Pożegnalny list administratora

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

PoÂżegnalny list administratora

Post autor: Łukasz »

Ju¿ to chyba gdzieœ mówi³em, ale muszê trochê odejœÌ z forum. I w zwi¹zku z tym mam do Was kilka próœb i wyjaœnieù. Przede wszystkim w sprawa k³ótni, kasowania postów itp. w tych "górnych" dzia³ach nie piszcie ju¿ do mnie PW tylko odpowiednio do moderatorów tych dzia³ów. S¹ ju¿ doœwiadczeni, znaj¹ zasady - poradz¹ sobie. Jeœli chodzi o mnie to mam pewien plan odnoœnie strony, którym muszê siê w samotnoœci zaj¹Ì:

1. Wprowadzenie istotnych zmian 24 stycznia, nie tylko innowacyjnych graficznych, ale tak¿e technicznych i merytorycznych. Trzeba byÌ zawsze trzy okr¹¿enia przed innymi.
2. Razem z barylÂą przygotowaĂŚ zestawy wielu nowych skryptĂłw, tak Âżeby strona byÂła bardziej interaktywna, aktualna i Âżeby wiele rzeczy aktualizowaÂło siĂŞ automatycznie.
3. Przygotowanie i przeszkolenie mocnego zespoÂłu newsowego. Najpierw komunikat na forum, potem ogÂłoszenie na stronie. WybĂłr ofert i przekazanie podstawowych zasad, wspĂłlny stylebook etc.
4. Rozszerzenie dziaÂłalnoÂści: szeroko pojĂŞta telewizja i Grupa ITI.
5. Na bie¿¹co dalesze komercjalizowanie serwisu.

OdnoÂśnie tworzenia tego zespoÂłu redakcyjnego to moÂże wÂśrĂłd forumowiczĂłw jest ktos, kto chcialby naleÂżeĂŚ do redkacji i pisaĂŚ newsy?

Czym musi siĂŞ charakteryzowaĂŚ kandydat na czÂłonka redakcji:
- dobra znajomoœÌ bran¿y medialnej, w szczególnoœci telewizyjnej
- znajomoœÌ ortografii, interpunkcji i dobry styl
- pasja, zaangaÂżowanie, chĂŞĂŚ ciÂągle podnoszenia sobie poprzeczki
- podstawowa znajomoœÌ znaczników HTML
- odpowiedzialnoœÌ, ponoszenie konsekwencji za w³asne czyny
- wiek: skoĂączone 15 lat
- mile widziane doÂświadczenie

OczywiÂście osoba zostajÂąca czÂłonkiem redakcji nie ma Âżadnego wpÂływu na dalsze funkcjonowanie strony i na zmiany w serwisie. Odpowiada tylko za swoje newsy i nie ma Âżadnych innych praw. Jest takÂże wymieniona w stopce redakcyjnej. Musi podpisywaĂŚ siĂŞ imieniem i nazwiskiem - nie pseudonimem.

Mile widziane sÂą tez osoby, ktĂłre chciaÂłyby pomĂłc przy innych sprawach (download, promocja serwisu), ale tutaj tylko osoby peÂłnoletnie, profesjonalne, znajÂące siĂŞ na tym.

A teraz siĂŞ trochĂŞ wycofujĂŞ (bĂŞdĂŞ tylko na tych dwĂłch swoich dziaÂłach o stronie, o forum)... ale wrĂłcĂŞ... zobaczycie...

lukasz.ropczynski@poczta.fm
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZapomniaÂłem jeszcze powiedzieĂŚ o kilku kwestiach ideologicznych:
- no wiĂŞc zapamiĂŞtajcie sobie raz na zawsze, Âże to ja od ponad dwĂłch lat tworzĂŞ ten serwis, ja za niego pÂłaciÂłem, dbaÂłem o niego i kontorolowaÂłem Âżeby mimo trudnoÂści wszystko siĂŞ utrzymaÂło. Teraz mam jeszcze szymcia i MaĂŚka wiĂŞc macie ich sÂłuchaĂŚ. ZapamiĂŞtajcie sobie teÂż dobrze i skoĂączcie juÂż z tym gÂłupim hasÂłem, Âże tu "nie ma demokracji". Nie ma i nie bĂŞdzie. Kto powiedziaÂł, Âże ma byĂŚ? I weÂźcie pod uwagĂŞ jeszcze to, Âże jeÂśli tworzĂŞ ten serwis tyle czeasu, Âże jeÂżeli odniĂłsÂł on i forum tyle sukcesĂłw (cytowanie w gazetach, duÂże i Âżywe forum, wiele wywiadĂłw) to chyba wiem co robiĂŞ i proszĂŞ mnie nie pouczaĂŚ i nie straszyĂŚ.


I na konie chcia³em dodaÌ, ¿e mam œwietn¹ pamiêÌ i pamiêtam kto chcia³ pomóc gdy wyrzucali stronê z EPOX-a. Im bêdê zawsze wdziêczny, mimo to, ¿e pomoc nie by³a potrzebna. Ale to by³o ciekawe, gdy czêœÌ mnie wyzywa³a, ¿e strona nie dzia³a, czeœÌ gdzieœ odesz³a, czêœÌ oferowa³a pomoc, pisa³ tematy na forum gazeta.pl, chcia³a przysy³aÌ pieni¹dze etc. Kolejny raz - dziêkujê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁukasz kiedy wrĂłcisz- chcĂŞ zrobiĂŚ totalnÂą burdĂŞ na forum!!!


|ÂŻARTOWAÂŁEM!!|


BĂŞdzie nam ciebie bardzo brakowaĂŚ!! :( :( :( :( :( :(
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wow... Bardzo ambitne plany - masz racjê - trzeba byÌ 3 (a nawet 4 :lol: ) okr¹¿enia przed konkurencj¹ :)

WracajÂąc do tematu dalszego kompletowania redakcji - wydaje mi siĂŞ, Âże sprawdziÂłbym siĂŞ w newsach :roll:

- dobra znajomoœÌ bran¿y medialnej, w szczególnoœci telewizyjnej
Oczywiœcie, codziennie przegl¹d kilku najwa¿niejszych stron o mediach, w szczególnoœci telewizji. Na bie¿¹co jestem.
- znajomoœÌ ortografii, interpunkcji i dobry styl
Z polskiego mam same piÂątki :) DziÂś polonistka czytaÂła mojÂą pracĂŞ na lekcji, dajÂąc jÂą jako przykÂład :) Ortografia jest na wysokim poziomie, zostaÂłem wytypowany z gimnazjum do powiatowego konkursu ortograficznego, interpunkcja i styl rĂłwnieÂż okej. PiszÂąc gdzieÂś newsy zawsze czytam je kilka razy przed wysÂłaniem i styl w szczegĂłlnoÂści poprawiam.
- pasja, zaangaÂżowanie, chĂŞĂŚ ciÂągle podnoszenia sobie poprzeczki
No jasne :)
- podstawowa znajomoœÌ znaczników HTML
Tak, to rĂłwnieÂż. ProwadzĂŞ aÂż dwie strony internetowe.
- odpowiedzialnoœÌ, ponoszenie konsekwencji za w³asne czyny
Tak.
- wiek: skoĂączone 15 lat
Tak, ale wedÂług rocznika :)
- mile widziane doÂświadczenie
ProwadzĂŞ strony http://www.wola.er.pl, http://www.mamycie.er.pl, blog wirtualny-tramwaj.blog.onet.pl, piszĂŞ newsy do http://www.pestka.info.

Powiem jedno ÂŁukaszu - wybierz najlepszych (niekoniecznie muszĂŞ to byĂŚ ja...)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A co do redaktorĂłw to proszĂŞ o kolejne zgÂłoszenia. ZapomniaÂłem o jeszcze jednej sprawie. Od redaktora tvn.tivi.pl wymaga siĂŞ wiernoÂści temu serwisowi i promowanie go. Tak, Âżeby rĂłwnieÂż redaktorzy pomagali w kreowaniu wizerunku strony i polecali jÂą na innych forach etc. Niedopusczalne jest, Âżeby redaktor promowaÂł konkurencjĂŞ.

Z tymi trzema okr¹¿eniami przed innymi to nie wszystko. Moja marzenia dotycz¹ce strony s¹ takie ¿eby kiedyœ to wszystkio nie tylko by³o trzy okr¹¿enia przed innymi ale ¿eby samo siê dalej krêci³o, ju¿ nawet beze mnie. ¯ebym móg³ patrzyÌ jak pracuje nad tym zgrany zespó³, gdzie ka¿dy jest profesjonalny i odpowiedzialny i ka¿dy odpowiada za swoj¹ dziedzinê. ¯eby wszystko by³o ustabilizowane, mia³o pewn¹ i stale umacniaj¹c¹ siê pozycj¹ na rynku. To jest do zrobienia. Po dwóch latach ju¿ jest wiele. Teraz bêdzie tylko ³atwiej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MÂłodzieĂącze marzenia, ah....rozmarzyÂłem siĂŞ :lol: Wpierw moÂże tak maturke zdaj :lol: :lol: :lol: :
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Teraz mam jeszcze szymcia i MaĂŚka wiĂŞc macie ich sÂłuchaĂŚ.
DziĂŞkujĂŞ za tĂŞ rekomenacjĂŞ i docenienie; zawsze siĂŞ takie rzeczy miÂło czyta, prawda, Szymon? :wink: No i ÂżyczĂŞ miÂłego "wycofywania", jak to sam okreÂśliÂłeÂś i szybkiego powrotu. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Konkurencji to Ty zbyt duÂżej nie masz (znam 2 strony poÂświĂŞcone TVN) z czego tylko jedna moÂże Ci zagroziĂŚ (chociaÂż tamta strona nie ma zbyt duÂżo odwiedzin) a na forum teÂż nic ciekawego siĂŞ tam nie dzieje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości