Charakteryzujemy forumowiczĂłw

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:29 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Zdaje siĂŞ ze ZA byÂł jeszcze tylko Mocne Ogniwo wiĂŞc tylko na niego czekamy :D
Jeszcze TVN_FAN napisal ze to dobry pomysl, wiec mozemy powiedziec ze byl 'za'. :>
kamuii pisze:resztĂŞ strach obleciaÂł :]
Mnie nie. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ja narazie "zbieram informacje", ale do³¹czê nied³ugo.
quantrix pisze:Reszta siĂŞ obraziÂła
A kogo masz na mysli? :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pawell i reszta czekamy z niecierpliwoÂściÂą :]
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Nie jestem psycholoszkÂą :D aby oceniac innych po tym co napiszÂą i myÂśle Âże lepiej byÂłoby gdyby kaÂżdy napisaÂł coÂś o sobie.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

kamuii pisze:Zdaje siĂŞ ze ZA byÂł jeszcze tylko Mocne Ogniwo wiĂŞc tylko na niego czekamy :D resztĂŞ strach obleciaÂł :]
Wypowiem sie za jakis czas.Musze sobie przypomniec was troche, bo przez jakis czas wpadalem tutaj sporadycznie.Tak wiec wracam do starej aktywnosci i za kilka dni opublikuje co trzeba :twisted: :twisted: :twisted: :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Pawell i reszta czekamy z niecierpliwoÂściÂą :]
Hehe - to se poczekacie na mnie :evil2: :evil2: Bo narazie za charakterystyke sie nie biore. :D Moze jak lepiej sie poznam z jakas dziesiatka uzytkownikow to napisze. :P :wink:
P.S. moze wkoncu ktos zrobi temat gdzie napiszemy cos o sobie ?? :> :D , bo mowiono o tym, ale nikomu jakos sie nie chce go stwozyc. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:P.S. moze wkoncu ktos zrobi temat gdzie napiszemy cos o sobie ?? :> :D , bo mowiono o tym, ale nikomu jakos sie nie chce go stwozyc. :roll:
A tak trudno samemu stworzyĂŚ? Tobie teÂż siĂŞ nie chce? :>
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja mówi³am ale tego nie zrobiê bo bêdzie tak ze ja napisze coœ o sobie i teamt utknie... nie ma g³upich. jak ktoœ zacznie to siê do³¹cze...
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:P.S. moze wkoncu ktos zrobi temat gdzie napiszemy cos o sobie ?? :> :D , bo mowiono o tym, ale nikomu jakos sie nie chce go stwozyc. :roll:
A tak trudno samemu stworzyĂŚ? Tobie teÂż siĂŞ nie chce? :>
No dobraaa moge go stworzyc skoro tak nalegacie... :evil2: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: Jeszcze TVN_FAN napisal ze to dobry pomysl, wiec mozemy powiedziec ze byl 'za'. :>
Tak, tak - ale spokojnie...Narazie pracujĂŞ nad "odpowiedniÂą"charakterystykÂą ;) Jeszcze zostaÂło mi 4 forumowiczĂłw :wink: do opisania.
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To ja mam dwie proÂśby. :D Jak nie macie 10 osĂłb opisanych, to nie wrzucajcie tam swojej charakterystyki, bo tylko popsujecie wÂątek. A te 10, to naprawdĂŞ nic trudnego. :)

Druga sprawa jest taka, Âże miÂłoby byÂło, gdyby wszyscy tak Âładnie pisali o moich moderatorach jak kamuii, ktĂłra ku mojemu zdziewieniu obydwu pochwaliÂła i podkreÂśliÂła, Âże nie naduÂżywajÂą swojej wÂładzy. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Druga sprawa jest taka, Âże miÂłoby byÂło, gdyby wszyscy tak Âładnie pisali o moich moderatorach jak kamuii, ktĂłra ku mojemu zdziewieniu obydwu pochwaliÂła i podkreÂśliÂła, Âże nie naduÂżywajÂą swojej wÂładzy. :D :D :D
Haha... dobre :lol: A jak na to nie zasÂługujÂą to co? TeÂż mam o nich "Âładnie" pisaĂŚ Âżeby siĂŞ czuli (sztucznie) dowartoÂściowani?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Szymcio powiedziaÂłby, Âże jesteÂś "sztywny". :D Ja nic nie powiem - bo i tak wszystko jest jasne. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:Wszyscy tak bardzo chcieli drugiej edycji i co? I jajo, jak to powiedziaÂła Szczuka. Tylko ja z kamuii siĂŞ wypowiedzieliÂśmy. A gdzie caÂła reszta, bĂŞdÂąca 'za'? :?

:twisted:
Ja mam swoje durne zasady i powiedziaÂłem Âże opiszĂŞ tych 10 userĂłw jak przkroczĂŞ liczbĂŞ 500 postĂłw.GÂłupie to,ale moje to :wink: .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości