W sprawie ostatnich awantur na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale w tym SDPL nie ma ludzi... Kogo mianowaliby poszczególnymi ministrami? UW nie, nigdy w ¿yciu. I nie jestem antysemit¹. A wracaj¹c do alternatywy SLD i POPiS, to w³aœnie dlatego, ¿e SLD siê skompromitowa³o pozota³ nam POPiS. Chocia¿ w SLD s¹ wartoœciowi ludzie, zawsze ceni³em i lubi³em Cimoszewicza, Szmajdziùski tez jest okej, Olejniczak bardzo dobry. Gdyby oni wszyscy + Belka do³¹czyli do SDPL to by³aby chyba najlepsza partia...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przede wszystkim w Sdpl Borowski na premiera... oczywiscie jeœli nie bedzie prezydentem Banach i Na³êcz te¿ nie s¹ Ÿli... oczywiœcie Balicki i Pusz - won...
Co do
SzmajdziĂąski tez jest okej, Olejniczak bardzo dobry. Gdyby oni wszyscy + Belka
to broĂą BoÂże... SzmajdziĂąski kÂłamca w sprawie Iraku... i kabotyn... co udowodniÂł mu niedawno Polko u Leesa...
Belka ????? Sorry bardzo ale jego reformowanie kraju i inne pomysÂły wÂłasnie testujemy... i nie bardzo chyba skutkujÂą...
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Legalizacja, aborcja, eutanazja- masz racjĂŞ Kamuii, Polska to kraj w ktĂłrym moÂżna rozmawiaĂŚ o wszystkim byle nie o najwaÂżniejszym. Przykra prawda. W Âżyciu nie zagÂłosowaÂłbym na SLD, ale poparcia tych kwestii nie znajdĂŞ w innych programach wyborczych. Czyli mam dylemat. SLD/PSL wyczerpaÂły juz kredyt zaufania i to z nawiÂązkÂą. PO- o ile nie odchylÂą sie jeszcze bardziej na prawo moÂże byĂŚ caÂłkiem sensownÂą partiÂą z niezÂły programem ekonomicznym Zyty 8) Czekam z niecierpliwoÂściÂą co zaproponuje Unia WolnoÂści do ktĂłrej nieustannie czujĂŞ ogromnÂą sympatiĂŞ 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZapomniaÂłaÂś jeszcze powiedzieĂŚ czegoÂś o Cimoszewiczu, ktĂłrego bardzo ceniĂŞ. A jeÂśli chodzi SzmajdziĂąskiego, to siĂŞ akurat nie zgadzamy. Ja akurat jestem zadowolony z tego, Âże nasze wojska sÂą w Iraku, Âże mamy swojÂą strefĂŞ. Akurat w tym wypadku i KwaÂśniewsk i Miller ze SzmajdziĂąskim, a potem Belka spisali siĂŞ dobrze. Zaraz pewnie posypiÂą siĂŞ argumenty, Âże zginĂŞli nasi ÂżoÂłnierze, Âże nie mamy kontraktĂłw itd. Mimo to uwaÂżam, Âże przesÂłanki do ataku na Saddama byÂły i to duÂże i byÂło warto angaÂżowaĂŚ siĂŞ w te wojnĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TeÂż lubiĂŞ Cimoszewicza. Ostatnio sÂłyszaÂłem, Âże chce wycofaĂŚ siĂŞ z polityki ale mam nadziejĂŞ Âże tego nie zrobi - z chĂŞciÂą widziaÂłbym go w fotelu prezydenta. Ewentualnie BelkĂŞ lub Borowskiego. Mam nadziejĂŞ Âże po osttanim zamieszaniu z Oleksym szefem SLD zostanie Olejniczak.
A co do Iraku - sÂądzĂŞ, Âże interwencja byÂła potrzebna, ale Bush to kretyn i debil. USA caÂłkowicie nie zaplanowaÂło moÂżliwych wydarzen w Iraku. MyÂśleli ze wraz z obaleniem Sadama wszytstko bĂŞdzie cacy. Oj grubo siĂŞ pomylili. A ich obecne dziaÂłania w Iraku sÂą niezaplanowane i wogĂłlĂŞ szkoda o tym gadaĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ChociaÂż w wigiliĂŞ z Fausutusem siĂŞ zgadzamy. PrzemĂłwiÂłeÂś ludzkim gÂłosem? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Poczekja jeszcze trochĂŞ ÂŁukaszu, dopiero przemĂłwiĂŞ gÂłosem...
WracajÂąc do temtu prezerwatyw - nigdy nie kupywaÂł ich Âżaden ksiÂądz w sutannie lub koloratce. No chyba Âże siĂŞ przebraÂł....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Legalizacja, aborcja, eutanazja- masz racjĂŞ Kamuii,
hehe nie tylko Faustus z ÂŁukaszem ale i ja z Kubsem mozemy siĂŞ w ÂświĂŞta porozumiec ;)
No i masz racjê niestety w Polsce nie mo¿na normalnie rozmawiac o tym co najwa¿niejsze a to dlatego ze zyt du¿e wp³ywy ma koœció³... i dlatego króluje zaœciankowoœÌ abrocja eutanazja antykoncepcja homosexualizm...precz , normalnie jak w œredniowieczu i tak powinniœmy siê cieszyÌ ze nie mamy jeszcze tylu zachorowaù na Aids co w Afryce... Ale za to mamy wiejskie rodziny wielodzietne które nie maj¹ siê z czego utrzymaÌ , bo ksi¹dz w koœciele zabroni³ antykonecpji...
ZapomniaÂłaÂś jeszcze powiedzieĂŚ czegoÂś o Cimoszewiczu
nie mam o nim Âżadnego zdania chociaÂż wraÂżenie raczej pozytywne...
Mimo to uwaÂżam, Âże przesÂłanki do ataku na Saddama byÂły i to duÂże i byÂło warto angaÂżowaĂŚ siĂŞ w te wojnĂŞ.
saddama mo¿na by³o za³atwiÌ po cichu... wywiad amerykaùski jest do tego zdolny... jedyna przes³ank¹ do wojny z Irakiem by³y przyczyny ekonomiczne i ropa... a jeœli uwa¿asz ze to s³uszne przesanki to powiedz to ¿o³nierzom gin¹cym na froncie albo ich rodzinom...Szmaja jak mówi³ np o Milewiczu ze zgin¹³ w s³usznej sprawie to rêce mi z szelestem opada³y.... niech jada oni i ich dzici skoro to taka s³uszna misja ? CZemu syn Millera nie jest w Iraku albo córka Kwaœniewskiego ??? (bardzo go ceniê jako polityka ale tego posuniêcia d³ógo mu nie darujê...)
Bush to kretyn i debil.
faustus nie masz racji... nie obraÂżaj kretynĂłw i debili... porĂłwnaniem do tego... :?
[/quote]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości