak mi siê wydaje) :D. Jest chyba jedynym forumowiczem który tak starannie pisze swoje posty: zawsze pamiêta o przecinkach, dok³adnych spacjach, ¿adnych b³êdów ortograficznych, literówek itd. :D

arrow - jako jedyny otrzymaÂł dostĂŞp do zamkniĂŞtego dziaÂłu mimo to, Âże jeszcze nie napisaÂł niczego mÂądrego albo sensownego na forum... zawsze skutecznie mnie rozÂśmiesza (Pomalujesz sobie oko? :D).

mocne ogniwo - z nim mam problem. Do ogniowa kompletnie nic nie dociera. MoÂżna mu tÂłumaczyĂŚ Âżeby nie robiÂł tysiÂąca literĂłwek, Âżeby nie prowadziÂł prywatnych rozmĂłw na forum, Âżeby siĂŞ uspokoiÂł i nie pisaÂł jak nie ma nic do powiedzenia. A on ciÂągle swoje i bĂŞdzie tak pisaÂł, pisaÂł, pisaÂł aÂż mu siĂŞ tematu nie zamknie. :D A jak siĂŞ mu zamknie to tak jakby nie zauwaÂży, nie ma pretensji tylko do razu szuka sobie nowy temat i kontynuuje swoje wywody. :D

tobi - wielka zagadka. jedyny, ktĂłrego nie mogĂŞ zrozumieĂŚ: kim jest, czego szuka, ile ma lat i najwaÂżniejsze: po jakÂą cholerĂŞ naduÂżywa tych kolorĂłw i myÂśli, Âże na forum moÂże wiĂŞcej ode mnie? :D

michaÂł - hmm... chyba znam go najdÂłuÂżej ze wszystkich. sprawia wraÂżenie powaÂżnego ale duÂżo wie... bardzo duÂżo... tylko trochĂŞ ciĂŞÂżko z nim poÂżartowaĂŚ, bo trzeba mieĂŚ "inteligente poczucie humoru" (nie to co arrow :D) i odnoszĂŞ wraÂżenie Âże mnie nie lubi albo przynajmniej nie traktuje powaÂżnie...

Black Jack 62 - podobnie do michaÂła caÂłkowicie mnie "olewa". :D Rozmawia ze mnÂą tylko wtedy gdy to dotyczy Anitki. Hmm... a szkoda, bo ciekawy jestem co powiedziaÂłby w innych tematach.

michos - wszĂŞdzie go peÂłno i wszĂŞdzie pisze o tym samym. Ale rozumiem go doskonale. OgĂłlnie jest sympatyczny i wbrew pozorom przyjaÂźnie do nas nastawiony.

szymcio9 - sam go odkry³em :D. na pocz¹tku tygodniami go namawia³em aby zaj¹³ siê ogl¹dalnoœci¹ na stronie. jako jeden z nielicznych sprawia³ wra¿enie odpowiedzialnego. poza tym zna³ siê na tym, pisa³ starannie posty, ale wci¹¿ mi powtarza³, ¿e siê boi, ¿e sobie nie poradzi. No ale siê uda³o. Najpierw dzia³ z ogl¹dalnoœci¹. Potem zgodzi³ siê na pisanie newsów, na koùcu po d³ugich namowach te¿ siê zgodzi³ i zosta³ moderatorem. On mi po prostu nigdy nie odmawia. :D

katie - hmm... dla mnie najwaÂżniejsza osoba w Âżyciu - dla Was pewnie nie wiele znaczy, bo niewiele pisze... Âżeby zrozumieĂŚ sens jej postĂłw trzeba byĂŚ jej chÂłopakiem :D. Wniosek z tego taki, Âże tylko jedna osoba na caÂłej planecie wie, o co w tym chodzi. :D Kocham CiĂŞ :*.

Hmm... pozosta³ych proszê o podobne opisywanie, a nie odpisywanie. Niech najpier wszyscy napisz¹ a potem siê bêdziemy k³óciÌ co kto powiedzia³. Wiêc z góry uprzedzam, ¿e posty nie opisuj¹ce dziesiêciu wybranych forumowiczów bêd¹ kasowane.
Ostatnio zmieniony środa 03 lis 2004, 21:31 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz - ciekawa postaĂŚ forum, czĂŞsto coÂś zaczyna i nie koĂączy, nie wszystkie decyzje rozsÂądnie przemyÂślane, sympatyczny.

doktorfaustus1 - pierwsze skojarzenia to WiadomoÂści i powaga. Wie czego chce, sympatyczny, konkretny czÂłowiek.

mocne ogniwo - czêsto urz¹dza sobie na forum czat. Osoba sympatyczna i kojarz¹ca siê jednoznacznie tylko i wy³¹cznie z Najs³abszym ogniwem. Wprowadza na forum sporo ¿ycia i robi bardzo du¿o literówek.

szymcio9 - spoko koleÂś, odpowiedzialny, wie czego chce, uprzejmy.

michos - sprawia wra¿enie rozwyd¿onego bobasa, któremu zabra³o siê zabawkê i jest wielce obu¿ony. W co drugim poœcie pisze jaki to TVN jest niedobry, bo Anita nie prowadzi g³ównych Faktów i ¿e TVN na pewno upadnie. Upierdliwy do kwadratu, a w jego avatarze rysuje siê smutek.

arrow - wesoÂły i sympatyczny.

Grzesioo - sprawia wraÂżenie, Âże ma ochotĂŞ na wspĂłlpracĂŞ z TVN Tivi. Stara siĂŞ.

michal - miÂły, uprzejmy, opanowany. Podobnie jak doktorfaustus kojarzy siĂŞ z WiadomoÂściami. Nie moÂżna na jego temat powiedzieĂŚ zÂłego sÂłowa. A moÂże dlatego, Âże tak jak ja jest miÂłoÂśnikiem komunikacji miejskiej :wink:

krasu - a gdzie on siĂŞ wÂłaÂściwie podziaÂł :D Widocznie zabawka w postaci moderowania forum mu siĂŞ znudziaÂła. Niezbyt niekonsekwentny i nieopanowany.

Ewa-F - kompletna wariatka, chcÂąca za wszelkÂą cenĂŞ wyprowadziĂŚ kogoÂś z rĂłwnowagi i wprowadziĂŚ baÂłagan. CzyÂżby pracowaÂła w sÂłuÂżbie zdrowia? Na szczĂŞÂście jej juÂż z nami nie ma.
Ostatnio zmieniony środa 22 gru 2004, 18:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wasze proÂśby zostaÂły speÂłnione - to do Kwiatka 8)
Ale nie bĂŞdĂŞ wysÂłuchiwaÂł potem Âżadnych skarg i zalÂżaleĂą. wszelkie wnioski, pretensje i uwagi proszĂŞ kierowaĂŚ do autora tematu. :twisted:

Kwiatek Oj o Kwiatku mo¿na by kilka ksi¹¿ek napisaÌ. Cz³owiek zagadka (z psychologicznego punktu widzenia) Czasami rozmawiam z nim na gg i chyba wiem o nim wiêcej ni¿ niejeden (niejedna) z Was. Bardzo sympatyczny, trochê zagubiony i bez si³y przebicia. Ale ma swoje zdanie i czasami potrafi pokazaÌ pazurki, kiedy ktoœ œmie krytykowac jego idolki 8) Wielki fan Marty Grzywacz i Doroty Wyscokiej. Za³o¿y³ temat, na który ja nie mia³em odwagi - tj ten o Wiadomoœciach - nr jeden na forum.

Micha³ Œwietna pamiêÌ, du¿a wiedza i rozleg³e zainteresowania - nawet komunikacja miejsk¹. Spokojny, wywa¿ony, rozs¹dny. Zawsze wnosi do dyskusji coœ nowego i oryginalnego. Czasami martwi siê o trwa³oœÌ ma³¿eùstw dziennikarek telewizyjnych, ale mimo to wie co mówi i s¹dzê, ¿e warto uw¹znie œledziÌ jego posty.

Kamuii MnĂłstwo literĂłwek, skrĂłtĂłw myÂślowych :arrow: koszmar senny polonisty. :D Ale mimo to bardzo jÂą lubiĂŞ i smutno byÂłoby na forum bez takiej osobowoÂści. ÂŚwietne poczucie humoru, celne hasÂła ubarwione nutkÂą ironii, wali prosto z mostu i niczym siĂŞ nie krĂŞpuje. Tak trzymaĂŚ. PS wskazane ograniczenie spiskowych teorii dziejĂłw. :D

Michos Jaki jest Michos ka¿dy widzi. (parafrazuj¹c Kitowicza :D Niczym Abelard w Heloizie, tak on nieszczêsliwie zakochany jest w Anice. Móg³by czasem przystopowaÌ z tymi teoriami na temat Anity. Wernerówna jest dobra i z powodzeniem znalaz³aby pracê w innej telewizji. Czemu tego nie robi? Nie wiem sam. Radzê z³apaÌ kilka g³êbszych oddechów i ³ykn¹c magnez - pomaga na sko³atane nerwy. :P

Arrow pablo Prawdê mówi¹c zwróÌi³ moj¹ uwagê w wiêkszym stopniu dopiero podczas s³ynnego ju¿ œwintuszenia w specjalnym dziale na forum (teraz wiecie dlaczego tylko nieliczni maj¹ tam dostêp). Poza tym œwietne poczucie humoru i ciekawy kierunek studiów. Ja np mêczê sie co roku z histori¹ narodów po³udniowos³owiaùskich... Ale móg³by czêœciej chwaliÌ Wiadomoœci :D

Aro Mój bardzo bliski krajan. Nota bene urodzi³em siê i przez d³ugi czas mieszka³em w jego mieœcie. Zaimponowa³ mi swoj¹ odwag¹ - wszak nie ka¿dy gej z tak¹ ³atwoœci¹ mówi o swojej orientacji. WiêkszoœÌ zazwyczaj nie mówi... Wielki fan Edyty Górniak (to rozumiem) oraz seriali telewizyjnych (nie rozumiem :lol: :lol: ) Du¿ym plusem s¹ jego skany z Faktu prezentuj¹ce wyniki ogl¹dalnoœci. Naprawdê bardzo cenny u¿ytkownik. No i o Wiadomoœciach ze mn¹ mówi.

Filip - ateraz kilka zdan o naszym dawny u¿ytkowniku. Bardzo nerwowy i pewny siebie, przez d³ugi czas szczyci³ siê najwiêksz¹ liczb¹ postów na forum, ale ja ju¿ go pobi³em w tej dziedzinie. Praktycznie nie pisa³ o TVN. Czêœciej krytykowa³ innych oraz wypowiada³ siê o sporcie. Ale jak na swój wiek stosunkowo m¹dry, z du¿¹ ³atwoœci¹ pisania. Na swoich stronach popisuje siê œwietnym stylem. Zapewne wiêkszoœÌ kolegów z jego klasy ledwie pisaÌ potrafi, wiêc takie przypadki jak Filip nale¿y nagradzaÌ w sposób szczególny. Ach to gimnazjum :twisted:

Sylwia Podobnie jak Filip ju¿ do nas nie zagl¹da. Prywatnie znajoma Maniaka TVN. DoœÌ ciekawe zainteresowania - ekonomia i sport. Dziwczyny zazwyczaj nie interesuj¹ siê sportem, gimnazialiœci ekonomi¹.

Marcin oraz Maciek Obu panĂłw opiszĂŞ na raz - nie znam ich dobrze, ale sprawiajÂą pozytywne wraÂżenie. Z mackiem rozmawiaÂłem przez pewien czas o jego przygocie z TVN, z Marcinem o gimnazjum w Pobianicach i bardzo sobiĂŞ ceniĂŞ ich zdania wyraÂżone w tej dyskusji.

No i na szarym koĂącu nasz administrator, twĂłrca tego zamieszania - ÂŁukasz. Nie wiem czy wiecie, ale kiedyÂś chciaÂł zwerbowaĂŚ mnie dop redakcji. Potem poznaÂł w peÂłni moje poglÂądy i juÂż zdanie zmieniÂł. No ale i tak napisaÂłem mu teksty o TVN, TVN24 TVN Meteo i moÂże jeszcze coÂś napisze. (Jak mnie Âładnie poprosci - np o ITVN). O ÂŁukaszu moÂżna by mĂłwiĂŚ i mĂłwiĂŚ. Wszystko co zarzuciÂł mi w poÂście otwierajÂącym ten tamt moÂżna takÂże i jemu przypisaĂŚ. Wszak wystarczy zamieniĂŚ sÂłowo WiadomoÂści na Fakty :twisted: Czasami za czesto posÂługuje siĂŞ aksjomatami i bezkrytycznie podchodzi do Lisa.
Rozbawi³ mnie swoimi postami o Barbarze Grad WoŸniak (troska o dobry wizerunek TVP - ubra³ siê diabe³ w ornat i na msze ogonem dzwoni³), ale tamt¹ dyskusjê uda³o mi siê zamkn¹Ì w doœÌ spektakularny sposób :twisted: :twisted: Mimo wszystko bardzo go lubiê, a dzieù bez sprzeczki z £ukaszem jest dniem straconym.
PS podobnie jak on kiedyÂś zaglÂądaÂłem tutaj kilkanaÂście razy na godzinĂŞ aby sprawdziĂŚ czy odpisaÂł.

PPS bardzo lubi kiedy mĂłwiĂŞ do niego ÂŁUKASZU!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie bêdzie za d³ugo, kolejnoœÌ losowa, ikony emocji wstawcie sami.

:arrow: KASETA89
Osoba wg mnie sympatyczna, potrafi gÂłoÂśno wyraziĂŚ swoje zdanie i dyskutowaĂŚ. Dba o estetykĂŞ postĂłw, stara siĂŞ nikogo z forum nie uraziĂŚ. Mozna na niego liczyĂŚ.

:arrow: ARROW.PABLO
Dopiero teraz odkryÂłem dlaczego po zawsze na koĂącu wypowiedzi dodajĂŞ magicznÂą strzaÂłkĂŞ... Pierwszy czÂłown jego pseudonimu to 'arrow' a wÂłasnie to sÂłowo musimy wpisaĂŚ miĂŞdzy dwukropki Âżeby wyszÂła owa strzaÂłka. Taki znak rozpoznawczy. Osoba miÂła i zabawna.

:arrow: DOKTORFAUSTUS1
Mam wra¿enie, ¿e mnie nie chyba nie lubi i ma mnie za gówniarza, z którym nie warto dyskutowaÌ. Sam bardzo dobrze dyskutuje, jego posty s¹ najd³u¿sze chyba na forum, m¹dre. Sprawia wra¿enie osoby m¹drej i pewnie tak¹ jest. Zawsze w 'rozmowie' potrafi kogoœ 'zagi¹Ì'.

:arrow: ÂŁUKASZ
Sympatyczny, mi³y i weso³y. Fajnie siê z nim rozmawia na GG, nie jest typem zimnego i suchego admina. Trzeba jednak przyznaÌ, ¿e obiecuje du¿o rzeczy, ktorych póŸniej nie robi [kiedy te nowe emoty!]. Wytrwale d¹¿y do celu, jest czasem (za)uparty.

:arrow: BLACK JACK '62
Nie rozmawiaÂłem z nim, ale jest chyba ok. Mam sympatyczne odczucia wzglĂŞdem tej osoby, nie kojarzy siĂŞ Âźle. Potrafi dyskutowaĂŚ, wielki fan Anity Werner. Jest spokojny i opanowany, momentami mam wraÂżenie, Âże jest taki... hm... dostojny.

:arrow: MARCIN_PABIANICE
Mi³y i sympatyczny. Na razie tyle moge stwierdziÌ, bo obserwacji Twoich postów. Piszesz je doœÌ starannie.

:arrow: FILIP
Uparty, energiczny, ÂżywioÂłowy, czasami siĂŞ rzuca i zanim napisze to nie pomyÂśli, ale ogĂłlnie bardzo fajna i wesoÂła osoba. Super siĂŞ z nim rozmawia na GG, ma poczucie humoru. A i jeszcze jedno... jakby powiedzaÂła moja babcia... Âżywe sreberko z niego.

:arrow: JOTT KOTT
Mimo, Âże jest na forum krĂłtko daÂł siĂŞ poznaĂŚ z dobrej strony. Pisze przymyÂślane posty, kulturalny - oby wiĂŞcej takich ludzi!

:arrow: MACIEJEK
Powiem tak: "Spoko ziomal". Potrafi siĂŞ postawiĂŚ, dyskutowaĂŚ, moÂżna na niego liczyĂŚ. Fajnie siĂŞ z nim gada - na forum. Nie jest sztywniakiem, a wrecz przeciwnie.

:arrow: MICHAL
Bardzo miÂła i sympatyczna postaĂŚ. JakoÂś mi siĂŞ wydawaÂło, Âże nie bardzo lubi TVN, bo nie udziela siĂŞ w tematach na forum o tej stacji, ale moje odczucia zmieniÂły siĂŞ po tym jak zobaczyÂłem czĂŞsto pojawiajÂące siĂŞ posty MichaÂła w temacie o "Robinsonie".

/edit:
z perspektywy czasu dochodzĂŞ do wniosku, Âże niezÂły ze mnie debil <lol> ale nic tu nie zmieniam, poza skasowaniem pokemoniastych kolorkĂłw z posta ;d
Ostatnio zmieniony niedziela 06 lis 2005, 20:56 przez szym, łącznie zmieniany 2 razy.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 - sympatyk Wiadomoœci oczywiœcie oraz wszystkiego co lewicowe i ateistyczne. W³aœciwie to prawie wszystko mnie z nim ró¿ni pogl¹dowo, a z drugiej strony ³¹czy w temacie o Wiadomoœciach. Zawsze ma coœ do powiedzenia, zawsze odpowie, poci¹gnie dyskusjê, popiera tezy swoimi argumentami (czêsto wielokrotnie powtarzanymi), które potrafi broniÌ. Pewny swojego zdania i konsekwentny. Ma szerokie horyzonty jako historyk, ale te¿ ma trochê swój œwiat. Czêsto czujê siê przez niego informowany o czymœ o czym sam kilka dni temu napisa³em. Nie kojarzy wypowiedzi z u¿ytkownikiem. Bardzo chroni swoj¹ prywatnoœÌ. Zapewne nie chcia³by byÌ zidentyfikowany.

szymcio9 - osoba bardzo pozytywna. SpotkaĂŚ go moÂżna wszĂŞdzie i na kaÂżdy temat pogadaĂŚ. Jako moderator jest dyskretny, ale jest to wÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu. DojrzaÂły jak na swĂłj wiek. Posty skÂładne, rozsÂądne, przemyÂślane. Bezkonfliktowy.

maciejek - rĂłwnieÂż sympatyczna postaĂŚ. WÂłaÂściwie to podobnie go odbieram jak szymcia9. Pisze o wszystkim i nie jest to jakiÂś fanatyk UrbaĂąskiego. Nie ocieka On mi nim jak inni uÂżytkownicy innymi uwielbianymi przez nich osobami.

kwiatek - zakrêcony, mam wra¿enie, ¿e nie rozumie postów lub nie czyta odpowiedzi na zadane przez siebie pytania - rzadko jest kontynuacja z jego strony. Uwielbia zak³adaÌ tematy, zmieniaÌ avatary, wklejaÌ zdjêcia do postów zw³aszcza jak to jest kompletnie niepotrzebne, bo wczeœniej zosta³y podane linki do nich lub by³y ju¿ wczeœniej publikowane. Irytuj¹ce to jest czasami. Od czasu do czasu zabawi siê w moderatora i kogoœ pouczy albo pozazdroœci ankiety czy innych pomys³ów. Kojarzy mi siê z osob¹ bardzo m³od¹ (i pewnie tak jest), ale z drugiej strony daleko siêga pamiêci¹.

Grzesio (ex GrzeÂś) - wydaje siĂŞ trochĂŞ nieÂśmiaÂły, stosunkowo rzadko pisze, ale nie da siĂŞ jego nie zauwaÂżyĂŚ. Lubi o czymÂś poinformowaĂŚ, zwrĂłciĂŚ na coÂś uwagĂŞ, dostarczyĂŚ materiaÂł filmowy, dÂźwiĂŞkowy czy zdjĂŞcia.

kamuii - na pewno bardzo sympatyczna, roztrzepana, zakrĂŞcona, caÂłkowicie w swoim Âświecie. Pasuje mi do niej zainteresowanie psychologiÂą, astrologiÂą, jakiÂś tarot i numerologia. Wcale by mnie nie zaskoczyÂło gdyby wierzyÂła w UFO.

michos - skojarzenia Anita, czÂłowiek notorycznie nieszczĂŞÂśliwy, duÂżo smĂŞci i uprawia czarnowidztwo. CzĂŞsto siĂŞ zachowuje jak dzieciak, a chyba tak nie jest... Oceniam go pozytywnie. Na inne tematy ma wiele ciekawego do powiedzenia, tylko, Âże w krĂłtkim czasie przejdzie na AnitĂŞ i bĂŞdzie nawijaÂł znowu o tym samym.

Mocne_ogniwo - wydaje mi siê, ¿e ci¹gle jest pod wp³ywem jakiœ œrodków pobudzaj¹cych, zawsze bije z niego optymizm i weso³oœÌ, wyobra¿am sobie, ¿e posty pisze z werw¹ i bananem na ustach. Nie mo¿e siê powstrzymaÌ od pisania (tak¿e tych nieistotnych drobnostek). Pisanie sprawia mu wielk¹ przyjemnoœÌ i z tego powodu nie mo¿na go utemperowaÌ i robi mnóstwo b³êdów. A jak ju¿ jest rozmowa o Szczuce to apogeum, ekstaza, uniesienie.

bambi - kojarzy mi siĂŞ dokÂładnie z tÂą sarenkÂą czy jelonkiem Disneya. Subtelna, delikatna, filigranowa. Jej posty sÂą jakieÂś takie ciepÂłe, przyjazne, nawet jak obraÂża WojewĂłdzkiego. WkrĂŞca siĂŞ w to forum choĂŚ na razie skupia siĂŞ chyba tylko na NajsÂłabszym i Mocnym_ogniwie, ale moÂże rozszerzy swoje zainteresowania na inne osoby i tematy na forum. Jest juÂż tu jakiÂś czas, ale od niedawna jakoÂś jÂą zauwaÂżam.

£ukasz - (niejako odpowiedŸ na powy¿sze) - sprytny, przebieg³y, inteligentny, zdolny (tak¿e chyba do wszystkiego :D). Zdziwi³y mnie ostatnie jego dyskusje i zagadywania na forum. Z jednej strony mi³y, uprzejmy i pomocny, z drugiej jest w nim coœ negatywnego - zbytnia pewnoœÌ siebie, wa¿niactwo, a mo¿e po prostu to zwyk³a ró¿nica wieku - nie potrafiê tego okreœliÌ. Lubiê go, ale ciê¿ko mi z nim nawi¹zaÌ trwa³y kontakt.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

:?: :?: michos & Black Jack ' 62 :
ich opisze razem : fanatyczni fani Anity W. patrzÂą w nia jak w jakiegoÂś guru, maÂło o nich wiem.

:!: :!: Faustus :

mĂłgÂłbym z nim rozmawaiĂŚ godzinami i opisywaĂŚ go w samych superlatywach, historyk, przemily i uprzejmy czlowiek, fan WiadomoÂści i Joli PieĂąkowskiej

:?: :?: GrzeÂś
- jest dla mnie jak jego Avatar - wielki znak zapytania


:!: :!: MichaÂł :
tak jak Ja i Faustus wielki fan WiadomoÂści, spokojny i zrĂłwnowaÂżony , nie wiem czemu powiedzila ze jestem zakrĂŞcony??

:?: :!: ÂŁukasz:
WIELKI BRAT naszego forum :-), jestem wielki podziwu dla niego , za to ze stworzyl tvn.personal i to forum, ja jkiedys robowalem zalozyc strone o Wiadomosciach [T][V][P] 1 ale mi sie nie udaÂło !

:!: :!: Arrow.pablo :
zabawny, Âśmieszny, miÂły , taki dobry duszek forum

:!: :!: kamuii:

poprostu fajna babka, wielka fanka Maxa Kolonko , Wernerki i Danki Holeckiej, nie przebiera w sÂłowach, otwarta, szczera.

:?: :?: Majkel :
jest na forum bardzo sporadycznie, zagorzaÂły wielbiciel POLONI 1, pisze artykuÂły do jednej z konkurencyjnych stron o mediach

:?: :!: Kaseta89 & mocne_ogniwo:
obydwaj to wielcy fani Kazi Szczuki i N.O.



******************************************



ERRATA:

JEST WINNO BYÆ
Kolonko => Evansa
Ostatnio zmieniony wtorek 07 gru 2004, 18:30 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

:arrow: ÂŁukasz – Âświetny goœÌ. Wie, czego chce; profesjonalnie prowadzi stronĂŞ TVN Personal. Kontaktowy, uczciwy, koleÂżeĂąski, pomocny. Nasza wspó³praca jest caÂłkiem niezÂła. Mam nadziejĂŞ, Âże tak juÂż pozostanie. :wink:

:arrow: doktorfaustus1 – ZagorzaÂły zwolennik TVP. CeniĂŞ go za wszechstronnoœÌ, za niezamykanie siĂŞ tylko na TelewizjĂŞ PolskÂą. Nie raz zdarzyÂło mi siĂŞ z nim rozmawiaĂŚ, zawsze sprawiaÂł dobre wraÂżenie. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony. :) Bez niego Forum straciÂłoby wiele blasku.

:arrow: szymcio9 – MiÂły, konkretny. Bardzo go szanujĂŞ; ma ciekawe opinie, nie naÂśladuje nikogo, prowadzi ciekawy dziaÂł na stronie, ktĂłry zawsze chĂŞtnie czytam. Jego blog jest Âświetny. Dobrze mi siĂŞ z nim rozmawia. Kumpel ca³¹ gĂŞbÂą. :D

:arrow: Filip – Jedna z osĂłb, ktĂłra nas opuÂściÂła. Niezwykle ÂżaÂłujĂŞ, a to dlatego, Âże Filip pisaÂł naprawdĂŞ fajne posty, dobrze nam siĂŞ rozmawiaÂło. Teraz pozostaje nam tylko GG – dobre i to. Jego nieobecnoœÌ, w moim mniemaniu, jest du¿¹ stratÂą dla Forum. :(

:arrow: Kamuii – Jej posty z poczÂątku byÂły dla mnie niemalÂże nieczytelne, jednak wkrĂłtce je zrozumiaÂłem, i AniĂŞ polubiÂłem. Szkoda tylko, Âże jakoÂś nie mogĂŞ przekonaĂŚ siĂŞ do Danuty Holeckiej.

:arrow: mocne ogniwo – Niezwykle tendencyjny pod wzglĂŞdem Kazimiery Szczuki i jej „NajsÂłabszego Ogniwa”, ale jednak sympatyczny. :) Czasem pisze zbĂŞdne posty (vide: takie, ktĂłre nic nie wnoszÂą do tematu).

:arrow: Tobi – Jego posty zwykle sÂą bardzo krĂłtkie. Ale wcale to nie jest wada, bo wrĂŞcz przeciwnie – jest po prostu konkretny. Przynajmniej tak to odbieram.

:arrow: Black Jack '62 i Michos – sÂą sympatykami Anity Werner, ktĂłrÂą bardzo ceniĂŞ. Podziwiam ich za wytrawaÂłoœÌ, a takÂże za artykuÂł na stronĂŞ o pani Werner, ktĂłry jest naprawdĂŞ dobry. :D

:arrow: arrow.pablo – CaÂłkiem fajny. Szkoda tylko, Âże tak rzadko przypomina sobie o tym, iÂż zdanie trzeba rozpocz¹Ì du¿¹ literÂą. MoÂże nie dziaÂła mu Shift? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Bambi - osoba, ktora rozumie mnie doskonale z nia chyba najlepiej sie dogaduje. Podziela moje poglady i potrafi rozmawiac o tym co mnie i ja najbardziej interesuje czyli o najslbszym ogniwie i kazimierzez sczuce. Niedlugo wachlarz naszych dyskusji sie poszerzy, jak tylko kazia zacznie prowadzic swoj nowy program o ksiazkach. :D :D :D i wowczas znikna zarzuty o tendencyjnosc

ÂŁukasz - No osoba, ktora strasznie stara sie mnie temperowac, pewnie w koncu sie uda, zawsez jak widze jego post pod moim dostaje drgawek, do czego to znowu sie przyczepil :lol: :lol: :lol: , zawsez jednak sa to podobne powody.Mimo wszytsko napewno bardzo sympatyczny...a i na swoje usprawiedliwienie powiem tylko tylke ze juz nie biore udzialu w kazdej dyskusji, przejlem sie jego slowami, mam teraz uraz psychiczny..i zostanie mi to do konca zycia :lol: :lol: :lol:

Arrow.pablo - No to jest ziomal z pieknej lodzi, z duzym i osobliwym poczuciem humoru, ale tak naprawde zadko odwiedza moj kochany temat na forum, wiec ciezko mi cos wiecej powiedziec poza tym ze napewno jest ciekawym czlowiekiem i wartym poznania

Kaseta69 - No to jest bardzo dobry kolega, czesto rozmawiamy rowniez na gg, ma podobne pogldy co ja i wspolnie mozemy dyzkutowac o kazimierze sczuce i najslbszym ogniwie, pomimo ze ma tylko 15 lat doskonale rozumie pewne rzeczy i mozna z nim dogadywac sie jak z kims o wile starszym. Duzy plus

Marcin_k - druga osoba z naszego kochanego forum, z ktora rozmawiam roiwniez na gg, ostatnio zameczal mnie nawet o cechy spoleczenstwa obywatelskiego...heheheh :lol: :lol: , maniak wszelkisch teleturniejow i telegry, kojarzy mi sie w wlasnie z tym progreamem, w ktorym zreszta 2 razu uczestniczyl.

Doktor faustus - On chyba pominol mnie w charaklterystyce bo musial by powiedziec cos nie milego, jakos salabo chyb a sie dogadujemy, pomimo to w pewnym stopniu cenie go za to co pisez, bo w gruncie rzeczy wiele jego pogladow pokrywa sie z moimi, poza tymi odnosnie znaczenia tvn i tyvp...mam nadzije ze sie jakos , kiedys dogadamy :D

aniab - osoba, ktora na forum pojawila sie stosunkowo niedawno a pomimo to zaryla sie w mojej pamieci, nawiazalismy o ile pamietam ciekawa dyskusje o ewie dzrzyzdze i jej rozmowachw toku...nie omieszkala rowniez wypowiedziec sie na temat kazi, i chyba z tego wzgeledu tak bardzo ja polubilem.

michos - czlowiek, ktorego strasznie podziwaiam, spelnia pewna sobie tylko znana misje, propagowania kultu anity werner i bardzo mi sie to podoba, starm sie w swoim zakresie rownoiez propagowac pewna osobe...ale napewno go nie przescigne, rodzaj wzoru, ktory zawsez bedzie odlegly do osoigniecia...
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no to i ja sprĂłbujĂŞ....

:!: ÂŁukasz - chyba mogĂŞ powiedzieĂŚ ze jest sympatyczny, jako jeden z nielicznych polubiÂł moje specyficzne poczucie humoru, podziwiam go za to, Âże ta strona i to forum istniejÂą w ogĂłle, pewnie bronilby tvn nawet nie majÂąc argumentĂłw, tylko dlatego Âże to tvn, no ale w koĂącu to fanatyk.... :D

:!: katie - szkoda ze tak rzadko coÂś pisze na forum bo fajnie sie z niÂą rozmawia, strasznie uparta :wink:

:!: doktorfaustus1 - jak zacz¹³em zagl¹daÌ na to forum i czytaÌ jego posty na temat tvp, tvn to myœla³em ze to jakiœ kujonowaty studencik i w dodatku sztywniak, ale z czasem zauwa¿y³em ze to bardzo spoko goœÌ, zawsze popiera argumentami to co pisze, szkoda tylko ze tak rzadko chwali Fakty :D a, no i te rozmowy na zamniêtym forum.... on nie moze byÌ sztywnym, kujonowatym studencikiem :D

:!: szymcio9 - sprawia wraÂżenie spokojnego, rozsÂądnego chÂłopaka, waÂży sÂłowa w swoich postach, tylko takich troche cichy sie wydaje

:!: michos - maniak Anity W., przez pewnien czas nie mialem ochoty zagl¹daÌ na forum bo wiedzia³em ¿e w ka¿dym temacie bedzie coœ napisane przez michosa na temat napotyzmu w tvn, niesprawiedliwoœci i degradacji Anity, jest dla mnie zagadk¹, nie potrafie rozgryŸÌ jakim jest cz³owiekiem

:!: mocne_ogniwo - pozdrowienia dla Polski centralnej 8) troche zakrĂŞcony na punkcie Kazimiery, caÂły czas mam w pamiĂŞci to, jak mowi tym swoim Âśmiesznym gÂłosem "pas" :D , denerwuje mnie to Âże nie zwraca uwagi na to jak pisze, wiec moze to i lepiej ze w innych tematach niÂż NO rzadko sie udziela

:!: ArO - kompletnie nie rozumie mojego poczucia humoru dlatego przestaÂł mnie lubiĂŚ po kilku moich "wyskokach" :D a szkoda, bo wydaje mi sie miÂły i sympatyczny, no i chwaÂła mu za te codzienne dane dotyczÂące oglÂądalnoÂści :) EDIT - ArO mnie jednak lubi :D

:!: kamuii - spoko dziewczĂŞ, pozytywnie zakrecona, zawsze ma coÂś ciekawego do powiedzenia, no i muszĂŞ w koĂącu sie wybraĂŚ do tego Poznania :D

:!: o pozostaÂłych osobach ciĂŞÂżko mi jest cokolwiek napisaĂŚ bo specjalnie sie im nie przyglÂądaÂłem dotychczas, ale na pewno to nadrobiĂŞ :D :arrow:
Ostatnio zmieniony niedziela 07 lis 2004, 01:17 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

michos pisze w wielu miejscach :) prawie wszêzdie to samo. Fan(atyk) ANity Werner zakochany w niej na zabój.WiekszoœÌ jego postów dotyczy Anity a szkoda bo ma czêsto coœ ciekawego do powiedzenia równie¿ na inne tematy.1 z 3 osób z którymi rozmawian na gg.
Black Jack kolejny fanatyk Anity ale w odró¿nieu od poprzednika pisze prawie wy³¹cznie w watku o Anitce bardzo sympatyczny szkoda ze nie wypowiada siê prawie, na inne tematy
Faustus najwiêkszy fan TVP czasem troche zbyt œlepo zapatrzony w nieomylnoœÌ i jedyn¹ s³uszn¹ wersjê ;) Bardzo sympatyczny inteligêtny i posiadaj¹cy naprawdê niezwyk³a wiedzê na temat TVP. Ma niewiarygodn¹ pamiêÌ.Uwielbia siê k³óciÌ z £ukaszem i gdy odmienia siê jego imiê.Lubi zadawac zagadki w postaci £aciùskich wyra¿eù :)
maciejek nie znam go zbyt dobrze ale jest bardzo sympatyczny wypowiada siĂŞ na wiele tematĂłw.Nie przepada za KaziÂą.I chyba lubi Polsat bo siĂŞ za Polszmate obraziÂł :)
arrrow.pablo fajny koleœ :)fajnie siê z nim œwintuszy :) Pa³a niezwk³¹ chêci¹ przyjazdu do Poznania (pewnie kozio³ki chce obejrzeÌ :lol: )Ma bardzo du¿e poczucie humoru.
ArO tak jak ja wielki fan Danuty Holeckiej oraz Beaty Chmielowskiej-Olech.fan najró¿niejszych tasiemców w tym M jak Mi³oœÌ.Nie przepuœci okazji by skrtykowac Anitê.Ogólnie bardzo sympatyczny i przyjaŸnie nastawiony.
michaÂł bardzo sympatyczny duÂżo wie o WiadomoÂściach pisze dÂługie i ciekawe posty (choĂŚ nie zawsze siĂŞ zgadzamy - Holecka) fan komunikacji miejskiej.
Kwiatek bardzo sympatyczny fan wiadomosci :) oraz Holeckiej.Jako chyba jedyny na forum (narazie zagorzaÂły fan kogoÂś z nowej ekipy- Doroty Wysockiej) Potrafi pojechaĂŚ tym ktĂłrzy jÂą krytykujÂą :) zaÂłoÂżyÂł etmat o wiadomosciach 2 osoba z ktĂłra rozmawiam na gg
SylwiaJuÂż tu nie zaglÂąda pisaÂła bardzo czĂŞsto o Bilansie firmie portfelu i innych programach ekonomicznych fanka Mlodkowskiego i zagorzaÂła nie-fanka Kurasia :)
filip juÂż tu nie zaglÂąda ale warto o nim wspomniec miaÂł najwiĂŞksza liczbĂŞ postĂłw przez dÂługi czas ;) bardzo sympatyczny choĂŚ impulsywny fan Hip-Hop 3 z 3 osĂłb znanych mi z gg
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe a moÂże rozgrzejemy ten temat :D ????
Od nowa ;)
DuÂżo siĂŞ tu pozmieniaÂło na pewno pewne osoby nie napisaÂły by juÂż tego o sobie co kiedyÂś :evil2: prawda ÂŁukaszu i Faustusie ??? tudzieÂż inni zbanowani :D

DuÂżo nowych userĂłw pare awantur :D ciekawe co teraz o sobie sÂądzimy ?

Ja moge zaczaĂŚ nawijaĂŚ ale musicie daĂŚ znaĂŚ czy chcecie siĂŞ bawiĂŚ ;) bo nie bĂŞde z siebie idiotki robiÂła
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Hmmm. :D ByÂłbym za. :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ja rĂłwnieÂż pomysÂł popieram:D :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Charakteryzujemy forumowiczĂłw

Post autor: salladyn »

Ja te¿ chcia³bym dowiedzieÌ siê co userzy (tak siê to chyba pisze ?!) myœl¹ o sobie nawzajem (a byÌ mo¿e i o mnie :) ) .Œwietny pomys³ :!: Ja powiedzia³em sobie ¿e zcharakteryzujê forumowiczów dopiero kiedy napiszê 500 postów(mo¿e to g³upie no ale có¿ :lol: ).Tak wiêc czekam na posty w tym temacie z uteskinieniem :) .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mocne Ogniwo a na kogo Ty siĂŞ tak szykujesz :D z wsciekÂłoÂściÂą :D:D ???

Hehe jeszcze pare osób potwierdzi gotowoœÌ i mogê zaczynaÌ... tzn tak bardzo mi na tym nie zalezy ¿eby zaczynaÌ (vide wogóle :evil2:) wiêc jak ktoœ chce to prosze bardzo ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości