Banner google na górze.

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Banner google na gĂłrze.

Post autor: Łukasz »

Mam dla Was propozycjĂŞ nie do odrzucenia. JuÂż pisaÂłem wiele razy, Âże trzeba klikaĂŚ w banner google na gĂłrze. KaÂżdy z Was przynajmniej dwa razy dziennie. WiĂŞc albo zaczniecie mi klikaĂŚ albo mĂłj redakcyjny ekspert od skryptĂłw i programowania zmusi Was do tego, a to bĂŞdzie bardzo upierdliwe. Zyski z bannerĂłw przeznaczane sÂą na utrzymanie serwerĂłw tivi.pl. Mamy najniÂższe kliki spoÂśrĂłd wszystkich w tivi, a chcemy mieĂŚ najwyÂższe, bo chyba jesteÂśmy najwiĂŞkszym serwisem i generujemy (szczegĂłlnie forum) gigantyczny transfer. WiĂŞc jak nie chcecie blokad forum do pĂłki nie klikniecie to klikajcie juÂż teraz. To chyba niewielka cena za uczestnictwo w forum. JeÂżeli kliki nie bĂŞdÂą stanowiÂły 1,5% wszystkich odsÂłon wrzucamy skrypt ktĂłry to na Was wymusi. Jasne?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DziwiwÂłem sie wÂłaÂśnie ÂŁukaszu, Âże nam o tym nie przypominasz, a tutaj proszĂŞ taki pÂłomienny apel.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mnie nic nie zmusi. Mam kolege ktĂłry wszystko, co wyskakuje i zmusza do czegokolwiek potrafi zablokowac u mnie w kompie. :D :D :D :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Podaj mi jego adres.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie podaje obcym jego adresu. :P Zreszt¹ nie odzywam sie do niego bo mia³ mi dostarczyc statystyki wejœÌ na forum Edyty Górniak i jeszcze tego nie zrobi³. :evil: :evil: :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kto Ciebie kultury uczyÂł. Chyba miaÂłeÂś tego samego nauczyciela co ÂŁukasz :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He ja jestem zdolniejszy i sam sie nauczyÂłem. :P

Ale ja na serio jestem ciekaw ile osĂłb odwiedziÂło forum Edyty, a On mi wysÂłaÂł wczoraj zamiast grudnia statystyki dwĂłch dni stycznia, a teraz nie moge sie doprosic grudnia. :evil: :evil: :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

czy to ja jestem tym ekspertem? :lol:

Jesli tak to ostrzegam:

Ja to zrobie bardzo prosto i tyle bedzie gadania! Wiec klikac, klikac i klikac. Dajcie ludziom zarobic! (Czy zauwazyliscie, ze za formularz kontaktowy trzeba pÂłaciĂŚ sms-em??) :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale tu nie chodzi o zarabianie tylko o to, Âże to ja muszĂŞ ciÂągle wysÂłuchiwaĂŚ jaki transfer generujecie i Âże w ogĂłle nie klikacie w banner.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Myœle ¿e iloœÌ klikniêÌ w banner jest wprost proporcjonalna do iloœÌi aktualizacji na stronie. St¹d taki wynik a nie inny. :D

P.S.Czy nie czas juÂż wrĂłciĂŚ do starych buziek?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bardzo proszê jak siê Wam nie podoba, to po pierwsze sk¹d siê bierze codziennie te 2000 odwiedzin? A po drugie jeœli jest tak beznadziejnie to zajmijcie siê sami sob¹ i zróbcie sobê swój super-fajny serwis o TVN aktualizowany co kwadrans. I do tego jeszcze lepsze forum z adminem lubianym przez wszystkich. A do czasu a¿ tego nie zrobicie jesteœcie skazani na najbardziej innowacyjny i najszybciej aktualizowany tvn.tivi.pl. Tak poza tym to dla mnie wa¿niejsza jest szko³a i moja Kasia, z któr¹ siê dzisiaj pok³óci³em. Dlatego nawet nie chce mi siê Wam t³umaczyÌ tego wszystkiego. Strona to nie wszystko, co nie znaczy, ¿e codziennie nie spêdz¹ przy pracy nad ni¹ kilku godzin.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja niestety cieszyÂłbym siĂŞ z tego "wrednego" skryptu, bo robiÂłem wszystko, ale... te reklamy po prostu siĂŞ nie wyÂświetlajÂą. Nic na to nie poradzĂŞ. :(
ÂŻyczĂŞ dojÂścia do porozumienia z KasiÂą. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

a... wiĂŞc to dlatego ten banner jest na forum, juÂż kiedyÂś sie nad tym zastanawiaÂłem bo to dziwnie brzmi: reklamy Google dla najuboÂższych i myÂślaÂłem, Âże ÂŁukasz siĂŞ bawi w sponsora i za free umieszcza banner google, no ale teaz juÂż wszystko wiem :wink: OK. zacznĂŞ klikac juÂż dziÂś :) No ale oprĂłcz tego za klikanie w ten banner trochĂŞ zarabiasz kasy, mozesz napisaĂŚ ile... bo nie chce mi siĂŞ wchodziĂŚ w google i czytaĂŚ warunkĂłw tego ich programu partnerskiego
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż Wam setny raz powtarzam:
1. Nie ja na tym zarabiam
2. Nie wiem ile siĂŞ na tym zarabia
3. Bannery obsÂługujĂŞ administrator i wÂłasciciel serwera i to on na nich zarabia aby mĂłgÂł opÂłaciĂŚ koszty zwiÂązane z serwerem.
4. Musicie klikaĂŚ, bo na forum generujecie gigantyczy ruch.
5. Czytajcie uwaÂżniej moje posty.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ÂŁukasz pisze:A po drugie jeÂśli jest tak beznadziejnie to zajmijcie siĂŞ sami sobÂą i zrĂłbcie sobĂŞ swĂłj super-fajny serwis o TVN aktualizowany co kwadrans.
Nie gadaj :twisted: a co siĂŞ aktualzuje co kwadrans?.
ÂŁukasz pisze: I do tego jeszcze lepsze forum z adminem lubianym przez wszystkich.
Dlaczego mĂłwisz za wszystkich?. SkÂąd masz takie dane?.

Trzeba bylo mniejsz¹ czcionk¹ napisaÌ Reklamy Google, ja nie rozgl¹dam siê po ca³ym monitorze ¿eby znaleŸÌ Twój banner.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości