O Tobim i innych...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

O Tobim i innych...

Post autor: Maciek »

Drodzy Forumowicze!

Zak³adam ten temat nie bez powodu - bowiem chodzi mi o to, by jak najlepiej korzysta³o siê nam z tego Forum, które tak wszyscy lubimy. By na Forum dyskutowa³o siê nam jak najlepiej, niezwyk³¹ wagê musimy przyk³adaÌ do wartoœci merytorycznej Naszych wypowiedzi.

I tak oto nie mogÂą siĂŞ pojawiaĂŚ posty typu:
morus1000 pisze:iTV - Co myslicie o tej tv.
Dlaczego? Bo, piszÂąc tak, pokazujemy, Âże tak naprawdĂŞ nie zaleÂży nam na wartoÂściach, treÂściach naszych wypowiedzi, a jedynie na zwiĂŞkszeniu liczby postĂłw, ktĂłra to informacja pojawia siĂŞ przy kaÂżdej danego Forumowicza wypowiedzi. Gdy nie mamy nic ciekawego do powiedzenia, a wiĂŞc nic, co by wniosÂło coÂś do danego tematu dyskusji, to nie piszmy nic. W ten sposĂłb oszczĂŞdzimy Âświatu zjawiska "zaÂśmiecania internetu", a innym Forumowiczom niepotrzebnego denerwowania siĂŞ. Mowa tu szczegĂłlnie o Administratorze i Moderatorach, ktĂłrym szczegĂłlnie zaleÂży na tym, by dyskusja przebiegaÂła poprawnie.

Teraz omówiê kolejne zjawisko. Je w³aœnie szczególnie trafnie obrazuje, niestety, postaÌ Tobiego. On w³aœnie, choÌ nie jako jedyny, nagminnie przesadza ze zmienianiem kolorów postów (czêsto w jednym Jego poœcie obserwujemy a¿ do 3 kolorów czcionek), a tak¿e ze zmian¹ rozmiarów czcionek. Niegdyœ Tobi tak¿e napisa³ czêœÌ posta po polsku, czêœÌ zaœ po angielsku. Tego tak¿e nie powinniœmy robiÌ. Tobi - prosimy - opamiêtaj siê, zastosuj do regu³. Z ca³ego serca ¿yczê Ci poprawy. :wink:

Oczywiœcie, przyk³ad Tobiego jedynym i odosobnionym nie jest. I wcale nie chcê nikomu rozkazywaÌ, ale postarajcie siê chocia¿ nie wydziwiaÌ ze szczegó³ami postów, do których niew¹tpliwie zaliczaj¹ siê zmiany ich kolorystyki, wielkoœci czcionek, itp. Nie bêdê chyba odkrywczy pisz¹c, ¿e nie na tym dyskusja polega. Jêzyk bowiem ma pe³niÌ przede wszystkim funkcjê informacyjn¹, nie zaœ estetyczn¹. To drugie rozwi¹zanie nie niesie za sob¹ niczego dobrego, szczególnie na Forum.

A wiêc, drodzy Forumowicze, starajcie siê do tych rad zastosowaÌ. WiêkszoœÌ z Was ju¿ to zrobi³a, czêœÌ wydaje siê byÌ nieub³agalna, wrêcz uparta. Mam nadziejê, ¿e tylko do tego momentu.

A jutro urodziny Strony. ÂŚwiĂŞtujmy wiĂŞc w dobrym stylu! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak... Wreszcie ktoœ siê tym zaj¹³:
tobi pisze:Innowacyjn eprogramy, ciekawa(NIEkomercha) mUza i zreszto. Co Tu dUÂżo mĂłwic.
tobi pisze:iTV jak siê nie myle to polski programlae udzia³owcerm, czy mo¿e w³aœcicielem jest niejaka Grupa Szeptel s.a a Oni s¹ od telefonii, g³. pl-zagranicznych. Wszelkie systemy audio tele na tej antenie maj¹ zwi¹zek z t¹ grup¹. Organizowane by³y TYgodnie Tanich Po³¹czeù z wró¿kami. Oosbiœcie lUbie siêponabijaÌ z wró.¿ki Wielgoradesz. A ma tam , w tej stacji tak¿e swój program Pan Robert Bernatowicz, tak Ten z Nautiliusa Radia Zet.
tobi pisze:CO Z TÂĄ POLSKÂĄ Live from Kijow In POLSAT, dziÂś 21.35 . Zaprasza Tomasz Lis.
A kolory (nawet 3 ró¿ne w jednym poœcie) to ju¿ inna sprawa, ale przecie¿ nikt nie jest idealny i powinniœmy uczyÌ siê na b³êdach :wink:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

ParĂŞ rzeczy ktĂłre mnie denerwujÂą:

1. Koloru powinno siĂŞ uÂżywaĂŚ do podkreÂślania waÂżnych informacji, a nie caÂłej wypowiedzi. CoÂś takiego poprostu rozprasza mnie przy czytaniu i cholernie denerwuje.

2. CoÂś jeszcze gorszego to nie stosowanie polskich czcionek jak tutaj:
morus1000 pisze:Prosze zebyscie tu wpisywali jakie kanaly beda lub maja byc w Polsce tutaj.
3. LiterĂłwki tak czĂŞste Âże potrafiÂą wyprowadziĂŚ z rĂłwnowagi. Ja rozumiem moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ, ale nie w co drugim wyrazie. Ludzie ja mam dysleksje i piszĂŞ lepiej od niektĂłrych.

4. I ostatnie czyli rzÂąd kilku jeÂśli nie kilkunastu identycznych emotikon. No co to komu? Wystarczy jedna no max trzy jeÂśli chce siĂŞ coÂś podkreÂśliĂŚ.

Mam takiego jednego znajomego moderatora, strzeÂżcie siĂŞ. :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kolory t³umacze nieudanym faktem próby wproadzenia koloru do podpisu moich postów. Poniewa¿to sienie powiod³o jak i zwiêkszenie czxcionki to przyj¹³em taktyke kolorowych tekstów :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, ale zdecyduj siê na jeden kolor, a nie jeden post taki, drugi inny. W jednym poœcie do 3 ró¿nych kolorów. Literówki... Wiêcej starannoœci... :? S¹ pewne regu³y... :x Twoje posty czyta siê wyj¹tkowo Ÿle...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Mam takiego jednego znajomego moderatora, strzeÂżcie siĂŞ. :twisted:
WÂłaÂśnie... :twisted: :D

A tobi moÂże w koĂącu pĂłjdzie po rozum do gÂłowy? Trzymam kciuki. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

marcin_pabianice pisze:Tak, ale zdecyduj siĂŞ na jeden kolor, a nie jeden post taki, drugi inny


hmmm. to jednak Je czytasz :lol:

A to ¿e Nie w kolorze to wina Przemi³êgo moderatora, czy administartora.Macku! Ty przeciwko mnie????
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 gru 2004, 22:26 przez tobi, łącznie zmieniany 3 razy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba nie bardzo rozumiem o czym mĂłwisz :?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:A to ¿e Nie w kolorze to wina Przemi³êgo moderatora, czy administartora.Macku! Ty przeciwko mnie????
Moderatora. Administratorem, dziĂŞki Bogu, jest tu ÂŁukasz. :D I powtarzam: nie mam uprawnieĂą, by cokolwiek Ci blokowaĂŚ. Ale nie dziwiĂŞ siĂŞ decyzji ÂŁukasza. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek pisze:Ale nie dziwiĂŞ siĂŞ decyzji ÂŁukasza. :wink:
Ale o co chodzi, bo nie rozumiem? Co mu zablokowaÂłem?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

On twierdzi, Âże nie moÂże "kolorowaĂŚ" postĂłw i myÂśli, Âże to ja mu zablokowaÂłem... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Powiedz mu, Âże to kolejny dowĂłd na istnienie UFO. Najpierw porwali szymcia, potem znikaÂły posty, teraz niekontrolowany Tobil. Nie kontrolujesz sam siebie?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nawet nie chce mi sie odpowiadaĂŚ. LUKASZU. PowinieneÂś UczyĂŚ Arogancji w szkole.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości