Postulaty do admina

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Postulaty do admina

Post autor: kamuii »

Tu proszĂŞ wpisywac to co chcielibyÂście aby ÂŁukasz zmieniÂł :) moze nas wysÂłucha.... a moze nie :?

1.PowrĂłt opcji kasuj post
2.Zakaz zmieniania nazw tematĂłw jeÂśli nie ÂłamiÂą regulaminu (zdarzyÂło mi sie to 3 razy i zaczyna mnie wkurzaĂŚ :evil: :evil: :evil: )
3.WiĂŞcej aktualizacji na stronie bo niestety jak narazie Âświeci pustkami...
4.wiĂŞcej emot

tyle ode mnie narazie... :) moze coÂś jeszcze wymyÂślĂŞ...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:1.PowrĂłt opcji kasuj post...
MoÂże. ProszĂŞ podaĂŚ sensowne uzasadnienie, bo jak na razie to ja widzĂŞ wiĂŞcej za tym, Âżeby jednak takiej opcji nie byÂło.
kamuii pisze:2.Zakaz zmieniania nazw tematĂłw jeÂśli nie ÂłamiÂą regulaminu (zdarzyÂło mi sie to 3 razy i zaczyna mnie wkurzaĂŚ :evil: :evil: :evil: )
Nie. Moderatorzy maj¹ obowi¹zek zmieniania nazwy tematu, jeœli temat jest zbyt d³ugi, zbyt krótki, napisany niepoprawnie, nielogicznie, bezsensownie, z b³êdami interpunkcyjnymi, sk³adniowymi, logicznymi etc. Poszczególne dzia³y maj¹ wygl¹daÌ ³adnie, czytelnie i przej¿yœcie. Tematy maj¹ odzwierciedlaÌ treœÌ wypowiedzi w nich zawartch a nie osobniste nastroje i rozgrywki miêdzy u¿ytkownikami i ich opiniami. Na to nie ma szans. Ju¿ to przerabia³em.
kamuii pisze:3.WiĂŞcej aktualizacji na stronie bo niestety jak narazie Âświeci pustkami...
A co wydarzy siĂŞ 24 stycznia? Tego nie wiemy. Czekamy wiĂŞc aÂż siĂŞ dowiemy.
kamuii pisze:4.wiĂŞcej emot...
Okej. Ale musicie znalŸÌ takie ³adne, eleganckie, pasuj¹ce do tych. A te z gg - wykluczone.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie. Moderatorzy maj¹ obowi¹zek zmieniania nazwy tematu, jeœli temat jest zbyt d³ugi, zbyt krótki, napisany niepoprawnie, nielogicznie, bezsensownie, z b³êdami interpunkcyjnymi, sk³adniowymi, logicznymi etc.
a ktĂłry z tych kryteriĂłw speÂłniaÂł "wywiad z Kajdanowiczem - zenada" ? Âże musiaÂł zostaĂŚ zmieniony na wywiad z Kajdanowiczem ? no oprĂłcz tego ze nacisnĂŞÂłam na odcisk twojemu ulubieĂącowi ????
A co wydarzy siĂŞ 24 stycznia? Tego nie wiemy. Czekamy wiĂŞc aÂż siĂŞ dowiemy.
ale na razie mamy 17 stycznia :?
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: szym »

ÂŁukasz pisze:
kamuii pisze:4.wiĂŞcej emot...
Okej. Ale musicie znalŸÌ takie ³adne, eleganckie, pasuj¹ce do tych. A te z gg - wykluczone.
Emoty (-:
:D :D :D
:)
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: Grzesioo »

kamuii pisze:
1.PowrĂłt opcji kasuj post
2.Zakaz zmieniania nazw tematĂłw jeÂśli nie ÂłamiÂą regulaminu (zdarzyÂło mi sie to 3 razy i zaczyna mnie wkurzaĂŚ :evil: :evil: :evil: )
3.WiĂŞcej aktualizacji na stronie bo niestety jak narazie Âświeci pustkami...
4.wiĂŞcej emot
Moja opinia w tej sprawie:
Ad. 1.Chyba nie potrzeba,trzeba uwaÂżaĂŚ co siĂŞ pisze.
Ad. 2.Zmiana tematu tylko za zgodÂą i po konsultacji z zakÂładajÂącym temat.
Ad. 3.Mam nadzieje Âże 24 jednak nastÂąpi jakaÂś drobna aktualizacja :D
Ad. 4.Kilka nowych moÂże siĂŞ przydaĂŚ(moÂżna je trochĂŞ przystosowaĂŚ do tematyki forum)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:ktĂłry z tych kryteriĂłw speÂłniaÂł "wywiad z Kajdanowiczem - zenada" ? Âże musiaÂł zostaĂŚ zmieniony na wywiad z Kajdanowiczem ? no oprĂłcz tego ze nacisnĂŞÂłam na odcisk twojemu ulubieĂącowi ????
Nie byÂło napisane z "Kajdanowiczem" tylko z "a*utomatem" i "Âżenada".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No oki a*tomat na Kajdanowicz zgoda a co z ¿enad¹ ??? bo nie bardzo rozumiem wed³ug mojego s³ownika w wordzie piszê siê to przez "¿" wiêc b³¹d nie wchodzi w rachubê :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: Łukasz »

Grzesioo pisze:Ad. 2.Zmiana tematu tylko za zgodÂą i po konsultacji z zakÂładajÂącym temat.
Dziesi¹tki PW dziennie (próœb, skarg, pytaù, porad) od u¿ytkowników i jeszcze wysy³anie PW z pytaniem czy ³askawie mogê zmieniÌ temat na taki... A ta osoba odpisze, ¿e mo¿na zmieniaÌ trochê, ale nie tak jak moderator zaproponowa³. I znowu wymiana PW. A¿ temat zejdzie na sam dó³ bo stanie siê nieaktualny.

Kamuii, moim zdaniem bardzo fajny wywiad i nie ¿enada. To temat o ca³ym wywiadzie a nie o Twoich odczuciach. Temat nie okreœla zawartoœci pierwszego posta w temacie, a zawartoœÌ wszystkich postów wchodz¹cych w sk³ad tematu. I tam nie wszyscy twierdzili, ¿e to ¿enada.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Osoba zakÂładajÂąca poszczegĂłlny temat robi to po to by coÂś w nim powiedzieĂŚ... dla mnie byÂł ÂżenujÂący i wypunktowaÂłam dlaczego...
W jakimœ celu go napisa³am... i coœ mia³ przekazywaÌ ³¹cznie z tematem :? zreszt¹ to nie 1 raz...
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze: PoszczegĂłlne dziaÂły majÂą wyglÂądaĂŚ Âładnie, czytelnie i przejÂżyÂście.
Wszystko OK, ale nie rób takich b³êdów! :twisted: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jeden b³¹d na 10 postów, a Ty siê od razu musisz czepiaÌ. :evil: :evil: :evil: :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

POwiem szczerze, ¿e cholernie wkurza mnie te wytykanie b³êdów ortograficznych :twisted: :twisted: :twisted:
MaĂŚku daj spokĂłj z pouczaniem wszystkich :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Micha³ku, proponujê wzi¹Ì na wstrzymanie. :wink:
A ¿e Ciebie wkurza - no có¿, postaram siê nie poprawiÌ nikogo (skoro naprawdê tak czêsto to wed³ug Ciebie robiê :?) w w¹tkach, w których siê wypowiadasz. Rozumiem, ¿e zagra¿a to Twojemu stanowi zdrowia, ¿e dostajesz nerwicy i wtedy wszystko Ciebie "cholernie wkurza". A wiêc poprawiê siê, dobrze. Dla Ciebie wszystko, nerwusie! :twisted: :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Re: Postulaty do Admina...

Post autor: Grzesioo »

ÂŁukasz pisze:
kamuii pisze:4.wiĂŞcej emot...
Okej. Ale musicie znalŸÌ takie ³adne, eleganckie, pasuj¹ce do tych. A te z gg - wykluczone.
Nie wiem dlaczego ale myÂśle Âże taka emotka jest czasem niezbĂŞdna na tym forum
Obrazek
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

bardzo fajna :)
zrĂłb jeszcze tvn- stacja nie dla a*tomatĂłw :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości