Banner google na górze.

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W tym pierwszy to tylko ironia. A to dlatego, Âże newsy sÂą niemal codziennie, a dla niektĂłrych zbyt rzadko. JeÂśli chodzi o to drugie, to mnie nie zrozumiaÂłaÂś. ChodziÂło wÂłaÂśnie o to, Âże nie da siĂŞ stworzyĂŚ forum na ktĂłrym admin bĂŞdzie lubiany przez wszystkich. A jeÂśli siĂŞ da, to z chĂŞciÂą to zobaczĂŞ. Po trzecie, sto pierwszy raz mĂłwiĂŞ, Âże to nie mĂłj banner. Po czwarte, przypominam, Âże jesteÂś tu na warunkowym, nie po to Âżeby pisaĂŚ posty, tylko po to Âżeby poruzmieĂŚ siĂŞ z Faustusem w sprawie konkursu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Prosze mnie nie mieszaÌ do zadnych k³ótni.
ÂŁukaszu lepiej napisz ten skrypt - bĂŞdziesz miaÂł spokojnÂą gÂłowĂŞ, Âże forum nic nie zagraÂża. Tak chyba bĂŞdzie sprawiedliwie :)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja uwaÂżam Âże taki skrypt blokujÂący to bardzo dobry pomysÂł...
ale trzeba to rozwarzyÌ... wiadomo ze co aktywniejœi forumowicze klikn¹ ale nowi mog¹ niestety nie klkn¹Ì ;(.....
Natomiast ja sama siĂŞ przyznam ze czĂŞsto zapominam to zrobiĂŚ a koszty utrzymania sa wysokie wiĂŞc trzeba to robiĂŚ... a jak inaczej siĂŞ nie da to - bllokada i tyle :):)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Gdzie siĂŞ podziaÂł forumowy banner Google?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na stronie jest od dwĂłch tygodni jakbyÂś nie zauwaÂżyÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wiem, Âże jest na stronie, ale myÂślaÂłem, Âże na forum teÂż ma byĂŚ. TO bedzie zatem normalne logo u gĂłry, tak jak kiedyÂś?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Na stronie jest od dwĂłch tygodni jakbyÂś nie zauwaÂżyÂł. :D
A jo go i tak nie widzĂŞ. :oops: ZresztÂą juÂż pisaÂłem dlaczego. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

A czemu teraz nie ma juz tych banerow z googli? Nie ma juz teraz problemow z transferem?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bo wtedy bannery dostarczaÂła tvmania, ktĂłra nas sponsorowaÂła. Natomiast w chwili gdy przekroczyliÂśmy wszystkie mozliwe normy tvmania nie byÂła w stanie nam daĂŚ konta sponsorowanego, bo tvn.tivi.pl w lutym potrzebowaÂło okoÂło 120 GB/mc. WiĂŞc teraz za konto pÂłacĂŞ, googli nie ma, bo to by mi siĂŞ nie opÂłaciÂło, wiĂŞc jest kontakt-sms i linki-sms.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości