W sprawie ostatnich awantur na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Gdy teraz ktoœ zacz¹³ krytykowaÌ Anitê to zrobiliœcie z tego wielk¹ k³ótniê i chcecie go wyrzuciÌ.
Po pierwsze to kto mĂłwiÂł o wyrzucaniu ? raczej o upominaniu my nie musimy pisaĂŚ w wÂątku o Justynie On nie musi w wÂątku o Anicie...
. Wszyscy bĂŞdÂą traktowani rĂłwno i nie bĂŞdziemy komuÂś zabraniaĂŚ siĂŞ wypowiadaĂŚ w jakiejÂś sprawie, bo dopiero wtedy byÂłoby to chore.
Nikomu nie bĂŞdĂŞ zabraniaÂł wyraÂżania wÂłasnego zdania na temat ludzi telewizji czy teÂż stacji telewizyjnych.
Do dzia³u zamkniêtego strac¹ dostêp osoby, które ju¿ nie wspó³pracuj¹ ze stron¹. Dostêp bêd¹ mieli tylko cz³onkowie redakcji, moderatorzy, osoby pomagaj¹ce i osoby przygotowuj¹ce comiesiêczne teksty o gwiazdach tvn.
Po pierwsze powinieneœ postawiÌ sprawê uczciwie... i nie pisaÌ ¿e dostêp do forum zamkniêtego strac¹ osoby nie wspó³pracuj¹ce z serwisem skoro pozbawi³eœ wstêpu na to forum z tego co wiem mnie i Michosa... i to nie za brak wspó³pracy bo wymieni³eœ osoby przygotowuj¹ce sylwetki dziennikarzy...
Przyznam ze zrobi³o mi siê przykro z 2 powodów... po pierwsze nawet jeœli by³a taka twoja decyzja to chyba po tylu postach i mi³ej jak dot¹d (przynajmneij dla mnie wspó³pracy) to przyda³ by siê jakiœ mail czy te¿ pw z uczciwym postawieniem sprawy...
Po drugie to zdaje siê ¿e brak wspó³pracy ze stron¹ to nie by³ g³ówny powód twojej decyzji a raczej twoja symaptia do niekórych u¿ytkowników oraz moja krytyka i atak w w¹tku o obiektywnoœci strony... Pachnie to trochê zasad¹ "kto nie jest z nami ten jesy przeciwko nam" S¹dze ¿e niepotrzebnie uzna³eœ to jako rodzaj nielojalnoœci wobec strony i ciebie a to powa¿ne oskar¿enie i zabola³o bo nie zrobi³am nic przeciwko stronie... i chyba zapomnia³eœ ¿e razem z innymi forumowiczami g³osowa³am na ni¹ w konkursie ...
Poza tym z tego co wiem dostêpu do zamkniêtego forum nie straci³y niektóre osoby które stale nie wspó³pracuj¹ ze stron¹ co tylko dowodzi i¿ moje rozumowanie powyzej jest prawdziwe... (to g³ównie ja z michosem atakowaliœmy w poprzednim w¹tki i tylko my straciliœmy dostêp)
Ewentualnie zaszkodz¹, bo przez to tylko du¿a czêœÌ forumowiczów zmienia o Was zdanie.
Nie wiem czy zauwa¿y³eœ ale wiêksoœÌ u¿ytkowników popar³a protest ARO...
Wiem co robiĂŞ, wiem jak tworzy siĂŞ dobrÂą stronĂŞ i dobre forum.
a czy ktoÂś twierdzi ze nie ?
PoradzĂŞ sobie nawet wtedy gdy kilka aktywnych osĂłb odejdzie i statystyki liczby postĂłw czy liczby odwiedzin na tym nie ucierpiÂą.
To fajnie....
Ale to niesprawiedliwe, gdy czêœÌ osób ma takie rangi, a czêœÌ nie.
Temat rang jest bardzo ciekaw¹ spraw¹ bo niby ich zmieniaÌ nie mo¿na, a jednak czêœÌ ma swoje. To jak nie mo¿na zmieniÌ czy mo¿na by³o, ale limit dobroci siê skoùczy³ Ja mogê mieÌ rangê jedn¹ jedyn¹ która siê nie zmieni, ale skoro nie to nie.
No wÂłasnie temat rang to kolejna ciekawa sprawa...Jak juÂż napisaÂł Aro niby ich zmieniaĂŚ nie mozna ale byÂły wyjÂątki... na szczĂŞscie z tego co widze sprawa siĂŞ wyjasniÂła i nareszcze jest sprawiedliwie...
rangi majÂą byĂŚ dobre to niech bĂŞdÂą takie ktĂłre uzytkownikom nie przeszkadzajÂą.
I teraz sÂą ;)
Widze, ze nie kazdy traktowany jest rowno...
niestety ... jednym wolno wzystko a inni sÂą wywalani bo napisz coÂś nie po myÂśli admina...
AleÂż proszĂŞ, specjalnie dla Aro rezygnujĂŞ ze swojej rangi
hehe faustus jak zwykle gotowy do pomocy... ;)
Och jakÂże siĂŞ cieszĂŞ. MAm Âłzy w oczach ze szczĂŞÂścia. ÂŁukaszu to najlepszy preznet na te ÂświĂŞta.
Chcesz zrobie ci odpowiedni Avatar :) ???
Stali bywalcy sie pobra¿ali , nie dziwie siê. Ale ja mam s³aboœÌ do tego forum. I Co mam z Tego? Zosta³em niedawno wyrzucony, albo nie moge siê zalogowaÌ.
No ja teÂż siĂŞ nie dziwiĂŞ al jak pare zdaĂą wyrzej widzisz ÂŁukaszowi jest to objĂŞtnie bo sobie poradzi...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:Po pierwsze to kto mĂłwiÂł o wyrzucaniu ? raczej o upominaniu my nie musimy pisaĂŚ w wÂątku o Justynie On nie musi w wÂątku o Anicie...
No jednak ktoœ mówi³ o wyrzucaniu. O tym kto to jest dobrze wiesz. I niestety jako administrator nie mogê dopuœciÌ do takiej sytuacji, w której czêœÌ forumowiczów nie mo¿e wypowiadaÌ siê w jakimœ w¹tku, a druga czêœc w innym. To by³a chora sytuacja. To nie na moim forum takie rzeczy...
kamuii pisze:Po pierwsze powinieneœ postawiÌ sprawê uczciwie... i nie pisaÌ ¿e dostêp do forum zamkniêtego strac¹ osoby nie wspó³pracuj¹ce z serwisem skoro pozbawi³eœ wstêpu na to forum z tego co wiem mnie i Michosa...
Bo straci³em do Was zaufanie. W pewnym momencie zaczêliœcie ode mnie ¿¹daÌ absurdalnych rzeczy. Michos zacz¹³ mnie obra¿aÌ. Co wiêcej, zaczêliœcie mówiÌ, ¿e odejdziecie gdzie indziej. To wystarczaj¹ce powody aby straciÌ dostêp do spraw redakcyjnych.
kamuii pisze:Przyznam ze zrobiÂło mi siĂŞ przykro...
To mi siê zrobi³o przykro, gdy Michos dla którego mia³em tyle cierpliwoœci, zrozumienia i by³em tak pomocny nagle zacz¹³ mnie obra¿aÌ i wyzywaÌ - wprost w rozmowie ze mn¹ na gg. Pomaga³em mu przy dostosowaniu emblematu, przyzna³em rangê specjaln¹, promowa³em ich w¹tek o Anicie, nagrywalem im (Blackowi przede wszystkim) filmy z Anit¹ jak o coœ prosili, a oni w jednej chwili ca³kowiecie zmieniaj¹ do mnie nastawienie, bo nie chcê zabroniÌ Kubsowi wypowiedzi. Jak mam do wyboru poszanowanie zasad i pomoc fanom Anity, to niestety, ale bez zastanowienia muszê wybraÌ to pierwsze - dla dobra tego forum!
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bo straci³em do Was zaufanie. W pewnym momencie zaczêliœcie ode mnie ¿¹daÌ absurdalnych rzeczy. Michos zacz¹³ mnie obra¿aÌ. Co wiêcej, zaczêliœcie mówiÌ, ¿e odejdziecie gdzie indziej. To wystarczaj¹ce powody aby straciÌ dostêp do spraw redakcyjnych.
czyli teraz mamy odpowiedzialnoœÌ zbiorow¹ ???
Michos CiĂŞ obraziÂł wiĂŞc wylecieliÂśmy oboje ? Nie wiem czy obraziÂł CiĂŞ na stronie oficjalnie z tego co wiem to skrytykowaÂł w waszÂą koresondencjĂŞ na pw siĂŞ nie mieszam...
MĂłwisz ze straciÂłeÂś do nas zaufanie bo ÂżadaliÂśmy absurdalnych rzeczy... hmmm... zdaje siĂŞ Âże moja proÂśba dotyczyÂła sygnatury (sprawa oczywiscie juÂż zaÂłatwiona i nieaktualna :) ) a Michosa, spacyfikowania Kubsa... to nazywasz absurdem ????
Ma³o tego wydaje mi siê ¿e oficjalnie za odejsciem ze strony wypowiedzia³ siê Aro... ja do³¹czy³am siê do protestu owszem i uwa¿am ze w tamtych okolicznoœciach by³o to s³uszne... nie mia³o to zreszt¹ na celu szanta¿u a raczej zasygnalizowanie czegoœ... Poza tym do³¹czenie siê do protestu chyba nie jest równoznaczne z tym ¿e ktoœ nie jest wobec strony lojalny czy jeœli z dniem 1 stycznia odejde z tvn.tivi to stanê siê dla ciebie wrogiem nr 1 ??? Myœlisz ze zalogujê siê na strone konkurencji albo gazety i bedê strone oczerniaÌ i wypisywaÌ gópkowate posty a mo¿e zrobie skany i wyslê do tvn ??? Do twojej wiadomosci gdzie tylko siê da na forum gazety propaguje tvn.tivi...
Âże odejdziecie gdzie indziej. To wystarczajÂące powody aby straciĂŚ dostĂŞp do spraw redakcyjnych.
nie mĂłwiÂłam nigdy Âże odejdĂŞ gzdie indziej ale Âże odejdĂŞ z forum... a to jest rĂłznica... btw... twojÂą odpowiedziÂą potwierdziÂłeÂś przypuszczenia ze nie wylecieli ci ktĂłrzy nie pomagajÂą stronie a ci ktĂłrzy sÂą niewygodni...
To mi siê zrobi³o przykro, gdy Michos dla którego mia³em tyle cierpliwoœci, zrozumienia i by³em tak pomocny nagle zacz¹³ mnie obra¿aÌ i wyzywaÌ - wprost w rozmowie ze mn¹ na gg. Pomaga³em mu przy dostosowaniu emblematu, przyzna³em rangê specjaln¹, promowa³em ich w¹tek o Anicie, nagrywalem im (Blackowi przede wszystkim) filmy z Anit¹ jak o coœ prosili, a oni w jednej chwili ca³kowiecie zmieniaj¹ do mnie nastawienie, bo nie chcê zabroniÌ Kubsowi wypowiedzi. Jak mam do wyboru poszanowanie zasad i pomoc fanom Anity, to niestety, ale bez zastanowienia muszê wybraÌ to pierwsze - dla dobra tego forum!
A czy to ze tobie siĂŞ zrobiÂło przykro to mi tez musiaÂło ??? to jakaÂś licytacja czy vendetta ?
Ja wiem ¿e by³eœ wiele razy pomocny i wogóle bez ciebie to forum by nie istnialo ale bez nas forumowiczów to forum tez by nie istnia³o... pamiêtaj o tym naszymi postami te¿ pomagamy je wspó³worzyÌ...
Nie s¹dze te¿ by przez twoje wypowiedzi Black zmieni³ o Tobie zdanie... Ja te¿ zreszt¹ nie... jeœli chodzi o mnie to bardziej zaszkodzi³eœ sobie póŸniejszymi decyzjami.... bo jednak s¹ "równi i równiejœi"...
Z Michosem sprawa jest inna on jest impulsywny i sdam dobrze wiesz Âże szlag go trafia jak ktoÂś na ANitĂŞ coÂś powie... i potem nad sobÂą nie panuje nawet jeÂśli CiĂŞ obraziÂł to jestem pewna Âże zrobiÂł to pod wpÂływem chwili i nie pobiegÂł zaraz tajemnic z z zamkniĂŞtego wÂątku... sprzedawaĂŚ...
Piszesz ¿e ci przykro bo rzekomo siê od ciebie odwrócilismy a co my mamy czuÌ ??? jesteœmy jednymi z najaktywniejszych forumowiczów i nagle stajemy siê wrogami forum??? sorry bardzo ale chyba ma³ym strajkiem i opini¹ odmienn¹ od admina nie zas³ó¿yliœmy na to ???
przemyÂśl to... i nie traktuj kaÂżdej krytyki jak atak...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:jeœli chodzi o mnie to bardziej zaszkodzi³eœ sobie póŸniejszymi decyzjami...
Ale jakimi decyzjami? Potem zrobi³em wszystko, ¿eby na forum wszysyc byli traktowani jednakowo. Zmieni³em rangi tak ¿eby nie mia³y zwi¹zku z TVN, usun¹³em rangi specjalne dla niektórcyh, nie zgodzi³em siê na to, ¿eby poszczególni forumowicze nie mogli siê wypowiadaÌ w niektórych tematach, poinformowa³em moderatorów, ¿eby zwracali szczególn¹ uwagê na niektórych i obraŸliwe posty kasowali. Co jeszcze da³o siê zrobiÌ? Nic.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze:
Po pierwsze powinieneœ postawiÌ sprawê uczciwie... i nie pisaÌ ¿e dostêp do forum zamkniêtego strac¹ osoby nie wspó³pracuj¹ce z serwisem skoro pozbawi³eœ wstêpu na to forum z tego co wiem mnie i Michosa...
I ja....tobin.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:I ja....tobin.
Ciekawe o co chodzi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Poczytaj z³ó¿ pomyœl.....


MoÂże powinieneÂś wiecej siĂŞ uczyĂŚ a mniej siedzieĂŚ przy kompie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tobi, Ty sie nie wychylaj bo Ci MikoÂłaj bana przyniesie pod choinkĂŞ :D :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tobi, na ÂświĂŞta mĂłgÂłbyÂś sobie oszczĂŞdziĂŚ zÂłoÂśliwoÂści. :| Ja teÂż nie zrozumiaÂłem. :wink: A przed komputerem duÂżo nie przesiadujĂŞ. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bez komentarza. :D:D:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I ja....tobin.
a ja zrozumiaÂłam i Tobi witaj w gronie wrogĂłw forum :):) ktĂłrym nie moÂżna ufaĂŚ :):)
Tobi, Ty sie nie wychylaj bo Ci MikoÂłaj bana przyniesie pod choinkĂŞ
hehe bana i rĂłzgi dla wszystkich forumowiczĂłw :):) ma ich pewnie peÂłen worek :) a kaÂżdemu siĂŞ coÂś nazbiera na pewno :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No wiecie, Âżeby ktoÂś kto nie potrafi poprawnie zdania napisaĂŚ, nie mĂłwiÂąc juÂż o czytaniu tego zdania, mĂłwiÂł mi, czego mam siĂŞ uczyĂŚ? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ÂŁukasz pisze:No wiecie, Âżeby ktoÂś kto nie potrafi poprawnie zdania napisaĂŚ, nie mĂłwiÂąc juÂż o czytaniu tego zdania, mĂłwiÂł mi, czego mam siĂŞ uczyĂŚ? :D
Widzisz ÂŁukaszu. Czasami warto nie dawaĂŚ bana i poczytaĂŚ czyjeÂś rady......
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ludzie, ÂświĂŞta idÂą. Dajmy sobie spokĂłj z takimi przepychankami- do czego one prowadzÂą :?: :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

do orgazmu :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości